Zelňačka

Sydney Bettex

Kostýmy:

Annie Périer
  • rt12

Mě se líbí Česká Zelňačka.(23.5.2014)

• BoPo

Jedna hviezda len z úcty k Funesovi.(28.3.2010)

Tenhle film mi uz neprisel jako blazniva komedie, ale cely je to takovy neznejsi a klidnejsi. I Funes, i kdyz tu obcas zacne blaznit, je takovej klidnejsi, pokousi se i o dojemnejsi sceny a ma takovej skleslej pohled. Co se tyce triku, tak nejsou uplne nejhorsi a mimozemstan vypada spravne uchylne. A napad se zelnackou, mimozemstanech a dvou starejch chlastajicich dedcich je fajn, ale precejen by to chtelo krapet propracovanejsi pribeh, protoze tenhle by stacil mozna tak na hodinku deje. Nicmene se tu najde i par vtipnejch momentu a celej film ma takovou prijemnou atmosferu, ze si 4* zaslouzi.(26.3.2007)

Z celého filmu dýcha melancholická atmosféra a na konci filmu máte chut také odletět z toho šíleného světa.(8.5.2003)

• gogos

Sracka... nepovedeny film, spatny dabing.... zasmejete se jen parkrat... todle me opravdu nechytilo...(8.1.2008)