Zelňačka

Scénografie:

Sydney Bettex

Kostýmy:

Annie Périer

Jean Girault, vsadil především na herce, a to na takové mistry, že film ani špatně dopadnout nemohl. Na první pohled se to celé může zdát jako přílišně suché a studené, bez nápadu a bez jiskry, ale to je omyl. Louis De Funes je právě ten zakopaný poklad filmu, který všichni hledají zcela jinde. Bylo to přecijenom už krátce před hercovou smrtí, ale i přes to dokáže vyvinout takový výkon hodný světového mistra, kterým se člověk, jako je Louis De Funès, rozhodně stal. A navždy v nás i takovým zůstane.(15.5.2005)

Nemůžu si zvyknout na to, že Funese dabuje Lábus. Hlas dvorního dabéra pana Františka Filipovského je nezaměnitelný a vyloženě filmu chybí. Bohužel se na tom nedá nic změnit. I když už je tady z Louise dědek, tak stále neztrácí nic ze své obrovské energie a hereckého umu, kterým byl dosytosti obdařen.(17.2.2011)

• Hejtmy

Nejslabší film s Louis de Funesem. Ani jeden kvalitní vtip, hrozná nuda a bez dabingu od Filipovského to prostě není ono. 30%(3.4.2009)

• willow666

Louis de Funés je nejhorší a nešlo to dokoukat.(27.6.2009)

Bohuzel me tato komedie zcela zklamala, scenar jako by nebyl a Funes uz je take z formy.(7.9.2003)