Nestáčímse divit co všechno se u nás natočilo. Tahle scifi patří určitě k tomu pozamomenutelnému, ale zároveň velmi povedeného.(30.12.2007)

Na svou dobu velmi povedený snímek. Mimozemšťani v Českých filmech nejsou zas tak hojní. Hudba dobrá, herecké obsazení povedené, scénář velmi dobrý.(9.12.2014)

• WANDRWALL

Tenhle film jsem jako dítě neviděl, Dostaljsem se k jeho majitelství až nedávno. Je zvláštní, ale krásně zvláštní. Určitě se na něj podívám, až na něj budu mít náladu a pak sem možná ještě něco napíšu.(1.9.2010)

V osmi letech jsem z toho byla úplně paf a od té doby jsem to díkybohu neviděla!(24.7.2008)

• Chrustyn

Jeden z pokusů o českou sci-fi. Na české poměry zajímavé ale nepříliš zábavné a trochu zdlouhavé.(27.3.2012)

• - Vodopád, u něhož se oba hlavní aktéři objímají, se jmenuje Velický a nachází se ve Vysokých Tatrách, podobně jako (Velické) pleso, ve kterém si Zuzana (Božidara Turzonovová) vychutnává pozemské krásy. (hippyman)

• - Úbohosť dostupných trikov si tvorcovia uvedomovali a režisér Otakar Fuka hovoril, že sa pristátia lietajúceho taniera zámerne bránil pre prípad nechceného komického efektu. (Raccoon.city)

• - Film je natočen na motivy rukopisu románu Miroslava Hanuše „Expedice Élauné“, vydaného knižně v roce 1985. (Hans.)