Isard

Tohle není jen film o jednom zločinci. Právě padouši jako Blofeld, Fantomas, Fu Man-chu či dr. Mabuse vytvářeli svět, do kterého pak zapadli agenti 007, OSS 117, John Steed či Napoleon Solo. Tenhle film tak patří k DNA spousty skvělých příběhů této dekády. A pořád je to výborná podívaná! ()

Feacher

Můj asi nejoblíbenější francouzský film. Dokonalý počínaje hudbou, pokračujíce herecky až po vymyšlený příběh. Dokonalost! ()

babuška

Jako dítě jsem byl posranej strachy, při scéně z výtahem a tou varhaní hudbou, jako starší se řechtám jako idiot. ()

honzik003

Opravdu vydařená Funesova klasika, které čas vůbec neuškodil. V další hlavní roli zde hraje příjemný a kolikráte vtipný J. Marais, který v tomto filmů ztvárnil hned několik rolí, jakožto i tu hlavní - samotného Fantomase. Na tuto skvělou komedii, která sice s porovnáním s dnešními triky a zpracováním některých pasáží působí spíše komicky, se velmi rád podívám a pokaždé mě dokáže setsakramentsky rozesmát. ()

Ludva

2021-04-08*[2009-06-19] * Když jsem na Fantomase v deseti letech čučel v kině, byl jsem přece jen nadšenější než dnes. První půlka je pořád fajn, ale u "akční honičky" na konci už dnes usínám... ()

Nickkk

Nemá cenu komentovat všechny díly, protože v každém díle má Louis de Funés svojí chvilku už vlastně čekám jen na určité scénky u kterých se směju pokaždé stejně ať to vidím po desáté nebo po dvacáté to samé platí u Četníků... ()

padlar

Popravdě řečeno jsem nevěřil, když mi říkali, že tohle je film z roku 64. Ale je tomu tak. Pravda, 45 let existence film trochu poznamenalo, ale rozhodně mu neuškodilo. ()

adooo

Klasický francúzsky humor s nezabudnuteľným de Funesom vytvorili úźasnú komédiu, ktorú si pri každej príležitosti veľmi rád pozriem ()

Lucky001

Klasika klasik francouzských komedií. Klidný Jean Marais a nervózní Louis de Funés je dokonalé spojení, které fungovalo a fungovat bude. ()

LukasCL

Komisař Juve vs Fantomas! Kdo má pořád navrch? Jasně, že druhý zmíněný. Trilogie Fantomas má vynikající herecké obsazení, vynikající dabing a ani trochu nenudí. Kdyby Funés všechno vždycky nezkomplikoval (viz pronásledování na vlaku), tak by Fantomas zřejmě prohrál. Pozor, za chvíli si pro tebe přijde Fantomas! ()

Ujo.

Ani téměř půlstoletí neubírá Fantomasovi na kráse a vtipu. Z dílny francouzské geniální tvorby vzešel Fantomas coby absurdní komedie, která vykresluje francouzské "četníky" asi jako u nás vtipy o policistech. Komisař Juve žije stále mezi náma. Zlaté časy francouzské :) ()

P/\/EL

dobře tenhle díl byl první, vrchol nastal v druhý části, ale já nevim, vyrůstal sem na tom, žral sem to, žeru pořád, atmosféra, tajemný Fantomas - zločinec, který vždy všechny přechytračí a unikne, Luis De Fúnes se vzteká jako nikde jinde, a ta hudba, hlavně ta hudba...Jean Marais charisma...dvojrole....Fantomasova maska, smích, vynálezy lepší jak od Q pro Bonda...atd. ()

Bila_pani

Fantomase můžu vidět pokaždé a bavím se pořád stejně. S Fantomasem, ač je to chladnokrevný zloduch, prostě musíte sympatizovat nebo ho alespoň obdivovat. de Funés a Marais předvádějí životní výkony. A samozřejě musím vyzdvihnout perfektní český dabing! de Funése si bez hlasu Filipovského nedokáže představit snad nikdo a Moravec ztrvárnil Fantomasův smích NAPROSTO brilantně... ha, ha, ha. ()

Simaaja66

Jen bych chtěl reagovat na příspěvek Malarkeye. Rozjezd Funesovi filmové kariery se datuje do roku 1946 a před Fantomasem natočil již něco přes 100..slovy sto filmů. a s Maraisem jsou teměř stejně staří..:-). ()