Vikingové

Irsko / Kanada, (2013–2020), 66 h 51 min (Minutáž: 44–51 min)

Tvůrci:

Michael Hirst

Scénář:

Michael Hirst

Hudba:

Trevor Morris

Série(6) / Epizody(89)

Recenze uživatele BROKEN_ k tomuto seriálu (84)

První sněm (2013) (S01E01)

Pustil jsem si to jen tak z prdele, a moc se mi to líbí. Zajímá mě co bude dál. ()

Hněv seveřanů (2013) (S01E02)

Začíná mě to čím dál tím víc bavit. :) ()

Vyvlastnění (2013) (S01E03)

Skoro dobrý jako GOT. Začínají se mi Vikingové líbit. Jen tak dál. ()

Soud (2013) (S01E04)

Game of thrones mě částečně chytlo v 3 epizodě, ale milovat jsem ho začal až kolem 3 série, přesto si myslím že Víkingové mou lásku ke GOT nepřekonají ( mýlil jsem se ). Ragnar je přitažlivá osoba i s těmi jeho svítícími kukadly. Rollo mě začínal hodně štvát, ale teď udělal správnou věc. Floki a jeho pití vína mě odrovnalo. Prozatím nejlepší epizoda, a to jsem teprve na začátku, tolik skvělých dílů bude URČITĚ ještě dost. ()

Přepadení (2013) (S01E05)

Doufám, že s Jarlem Ragnar rozseká i toho malýho, tlustýho, plešatýho zmrdečka :D ()

Královské výkupné (2013) (S01E07)

Další skvělá epizoda. Floki nejlepší.... z něho už nemůžu, tolik jsem se nasmal. Závěrečná bitva byla perfektní. ()

Oběť bohům (2013) (S01E08)

Holy shit. Tohle byl parádní díl. Škoda Leifa. Ten závěr, WOW. ()

Čas změn (2013) (S01E09)

Celkem nudná část, od finále série bych čekal něco lepšího. Ragnare ty kurevníku :D ()

Válka bratrů (2014) (S02E01)

Druhá série začala skvěle. Ragnar si to kvůli Aslaug pěkně posral. Ze začátku jsem se bál že jsme přišli o Flokiho. Ale žije! V závěru jsem se neubránil slz. Jen tak dále Ragnare, a brzo ti nikdo nezbude :D ()

Invaze (2014) (S02E02)

Z kněze se stává jedna z nejlepších postav. Prošel si neskutečným vývojem. Doufám že ta Aslaug chcípne. Chci Lagerthu a Bjorna! ()

Zrada (2014) (S02E03)

Čím dál tím lepší. Rollo, poprvé jsem ti fandil, tak doufám že to bude pokračovat :). Ragnare měl by ses co nejrychleji vrátit. ()

Oko za oko (2014) (S02E04)

Ragnarovo shledání se svou starou rodinou zahřálo u srdíčka. Ukřižování si kněz nezasloužil. ()

Odpovědi psané krví (2014) (S02E05)

Další skvělá část. Krásně se dívá na rodinku, která bojuje po dlouhé době pospolu. Rollo, začínám tě mít rád, tak ať to vydrží. ()

Nesmiřitelní (2014) (S02E06)

Situace okolo Lagerthy nebyla překvapením. Už jsem si myslel že Ragnar odpustil Borgovi, ale to co následovalo potom, bylo správný rozhodnutí. ()

Krvavý orel (2014) (S02E07)

Jsem zvědav co udělá Ragnar s králem Horikem. Floki, začíná být proti Ragnarovi a to se mi vůbec nelíbí. Návrat Lagerthy mi udělal úsměv na tváři. A závěr byl........ holy shit, bylo to impozantní. Ty závěrečný scény v některých epizodách jsou luxus. ()

Ivar Bezkostný (2014) (S02E08)

Nesnáším krále Horika, se všemi manipuluje. Doufám že Ragnar osvobodí Athelstana/kněze. ()

Volba (2014) (S02E09)

Výborná epizoda. Úvodní bitva byla super. Jsem rád že se Athlestane/kněz vrátil. Doufám že se již brzy zbaví Ragnar Horika, a Floki bude opět na jeho straně. ()

Modlitba Páně (2014) (S02E10)

Zatím nejlepší díl Vikingů. WOW, nemám slov. ()

Žoldnéř (2015) (S03E01)

Jako začátek 3 série luxusní rozjezd. Nechápu proč nespojijou celou jednu armádu, neee oni si to rozdělí, jedna větší než druhá. Na co asi Ragnar zaútočí co?! Ale aspoň jsem se zasmál. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Vikingové míří do Valhally

Vikingové míří do Valhally

20.11.2019

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

04.01.2019

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku