Peddro

Chybou ve filmu je, že v úvodní scénce říká číšník do telefonu na upozornění, že v restauraci sedí inspektor ,jste si jistý?", ale přitom tam volala sekretářka, tedy ženský hlas. Otázka tedy měla znít ,,jste si jistá?". ()

machae

Jedinečný, úžasný a věčně cholerický Funés ! Není to jeho nejlepší film z jeho obrovské filmografie, ale vždy si představím tu scénu, kde má sníst ty blafy v jednom restaurantu, kde sebral hvězdičky. Není to jen o francouzské gastronomii a kritice, ale také o vztahu syn a otec, kdy otec chce ze svého syna mít nástupce, ale syn má opravdu diametrálně odlišný postoj k tomu, čemu je rodově předurčen. Krásná oddechová francouzská komedie, kdy mám při sledování pocit, že bych si tu kachničku s broskvemi opravdu dal. ()

Nataniel73

Je to taká pohodová komédia s hereckým majstrom pánom Funesom, ktorý má aj ďaleko lepšie snímky, ale určite aj radu slabších. Jeden z tých filmov, o ktorom sa dá povedať že ani nenadchne ani neurazí. Chvíľu to trvalo, než sa osadenstvo dostalo z luxusného baráku a potom začala tá pravá Funesovská jazda. Sám Funés si počína ako obvykle skvele (najlepšia scénka sa odohrá v manéži, kde ho syn obleje vodou a nasleduje úprimný dialóg otca so synom...hneď po nej sa Funes dostane do rúk majiteľom hostinca kde práve večerajú a jeho fantastické grimasy naplno prezrádzajú, čo za svinstvo to konzumuje....až sa na to nedá pozerať :) Jeho syn je ale fakt desný a celé to zachraňuje príjemná sekretárka Marietta (keby sa každá žena správala rovnako, bol by raj na zemi ;) Príjemnú komédiu hodnotím na lepšie 3* čiže 65%. ()

Kivis

Příjemná záležitost, která má kromě špičkových komických scén i lehoučký přesah ve vývoji vztahu otec-syn, ale samozřejmě nečekejte žádné sociologické drama. Je to pořád komedie. Jen si člověk při několikátém zhlédnutí začne všímat i dalších detailů. Gagy se vesměs vydařily, ale jejich kadence je v rámci Funèsových filmů spíše průměrná. Povedl se i casting. Colouche je vtipný a zároveň uvěřitelný, Ann Zacharias je sekretářka k pohledání a Claude Gensac zde svých pět minut využila s totálním nasazením. ()

babuška

Předběhnout budoucnost a kurvit gastronomii, tomu snad rozumí každej čech, podle těch sraček co do nás serou. Jinak opět herecký koncert. Doporučuji shlédnout i dokument o natáčení tohoto kousku. ()

soukyd33

Excelentní výkon Louis de Funese. 👍 Herecké výkony jsou TOP. 👍 Herecké obsazení TOP. 👍 Scény TOP. 👍 Scénář geniální. Další z TOP filmů, geniálního herce Louis de Funese. Asi nejlepší jsou převleky a scénky v restauracích. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Ondrish

Všetci sme tak trochu ako starý Duchemin.... akurát, že on hodnotil a komentoval parížske reštaurácie a my tu hodnotíme a komentujeme filmy..:-) ()

Amedeo

Jedna z mých nejoblíbenějších francouzských komedií. Excelentní výkon Luise de Funese, velmi elegantní prostředí a celkový příběh dávají filmu ten správný švih a šťávu, navíc, je to opravdu sranda :-) ()

LukasCL

Ještě jste nedojedl, pane Duchemine! Koukej to všechno sníst a jen si pěkně zvykej, protože už zanedlouho nic lepšího nebude! ()

Ospalek

Film je dobře zpracovaný, nevím jestli takový průvodce francouzskou gastronomií existuje, ale určitě tohle byl dobrý nápad pro film. Nejlepší je opět Louis de Funés, jeho scény kdy je vyloženě nervní jsou fakt dobré :-). Taky jeho důmyslnost v převlecích je bezvadná, ale občas ani dobrý převlek nepomůže. Snad jen za tu moc uměle vypadající továrnu bych dal méně. 90% ***** ()