poster

Bratrstvo vlků - Hon na bestii

 • český

  Bratrstvo vlků

 • Francie

  Pacte des loups, Le

 • slovenský

  Bratstvo vlkov - Hon na beštiu

 • slovenský

  Bratstvo vlka

 • anglický

  Brotherhood of the Wolf

Akční / Horor / Thriller

Francie / Kanada, 2001, 137 min (Director's cut: 152 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Stéphane Cabel, Christophe Gans .. Zajímavá atmosféra se spoustou současných akčních výstřelků, jen příběh je přehnaný, "divný" a děravý. Ale podívat se na to dá, i když maximálně jednou a ještě s přivřenými oči na konci.(8.3.2004)

 • Chupacabre
  *****

  Velice povedené dílo - skvělé bojové umění Samuela Le Bihana, Marka Dacascose a Vincenta Cassela - doplněné úchvatnou hudbou ... vytvářejí úžasný film s neodolatelnou atmosférou.(25.11.2007)

 • Lima
  ***

  Opět jeden z pokusů, kdy se francouzi snažili natočit spektákl v hollywoodském balení. Jenže se jim to vymklo z rukou. Výsledek vypadá, jako když pejsek s kočičkou vařili dort - je tam všechno: bestie a la Predátor, lapení oběti a la Čelisti, láska, sex, kung fu (ve Francii 17.století !!), indián,zmutovaný padouch atd. Je to hrozná blbost, ale nutno říci, že jsem se nenudil.(25.5.2002)

 • Gemini
  ****

  Akčně horrorové béčko v prostředí Posledního Mohykána - toho tentokrát představuje Mark Dacascos, který jako herec sice není nic moc (eufemisticky řečeno) ale když předvádí to, co umí z různých bojových umění (a že toho umí sakra dost), je na co se dívat. Vizuální stránka je vůbec hlavním tahákem Bratrstva Vlků, a tím nemyslím jen Vincenta Cassela, dámy;) Ani Émilie Dequenne, pánové;) Co se podívané týče, jde o stejnou ligu jako v případě Pitofova Fantoma Paříže - tu nejvyšší, i když ne typicky líbivou. Se scénářem už je to bohužel slabší, ale to je vzhledem k trochu přemrštěné délce pochopitelné. Už méně pochopitelné je, že hlavní hrdina není ani zdaleka tou nejvýraznější postavou, a není to úmysl tvůrců. Ale i tak má Bratrstvo Vlků co nabídnout...Monica Bellucci je jen takovou sladkou třešinkou;) Mimochodem černá barva a třírohý klobouk jí sluší daleko víc než rudý latex (třetí Matrix). 70%(7.4.2004)

 • Kusko.t2
  ***

  Zaujímavý príbeh o beštii, ktorá terorizuje za noci miestnych obyvateľov (teda rovno ich trhá na kusy). Film sa nezameriava na nechutnosti ako také, ale na pekne budovaný dej, príbeh s výbornými exteriérmi a kostýmami a dobrými francúzskymi hercami. Ten záver, keď už sa pred obraz dostáva viac beštia, je trošku taký všelijaký, ale po väčšine filmu je tento netvor zahalený tajomstvom, čo filmu prospelo a vytvorilo celkom slušnú atmosféru. A tak sa hneď od začiatku pekne do popredia dostala psychológia postáv, ktorých osudy sa postupom deja začali vyhrocovať a príbeh z toho len profitoval. Atmosferický, dobrodružný, historický horor.(24.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace