3 dny na zabití

• USA 3 Days to Kill (více)

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

Scraffy

Akčný thriller ako má byť! Kevin Costner tu skvelo pasuje. Atmosféra tu je dosť dobrá a scenár je svižne napísaný. Nebyť tých blbých rodinných pasáži, tak idem s hodnotením vyššie. ()

Ronee

Akčný film o neohrozenom tatínkovi, ktorý sa chystá do dôchodku, ale je stále dobrý v eliminovaní nepriateľov. Pripomína nám aj Osobného strážcu, pretože minimálne jedna scéna, je totálnym odkazom na film. Takého odvážneho a dobrého otca chce mať každá dcérka. ()

Veniss

Dobrý pokoukáníčko, Costnerovi to tam tak sekne, až je škoda, že je v podobných rolích vidět tak málo. Jak je vidět, akce, vtípky, otcovská láska k sobě pasují dobře, i když na můj vkus se děj v místy příliš utápěl v romantice, především v druhé polovině film ztrácel svou rozvernost a sklouzával do nudy a čekání na velké finále. Zamilovala jsem si okamžiky, kdy spustil mobil se Zoeyiným vyzváněním i chvíle se squatterskou rodinkou. Rozhodně nikdo nesmí čekat napínavý thriller, v něčem mi to připomnělo snímek Pravdivé lži, tedy spíš celkem povedenou rodinnou zábavu. ()

mac000

Vůbec ne špatné. Typický thriller a la Besson, a když divák příjme jeho způsob vyprávění, může se skvěle bavit. A Kevin Costner stále ještě nepatří do starého železa, ba naopak , zdá se mi, že chytá druhou (nebo kolikátou už?) mízu. Jenom jsem jaksi z děje nepoznal, že " v sázce je (nejen) osud světa" , jak praví popiska filmu. Ale to vůbec nevadí, o to zde rozhodně nejde (narozdíl od Kapitánů Amerika a jiných rádobyspasitelů světa). Ač mnohdy souhlasím s verbalem, tentokrát se neshodneme... ()

gicous

Chtěl bych někdy vidět Costnera v čistokrevné akční roli agenta, něco jako hrál Liam Neeson v 96 hodin. Costner má na podobnou roli ideální předpoklady. Muž v letech se spoustou zkušeností, s charizmatem obřích rozměrů, ve tváři neustále špetka ironie a především nepopiratelná lehkost v pěstních soubojích a akčních scénách. A zapomněl jsem zmínit - je taky výborný herec. Tak, to bych měl první velký klad, kterým se 3 dny na zabití mohou pyšnit a využít ho. A taky ho využívají v každém momentu, kdy je Costner v obraze. Bohužel, je to taky jediný velký bonus tohoto zvláštního akčně rodinného komediálního dramatu. Co tady máme dále. Scénář. Ne! Kdo by to čekal! Luc Besson. Kdysi originální tvůrce, dnes mág konzumní filmové zábavy, pracující pod heslem - scénáře zachováme, herce pozměníme, dobré režiséry možná ulovíme. A tak se tentokrát sešla prapodivná tvůrčí grupa. Dobrý řemeslník McG (výborné akční momenty, slušné intimní chvíle), příjemní herci (Costner, Nielsen, Steinfeld a sakra žhavá kost Amber Heard), a....příběh podprůměrných kvalit, jež je díky zminěným hercům a režisérovi alespoň na půl oka koukatelný. OK, půl oka a čtvrt. 6/10 ()

marek29

'the f*ck did I just watch?? :-o Film, kterej vypadá jako multiguláš všeho, co režisér za svůj život viděl a ten bohužel nebyl vůbec pestrej. Chvilku se tam smějete joku o negerských squatterech, chvilku brečíte jak dosral vztah se svou dcerou a pak se nudíte u ne zas tak drsných akčních scén. Z filmu si budu pamatovat dobrej zvuk ruční pistole, že byl o půl hodiny delší běž by měl být a že moje očekávání Kevin nesplnil. Hodnotím průměrem 3* ale potenciál tu byl větší možná i na 5.. Škoda ()

Kimkong

Film mi pěkně uběhl, nemám co bych mu vytkl. Plyšové body za Amber. Je tam vtip i akce. Costner jako zabiják na konci života je skvělý. ()

Ivoman

Překvapivě dobrá pecka, kde je opravdu od všeho něco (Thriller / Krimi / Drama / Akční / Komedie) a nejsou zde hluchá místa, která by vás nutila dívat se na hodinky. ()

lucky.loo

Na to jaké je tu hodnocení pro mne příjemné překvapení. Postava Rennera v podání Costnera příjemně vybalancovaná, nic nebylo přestřelené do očí bijící. Dějově přímé, jednoduché, příjemné. Prostě oddechové akční krimi. Hodnocení: 77% ()

64B

Do kina by mě Kevin Costner na tenhle film určitě nezlákal, ale jinak sem ho rád zhlédnul. Akce slušná, příběh americká klasika (agent). Kevin má dobrý dialogy, nenudí, je v pohodě a díky tomu je i film v pohodě. ()

J.Cobra

Pohodová odpočívárna. Od filmu tohoto typu nemůžete očekávat moc. Nějaká ta akce, trochu vtipu a máte postaráno o nenáročnou zábavu. ()

Guran

Na tenhle film jsem byl pouze zvědav. Vím, že Kevin Costner hrát umí a McG umí točit filmy, ale tenhle film se nepovedl. Myslím, že je kapánek pro děti, protože některé scény tomu nasvědčují. Místy snímek není ani vážný a už vůbec né akční. Po solidním začátku plný akce to vypadá na pěknou šou, která se však nebude konat. Ani příběh není nic originálního a Kevin hraje pouze to, co mu scénář k jeho postavě umožní. Čili pořád kašlat, mít zamračený výraz a chlastat vodku. Jeho výkon mi zde tedy přišel průměrný a dokonce by mi zde místo něho lépe seděl Liam Nesson. Amber Heard se mi zde líbila nejvíc, škoda, že nedostala více prostoru. Snímek obsahuje spoustu trapných scén a pokusy o vtipy. Řříkáte si, co je to tedy za žánr? Prostě podprůměrný film, kde je stále dokola opakující se klišé a nic nového. ()

zubrik66

Luc si asi poležal istý čas na prednej hore. Z okolitých lesov mu začalo riadne prepínať a svoje halucinácie sa rozhodol pretaviť do príbehu, ktorý sa podobá na chuť jogurtu, ktorý zábudlivý ujo nechal 2 týždne na parapetnej doske... ()

iN

Kosťa si evidentně ještě na stará kolena chtěl zahrát v akčňáku, a tak se hodil Bessonovi do krámu:-) Zápletka s vysloužilým agentem tu už byla tolikrát, stejně jako "daddy issues" s dcerou. Nic nového - nicméně na lehkou komedii na večer to stačí. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)