Zelňačka

Kapustnica

Kapustová polievka

Komedie / Sci-Fi

Francie, 1981, 98 min

Z celého filmu dýcha melancholická atmosféra a na konci filmu máte chut také odletět z toho šíleného světa.(8.5.2003)

• dobytek

Jednoznačně nejblbější film s Funésem, co jsem viděl. Nezasmál jsem se snad ani jednou. Spíš mi bylo Funése líto, že vzal roli v takový kravině. Tohle je tak na úrovni "komedií" od Trošky. Ani nevim, za co dávám tu 1 hvězdičku...(1.11.2007)

• Superpero

Bizarní blbost ve které je zajímavej jen ten tlustej ufon a prdící kreace. Nebyl jsem to schopnej dokoukat. Nuda.(15.8.2008)

• Dudek

Film bez jiskry... stydím se za to že jsem jej viděl.(12.7.2005)

S úcty k Lousovi a jeho staří nedávám méně, ale přeci jen jsme byl zvyklej na něco jiného od tohoto mistra. Na druhou stranu až budu mnohem starší, žřejmě budu hodnit lépe.Po tomto filmu se Vám zvyšuje chuť na zelňačku, pozor na to!!!(22.9.2006)

• - Stejně jako předchozí Funesuv (Claude Ratinier) film Lakomec (1980), i tento v kinech propadl a nedočkal se úspěchu. Louis z toho byl velice smutný a zklamaně se vrátil na svůj zámek. (Pierre)

• - Louis de Funes (Claude Ratinier) na place oslavil svoje 67. narozeniny. Od štábu dostal mobilní telefon a sérii grotesek Laurela a Hardyho. (Pierre)