Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? (Falcon)

bonscott

nechápu jak někdo může dát a věnovat peníze na takový projekt. Veškerý produkt placement ve filmu asi...bylo mi trapně i za herce. Letos na vánoce uvidíte na vánoce,potěž pánbůh ()

k.rakonos

Nějak extra mě to neoslovilo, začátek bídný, téměř mě napadalo to vypnout. Komediální drama by mělo skýtat více komediálních okamžiků, tady nebylo k zasmání téměř nic. Takové nemastné neslané. Nevím, proč musí mít český film samé písničky v angličtině, to jsem nepochopil (kromě poslední písně). Ani dobrá kamera a zajímavá Vica Kerekes a celkově slušné herecké obsazení to nezachránilo... ()

boyRT

Pohádka pro dospělé. Naivní pohádka, které se chce věřit. Pohádka kde zázrak,láska a přátelství nabývá plnosti těchto slov. V dnešním světě kde je těchto věcí tak málo. Krajčo, Novotný, Prachař a Kerekes parta herců, která si neskutečně sedla. Je vidět jak moc je natáčení bavilo. Jako by je režisérka ani nevedla. Karin Babinské se podařil natočit krásný vánoční příběh. A závěrečná píseň Krajča s Klusem je jen bonus pohádky. Pohádka skončila, já se zasnil a chtěl jsem prožít svůj zázrak. ()

bilder

Nic převratného, s jinými herci by si to člověk spletl s americkým filmem. Prostě takový hezký vánoční film, který budeme vídat každoročně v televizi. Uniká mi důvod, proč měl hlavní hrdina tolik ctitelek, když ani neumí otevřít sklenici okurek a vypadá jako opičák. To role Davida Novotného je uvěřitelnější. ()

TedyM

Musím se přiznat, že film mi k srdci moc nepřirostl. Postavy mi přišly ploché a nesympatické, jejich jednání postrádalo smysl. Celkově mi to přišlo jako nesourodý slepenec, od kterého jsem čekala, že mě pohladí po duši a naladí na vánoční atmosféru, ale bohužel se tak nestalo. ()

lineker

To co zprvu vypadalo na neslanou selanku čtyř řetězcových floutků v závěru slušně vygraduje do vážnějšího tónu, v ten okamžik jsem se rozhodl pro jednu hvězdu plus.A i když to chvílemi připomíná kýčovité songy kapely jednoho z hlavních protagonistu, celkový dojem je pozitivní. Herecky vyčnívá Vica Kerekes. ()

eba

Tak trochu cvok, co spí jenom s vdanýma, šíleně vyfiknutá zrzka, která balí lidem dárky, trotl, co přes den hlídá obchoďák a v noci po pár pivech na střeše jezdí jako taxikář a nesmím zapomenout na Zajíce, který nepije, ale ožrat se umí jen což...No tak nevim, od ničeho k ničemu a po stejně zvláštních Pusinkách další zvláštní film Karin Babinské. Neurazí, ale ani nenadchne a stačilo jednou. Pokud ho budou letos na Vánoce dávat, radši se podívám na Pyšnou princeznu. ()

vhorky

Film je trochu těžší na sledování a pochopení, ale díky hudbě a některým hercům jej lze řadit mezi ty lepší. ()

zmirix

Základní myšlenka dobrá ale zbytek tak nesmyslný,že se to nedá brát vážně.Kůň zaparkovaný u supermarketu?!Sexuální divočiny v podchlazeném přívěsu?!Lahváče v prosinci na střeše supermarketu?!A v neposlední řadě všechny hlavní figury jsou prapodivnými zkrachovanci nad nimiž by se rozplakal nejeden bezdomovec! No celé to je jako když pejsek s kočičkou vařili dort. 50% za snahu ale fakt se to nepovedlo. ()

Montmorency

Možná bych v nostalgické předvánoční náladě jednu * přihodila, ale při jarním sluníčku na mě tenhle podbízivě dojemný příběh 4 loserů a jednoho koně na betóně nefungoval.... ()

mr_radek

No nevím, nijak výrazně mě to neoslovilo. Jako vánoční film bych to moc nepovažoval a jako komedii už vůbec ne. Je to menší drama o životě několika lidí, kteří nemají to, co si vysnili. Jak ale poznáme, někdy to, co si přejeme a dostaneme, vlastně vůbec nechceme, jenže už to nejde vzít zpátky. Oceňuji hlavně výborný soundtrack. ()

nihiliste

Skvělý příběh, skvělý Krajčo, krásná Kerekes, dokonalá hudba, prvky dramatu i humoru a příjemné herecké výkony dalších protagonistů z tohoto filmu udělali velice příjemné a nezapomenutelné "pokoukání" :-) ()

marcelita

Vlastně nevím co mám pořádně napsat....první půlka utrpení,kdy jsem přemýšlela,že ten film prostě vypnu. Nesympatické postavy a to hlavně Vica Kerekes..no hrůza-tato holka mě vůbec,ale vůbec nebaví-kdo se taky má pořád dívat na její vytrápený,kyselý,rozmazaný ksicht. Ale pak jsem nějak pochopila,že se jim plní přání,které si vysnili a na závěr jsem byla vlastně spokojená. Průměr je za tři .A asi si film už nikdy nepustím. ()

SugarVenom

Z kina jsem odcházela s rozporuplnými pocity, ale dlouho se mi nestalo, že bych na film myslela ještě dalších pár dní. Je v něm taková jakási mystická atmosféra, zanechá ve vás myšlenkou stopu. Zřejmě si ho pustím před Vánocema znova. Jo, tohle se povedlo. ()

Chillik

Od úvodní scény s poděkováním dobrým silám jsem si tak nějak nebyla jistá, jestli to tenhle film myslí vážně. Nápad s kulisami nákupního střediska, ilustrujícími předvánoční shon, rozhodně nebyl špatný, ale... andělé plnící přání se mi zkrátka už jenom z principu příčí. Uznávám, že jsem se na Křídla Vánoc nedívala ve správnou roční dobu - ale jsem přesvědčená, že ani blížící se svátky by můj názor na tak přeslazený kýč nevylepšily. Na film se podívejte, vyznáváte-li romantiku všeho druhu, věříte v říši andělů nebo si chcete navodit vánoční náladu. Na film se nedívejte v případě, že nemáte v lásce velkoobchody, předvídatelné sladké příběhy a lidi věřící ve vyšší moc. ()

JayJay5

A mně se to líbilo. Měl to bejt ten film, kterej prostě přežiju kvůli slečně (všichni to známe). Moc mile mě to překvapilo, možná i kvůli nízkému očekávání. Postavy mi přišly opravdové, normální lidi se svými problémy. Nejedná se o žádnou Vánoční slaďárnu, řekl bych, že spíše naopak. Občas by si člověk měl dát pozor, co si přeje, protože nikdy neví, co všechno se může stát a zpátky se nic vzít nedá. Možná bychom měli být rádi za to, co máme a nehledat zlato na konci duhy. Moc se nerozpitvávala ona nadpřirozená schopnost Krajča. Proč by taky, nebylo to podstatné, pro mě ne. Originální film, který právě pro originalitu nemusí sednout každému. Za shlédnutí stojí. Udělejme si každý svůj vlastní názor. ()