Bratrstvo vlků - Hon na bestii

• slovenský

Bratstvo vlka

Brotherhood of the Wolf

Akční / Horor / Thriller

Francie / Kanada, 2001, 137 min (Director's cut: 152 min)

• Xmilden

Zbytečně dlouhé. Ve druhé polovině se konečně dostává ke slovu ona Bestie, o které se do té doby stále jen mluví. Trošku jsem nepochopil kung fu ve středověké Francii. Vincent Cassel umí zahrát lepší záporáky. 40%(11.5.2015)

• mysicka

142 zbytečných a marných minut.. svého času si vážim víc.. a ani ten proklatě pěknej indián to v mých očích nezachránil..(13.6.2007)

• Rosomak

Po technické stránce dokonalé. Francouzi jsou špička evropského filmu a mohou konkurovat i Hollywoodu. Ovšem po stránce obsahové je to děs a běs. Scénář skřípe už v začátku, jednotlivé postavy jsou velmi špatně charakterizovány a lehce naivní scény, kterých je ve filmu plno, vám občas nechtěně vykouzlí úsměv na rtech. Po technické stránce ale odvádí bezchybnou práci. Kamera lítá všude okolo, zvuk je výborný, výprava neopakovatelná, jen snad to digitální monstrum tam bilo příliš do očí. Pořád to ale dostává pěkné dvě hvězdičky...(7.9.2006)

Takže film som videla dávnejšie ale zistila som, že ho nemám ohodnotený. Neviem, v tej dobe keď som ho videla ma ten film bavil, tá príšera bola super dokonca som jej fandila. Neviem akoby som sa na ten film pozerala dnes, či by som neprevracala oči a nehundrala preto pre jeho dobro si ho asi ani nikdy nepozriem a dám kurňa slabé 3* za toho "vlka" s vlasmi Predátora.(24.2.2014)

• viperblade

Víte, co je horší než špatný film? Špatný film, který má přes dvě hodiny. Jediné, co mě zaujalo byla Monica Bellucci. Takže za ní 1 bod, za to, že jsou ještě horší filmy, a zas tak moc jsem se nenudil, 2 bod. Ale více tady nevyčaruju, bohužel.(25.4.2009)

• - Za choreografií bojových scén v Bratrstvu vlků stojí hongkongský veterán Philip Kwok, svého času hvězda u Shaw Brothers, v současné době úspěšný akční choreograf. (MaedhRos)

• - Dominique Borg získal v roce 2002 Cézara za nejlepší kostýmy. (Terva)

• - Skalp bestie bývá připisován Jeanu Chastelovi, stejně tak mu ale bývá připisováno, že bestii vytrénoval a na útocích se podílel. (kwaicheng)