Mafiánovi

• USA The Family (více)
USA / Francie, 2013, 111 min

Kdysi měl všechny a všechno pod palcem. Ale časy se mění. Bývalý mafiánský boss Giovanni Manzoni (Robert De Niro), jeho rázná manželka Maggie (Michelle Pfeiffer) a jejich dvě děti jsou za příkladnou spolupráci se zákonem umístěni do programu na ochranu svědků. Žít životem spořádaných občanů se jim příliš nedaří. Zoufalý agent FBI Stansfield (Tommy Lee Jones) je musí opět přestěhovat, protože mafiánské klany zuřivě pátrají po špinavém udavači s jasným cílem. A tak se z nich tentokrát stávají Blakeovi a jejich novým domovem malé, ospalé městečko v Normandii. Jenže staří psi se novým kouskům učí těžko. Jejich chování a zvyklosti jsou pro život v utajení překážkou. Tahle rodinka má mafiánství prostě v krvi. (Bioscop)

kverula

Po prvních 10 minutách hořké zklamání a bezostyšná nuda, nuda a zase nuda. Nepamatuji se, že bych se byť jednou zasmála, zavzlykala či si zakryla oči hrůzou. O napětí ani nemluvě. Výbuch emocí se nekonal. Mdlé, mdlé. Ani na tu Michelle Pfeiffer se mě netěšilo koukat! A takový herecký potenciál... ()

MorraEddie

Musím říct,že po skončení filmu u mě zavládla spokojenost. Líbil se mi ten mix všech možných žánrů,chvilku komedie,chvilku drama a pak zase pořádnej akčňák. Já se prostě celou dobu slušně bavil. Jsou to spíš takové slabší 4*,ale to na solidním výsledku nic nemění ()

MiniRecenze

Film není ani tak komedie,jako spíš drama,ve kterém se sem tam objeví suchý humor nebo takový černější.Svěží herecké obsazení Vás bude příjemně provázet celým filmem a rodinku si tak docela i oblíbíte.Ale v porovnání s žánrovou konkurencí jde jen o takovou jednohubku.Určitě jsem viděl lepší "komedie" s mafiánskou tématiku.Není tady o čem ani tak moc co psát.Snímek Vás určitě dokáže zabavit na dvě hodiny. MAFIÁNSKÁ JEDNOHUBKA!!! ()

Shimmy

Nevím no, film jsem dokoukala spíše jen z povinnosti a v očekávání, zda by mě tam něco konečně nezaujalo. Trochu nuda.. ()

PrezidentRickS.

Film se snaží být především komedií a to je podle mě i ta největší chyba. Besson je zkrátka chlápek, kterému nejvíc sedí naturalistická syrovost, ne nadsazený mafia-movie s prvky černého humoru (opravdu rozesměje jen de Niro). ()

B3njamin

Nechápu, jak mi tohle mohlo uniknout v kině. Film odkazuje na všechny mafiánské klasiky. Docela jsem čekal, že při projekci Goodfellas bude nějaká scéna s De Nirem přetočena,ale nakonec nic. Besson stále umí natočit kvalitní film, jako v začátcích své tvorby. * * * * * ()

Atten

V poslední době nebylo moc nových filmů, které by mě svojí originalitou zaujali během prvních minut a drželi až do konce. Mafiánovi mezi ně ale nepatří. Jsem rád, že jsem nedal na zdejší hodnocení. Spojler: Kurva. ()

WoodoX

Napätie sa dá krájať, svižnosti to má na rozdávanie a takej tej klasickej príbehovosti taktiež. Veľmi dobrá žánrová pochúťka. ()

H3LLraiser

Besson... Co dodat, dostal jsem přesně to co jsem čekal a to co jsem chtěl... Kurva cajk scénář a kurva dobrý výkony a kurva dobrej film! ()

v.indruchova

Nemyslím si, že je vhodné mrzačit lidi jen kvůli tomu, že mě vytočili. Není to špatné, ale průměrné. Myšlenka je originální. Ale celkově fim nic co by mě zaujalo. Samozřejmě her. výk. pana Nira je skvělý, překvapilo mě jak paní mafiánová zestárla(chápej herečka). I když, chápu pana mafiána, že rychle vytočí a ztratí nervy, no to já taky, ale co je moc to je příliš. Také se přimlouvám za větší akčnost, je dost scén co jsem problikala. XSpoiler:Naivita stylu, holka se zamiluje, vyspí se s cizým borcem a plánuje si společnej život, když ji borec nechá chce skočit, pokud by se děcka chovali podle am.filmů, tak poteš. Tady to chce velkou porci nadsázky, cynismu i najivity, já vám to nežeru. ()

Ironhead

Ani kocka nai pes... ani komedie ani vazna gangsterka...chvilku se to tvari tak a chvilku zas pomerne smrtelne vazne... proste jakoby se Luc nemohl rozhodnout , co vlastne chce natocit.... a to tenhle film s jistotou zabiji... ()

kolodej1

taková oddychovka, ale velmi podařená a příjemná. Dobře jsem se pobavil a i dost zasmál. Vydařená komedie plná násilí. Film je kromě toho i herecky silný, takže zkrátka spokojenost ()

moriero

Nevtipná neakční krimi komedie, co se vleče jak týden před výplatou. A to mám De Nira a Pfeiffer tady na ČSFD v TOP 10. O to víc bolelo toto mé vlažné hodnocení. Ti jejich malí zmetci byli vyloženě nesympatičští a zápletky kolem nich nudné a nezajímavé. I přes množství mrtvol z mafie nešel ani trochu strach (krimi) a ani to nebyla banda legračních dementů (komedie). Všechno to bylo takové mezi. Takové c´est la vie. ()

Besson promění Scarlett v stroj na zabíjení

Besson promění Scarlett v stroj na zabíjení

29.04.2013

Trénink, který absolvovala kvůli roli Black Widow (černou kůži si aktuálně navléká na placu právě natáčeného Captain America: The Winter Soldier), se jí bude hodit. Scarlett Johansson už před mnoha… (více)