Zelňačka

Kapustnica

Kapustová polievka

Komedie / Sci-Fi

Francie, 1981, 98 min

S úcty k Lousovi a jeho staří nedávám méně, ale přeci jen jsme byl zvyklej na něco jiného od tohoto mistra. Na druhou stranu až budu mnohem starší, žřejmě budu hodnit lépe.Po tomto filmu se Vám zvyšuje chuť na zelňačku, pozor na to!!!(22.9.2006)

• IllIlIlIIl

Jeden z nejslabších filmů, ve kterém se L. De Funes objevil.(25.11.2007)

Oproti české verzi více filmové a hlavně více francouzské. A jelikož jde o příběh Francouzů ve Francii, je to asi lepší. Knihu to sice kopíruje, ale ne zcela a tomu, kdo ji nečetl, asi je spousta věcí nejasná. To je ale problém negramotů, já čtu:-))(13.12.2008)

Luis už je tady starej páprda. Chutná mu víno a zelňačka. Mezi náma...hned bych na ten francouzskej venkov vyrazil. Dabing pana Lábuse je jiný ale má svou vlastní polohu nekopírující ani Františka Filipovského ani nikoho jiného. A to je moc dobře a filmu to pomáhá. Kde mám tu flašku červenýho ... jdu koupit zelí:-D(28.5.2009)

Nemůžu si zvyknout na to, že Funese dabuje Lábus. Hlas dvorního dabéra pana Františka Filipovského je nezaměnitelný a vyloženě filmu chybí. Bohužel se na tom nedá nic změnit. I když už je tady z Louise dědek, tak stále neztrácí nic ze své obrovské energie a hereckého umu, kterým byl dosytosti obdařen.(17.2.2011)