• zette

Priserne nezazivny film, toporni herci a spatny scenar. Nikdy vice!(15.11.2014)

• Kimon

Ano, po těch letech to dnes působí velmi naivně a neuměle. Téměř čtyřicet let na stáří technického provedení jistě nechá svou stopu. Ale!, ... já to viděl již v sedmdesátých letech v TV a místo ohromení jsem prožíval trapné chvíle nad tou ubohostí. Byl jsem mladý a tedy spíše bych měl takové téma přijmout než cokoliv jiného z naší tehdejší výchovné soc. filmové tvorby. Nepřijal jsem. Divte se nebo ne, už v té době zaslepeného socializmu mi to připadalo neprofesionální a laciné. Natožpak dnes, kdy můžu srovnávat se zahraniční tvorbou. Prostě se mi to tenkrát nelíbilo a proto ani dnes " v letech" nebudu hledat vůli ke shlédnutí.(21.8.2007)

Trochu jednoduchá sci-fi, ale tehdy působila jako zjevení a býval jsem nadšen. A dnes?: "Jedna kapka navíc, Bororo nic."(15.3.2009)

• gouryella

Takova ceska podivna sci-fi, ale aspon se vyhnula tradicnimu zatahovani politiky do scenare.(30.7.2002)

• woody

Film pojatý jako schůze předsednictva ÚV KSČ. To jest - dlouhé tlachy o ničem a na konci je úplný HOVNO! V hlavní roli bolševický udavač "božskej Sváťa". Děkuji, ale nechám si zajít chuť!(13.11.2005)