poster

Dom Hemingway

 • Velká Británie

  Dom Hemingway

Komedie / Krimi / Drama

Velká Británie, 2013, 93 min

Režie:

Richard Shepard

Scénář:

Richard Shepard

Kamera:

Giles Nuttgens

Hudba:

Rolfe Kent

Producenti:

Jeremy Thomas

Střih:

Dana Congdon

Scénografie:

Laurence Dorman

Kostýmy:

Julian Day
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Film, který dopřává pro pana Lawa možnost ukázat svůj herecký um, jenže krom toho je tenhle filmeček takový trošku vyschlý jezírko, bahýnko a občas nějaký ten divadelní dialog sympatický štípne do ucha jako komárek, problém je v tom, že takovýhle jezírek a komárků je poměrně hodně.(19.5.2015)

 • bouncer
  ****

  Dirty bastard in dirty movie. Téma filmu je pro ostrovní kinematografii celkem typické (kriminálníčci a gangsteři, návrat z vězení), ale hlavní postava snímek táhne - Jude Law si očividně tuhle roli užíval a exceluje.(31.3.2014)

 • kinghome
  ***

  Zatím asi největší zklamání roku spolu s Noahem. Tohle měla bejt boží komedie s pořádným magorem v hlavní roli, kterýho si hned oblíbím, jenže se stal úplnej opak. Hlavní postava mě vůbec nebavila, Jude Law neumí hrát takový magory, což je taky hlavní chyba filmu. Jude Law tam nemá co dělat, sorry ale prostě ne. Je hromada herců, který by to zahráli líp, Jude Law se až moc snaží a přehrává, jde to vidět a celou postavu zkurvil. Po filmu jako je Sviňák je těžký natočit něco, co překoná sympatického hajzla v podání Jamese McAvoye. Jinak příběh je celkem zajímavý a hlavně nečekaný, což je plus, jenže to je všechno, slovní přestřelky ve filmu mě vůbec nebavili a všehovšudy jsem se zasmál asi 3 krát, což je celkem málo na takový film. Je to škoda, chtěl jsem dát slabší 4*, ale debilní konec rozhodl :)(31.3.2014)

 • milka
  ****

  V podstatě stejná herecká one-man show jako v případě nedávného Sviňáka s McAvoyem. Jenom zde je charakter Doma Hemingwaye přeci jen o něco výživnější a šťavnatější, než v případě věčně zfetovanýho poldy. Jude Law si to prostě dává a navíc tahle šílená jízda drží díky Shepardově neselhávající režii přeci jen o něco více pohromadě.(23.4.2014)

 • JohnCZ
  ****

  Dom Hemingway je slizké sprosté egoistické hovado s tak nádherně a dokonale tvarovaným ptákem, že by se o něm daly psát básně. Ne, vážně: Jude Law je borec a roli zmetka zvládl naprosto dokonale. Film stojící především na silném herectví a drsném humoru. Troše moralizování v závěru se film sice nevyhne, ale na pilu se nijak zvlášť netlačí, což je fajn. A Emilii Clarke to bez blond paruky zatraceně sluší.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace