Desmi

Jedna z těch méně vtipných komedií s LdF. Vše okolo cirkusu tam bylo zbytečné a navíc; čekal jsem mnohem více vtipu. ()

brasek

Louis de Funés a jeho nesmrteľné komédie. Nie všetky sa mi páčia, nie všetky si rád pozriem za každých okolností. Táto patrí medzi moje TOP. ()

Diego75

Mám rád skoro všechny filmy s Louisem de Funèsem, ale tenhle u mě vítězí. Claude Zidi napsal skvělé scény, kde Louis de Funès využil své neuvěřitelné mimické schopnosti. Hlášky jsou samozřejmě také na místě. "Ale támhle je červená!..To je přece jedno." Jednoduše špičková práce. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

PTuranyi

Klasická funesovka so svojráznou hlavnou postavou akéhosi francúzskeho Gordona Ramsayho. Nie je však jediný okolo koho sa tu rozohrávajú vtipné situácie. ()

PeteBuck

Prvý film, ktorý Funes natočil po svojom infarkte, nikto ho nechcel poistiť a je zázrak, že to vzniklo. Parádny film. Plný vtipu, dobrý scenár, Funes sa bavil, všetko odohral ľavou zadnou, aj keď sa viac šetril, ale celkovo to rýchlo odsýpalo a malo to aj nadčasovú zápletku. O tom, ako sa do ľudí cpú blafy. Platí aj teraz. Coluche sekundoval celkom zaujímavo, dosť opak vo svojej komike k pánovi majstrovi, záporák bol riadne bizarný cvok. Za mňa pecka. ()

Chemic

Od doby, co jsem to viděl, přemýšlím nad původem každého kousku jídla. Doufám, že to, co bylo ve filmu, je jenom sranda. Fakt se bojim, že je to podle skutečnosti. ()

Woyczek

Už jen kvůli scéně z továrny na výrobu jídla stojí film za vidění. Člověk aspoň zjistí, jak je to s těmi blafy v závodních jídelnách. Film je samozřejmě plný daleko zábavnějších scén, ale zrovna tahle má přesah i do skutečné reality. ()

davebono

Ta z těch lepších komedií s Funesem, kde o vydařené skeče není nouze, zabalená do kulinářského světa. Scény s degustováním mě opravdu bavili. Film se bohužel zaměřuje i na vedlejší cirkusovou linii, která je nezajímavá a navíc ta přehnaná umělá konkurence dělají z výborné zajímavé komedie jen dobrou komedii. Takže 3* ()

iveta234

Funés je prostě velice schopný herec, každý film ve kterém hraje je jinak zajímavý, ale velice pěkně ztvárněný. ()