Uesbe

no, hypermoderné, vtipné a bohužiaľ,dnes už naplnené nielen čo sa týka šmakulád, ale aj čo sa týka spolkov tzv. expertov ()

Scraffy

Louis de Funès vo svojej najlepšej forme! Naprosto fantastický a vtipný film, ktorý som videl už veľa krát a ešte aj budem. ()

Spectacle

Skvělá komedie! Když si navíc člověk uvědomí, v jak těžkých podmínkách vznikala. De Funès točil poprvé od té doby, co prodělal infarkt. U každé scény asistovali zdravotníci, filmový štáb nemohl být kvůli Funèsovi pojištěn... Zajímalo by mě, jak by film dopadl, kdyby Funésova syna hrál Pierre Richard, jak se původně zamýšlelo a jak si sám představitel hlavní role přál! ()

stainboy

Z Křidýlka nebo stehýnka někdy až moc stříká francouzská hrdost na domácí kuchyni, ale koneckonců, co je špatného na dobrém jídle! Mimochodem, umělé jídlo mně osobně nevadilo: Pokud ho berete jako nadsázku, nemůže vám uniknout jistá nadčasovost tohoto filmu. ;) ()

morris22

Dost možná nejlepší Funesova komedie, nepočítáme-li Četníky, těm patří zvláštní kategorie. Souboje s velkým rivalem Julienem Guiomarem jsou pro mne nezapomenutelné, stejně tak scéna v restauraci, kdy Funes v přestrojení za Američana zhasne na schodech do sklepa, ta prostě nemá chybu..92%. ()

anyonecek

Tuhle komedii jsem viděl snad 100x. Pokaždé když jsem byl nemocný, tak jsem si ji několikrát za tu dobu pustil a zatím mě ještě neomrzela. Od začátku až do konce jsem měl na tváři přiblbý úsměv a celou dobu jsem se velice bavil. Pro mě je tohle snad nejlepší Funesova role. ()

Pitryx

Naprosto skvělá věcička na odreagování a uklidnění. Funés, i když po nemoci, je naprosto skvělý. Troufám si tvrdit, že jedna z jeho nejlepších věcí umocněná skvělým dabingem. 201502029854/10037 **** a půl!!!//////Souhlas s mým starším komentem. Vskutku mistrovské dílko! Od polovičky nebo tak nějak se mi zdá, že to trošku pozbylo šťávu, ale tento film mohu klidně i každý druhý rok znovu a znovu. Pan Funes je skvělý. ()

Jehan

Prorocký film o kulinárních trendech. Scéna se žvýkačkovou hmotou a nalepenými kuličkami patří ke zlatému funésovskému pokladu. ()

ostravak30

Pro mě je tento film konec Louis de Funèse jak ho známe. Od tohoto filmu natočil už jen pět snímků v rozmezí několika let, každý rok jeden. Funès zde opět řádí. Faktem je, že měl za sebou podstatně lepší komedie. Ale je několik faktorů, proč třeba Grand restaurant pana Septima - natočený o deset let dřív, ode mě dostal o hvězdu méně. Tak předně je to Coluche, který měl naprosto neuvěřitelný účes a do cirkusu se perfektně hodil. Už jen pohled na něj byl vtipný sám o sobě. Další je nádherná Ann Zacharias, v té době přesně dvacetiletá. Pak už výše uvedený slavný herec, který ač po dvou infarktech, opět předváděl spanilou jízdu svého herectví a rozhodně z něj neubral. Nakonec je možno se zamyslet na vizionářskými myšlenkami tvůrců. Umělé jídlo je dnes součástí všech obchodů a my jej konzumujeme celkem běžně a vůbec nám to nevadí. ()

Blazkowicz

No snad jen z úcty k Funèsovy (nebo Filipovskému) z toho vytřískám dvě prachbídné hvězdičky. Absolutní nuda, vtip abych tam pohledal. Funès se sice v přestrojeních pitvoří o sto šest, ale to nic nezachrání. Infarkty se podepsaly na něm fakt dost. 2-* ()

adamix

Nezasmiať sa na tomto skvoste by bol hriech. Ale to sa nedá, pretože z majstrovej hereckej tvorby je toto to najlepšie z najlepších. A záver s prehliadkou továrne na umelé a nejedlé ,,pomyje" pripomínajúce jedlo ma nijak nerozhodil. Vlastne tým básnik chcel poukázať na súčasnú potravinársku výrobu. Komediálna lahôdka. U mňa 5*. ()

OJan

Opět kvalitní komedie Louise de Funèse, sice je to takové klidnější než většina jeho komedií, ale je opravdu vtipná, scéna se zlomenou nohou paní sekretářky obzvlášť. |85%| ()

tavvva

Tohle je prostě ještě kus staré poctivé filmařiny. Navíc ty parádní designové prvky 70. let mě opakovaně uchvacují dodnes. ()