3 dny na zabití

• USA 3 Days to Kill (více)

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

laik_60

Ďalšia Costnerova naháňačka pokladníka, tento krát to nie je strielačka cez detský kočiarik na stanici, ale pekne s lepiacou páskou prilepenou na chlpatom podpazuší. Aj tento film „má gule“, bol tam vtip, ostrosť, bitka (škoda , že v tom obchode to s tým strojom na krájanie salámy nedotiahli ďalej), malo to búchačky, kopačky aj trocha humoru aj trocha romantiky. Ja som sa pobavil. A nezabudnite . na pravú taliansku omáčku ku špagetám potrebujete rajčiny, kapari, cesnak a .... ale ved sa kuknite pokladník vám to povie ()

panMartin

Strašně moc jsem se těšil z produkce Luca Bessona na pořádný výplach, a ona je to nakonec rodinná komedie u které jsem se pousmál tak dvakrát s trillerem dohromady. Začátek namlsá...Bohužel během pár desítek minut to jde celkem z kopce. Nekvalitní kravina, která už hranicí s nekvalitním béčkem.. A ani charizmatický Costner tyhle dvě dlouhé hodiny neutáhne. Jedna hvězda za Costnera, tvrďáka hraje výborně. ()

URBAN

Celou dobu jsem byl na rozpacích jestli je to komedie nebo akčnák a toto je problém celého filmu. Vůbec jsem netušil na jakou stranu se tento film bude ubírat, protože to bylo proloženo nepřeberným množstvím vtipných situací které se v dané chvíli opravdu nehodily a společně s příběhem to dělalo z toho takovou rodinnou komedii. ( 13.9.14/MAC ) ()

dr.fish

Tak nám Kevin předvedl, že Liam Neeson není jediný stárnoucí zabiják v důchodu, který se dovede postarat o rodinu. A ačkoli opakovaný vtip obvykle nebývá vtipem dobrým, tady se to povedlo. Zahráno trochu na jinou strunu, možná trochu pateticky, ale nepochybně se stejnou profesionalitou jako v případě 96 hodin. Pomalejší spád a víc času na to, aby Kevin i něco zahrál. Já jsem plně satisfuckován. 75% ()

otík

Slušná akční oddychovka, jejímž hlavním plusem je neskutečně dobrý Kevin Kostěj, který opět dokazuje, že stále ještě na svoje "akční bodyguardy" má. Bohužel film trpí klasickými nedostatky - dlouhou stopáží, místy nesmyslnými spojeními, také lehkost Charlieho andílků je u režiséra pryč. Naštěstí aspoň trochu humoru se do filmu dostalo navzdory všem těm rodinným klišé. Také ten nápad s opakovanými záchvaty před závěrečnými shotem filmu spíš ublížil. Kdyby to mělo o půl hodiny míň a trochu větší šmrnc, bylo by to jako 96 hodin. Takto bohužel jen zůstává hluboko v jeho stínu. Pokud si to ještě někdy pustím, jedině kvůli Kostějovi. ()

sir-dave

McG to poslední dobou kazí a kazí, i se scénářem od Bessona. Slušný rozjezdový začátek se zbrzdí, akčnější scény jdou do pozadí a zachraňují to jen "I Don't Care" telefonáty na odlehčení. Popravdě mě ten děj ani nezajímal, na scéně žádný charismatický záporák. Celé to zachraňuje jenom výkon Costnera, tomu aspoň pomáhaly rychlé akční prostřihy a bylo to uvěřitelné. ()

flyboyeda

Neurazejici a misty docela mily rodinny thriller s civilne hrajicim Costnerem. Docela sympaticka je dejova linie s na tatku nastvanou dcerou a zejmena afera fialoveho kola. Spotrebka, na kterou si pravdepodobne za par hodin ani nevzpomenete a se kterou Luc Besson pravdepodobne diru do sveta neudela. ()

A.Beech

Mega coolovy Kevin Costner ako agent. Tieto úlohy mu naozaj sadnú. Žral som mu to už v Bodyguardovi a očividne sa od vtedy nič nezmenilo. Nechápem nízkemu hodnoteniu na csfd. Film síce neponúka príbeh ničím nový, ale mňa držal nadšeného od prvej scény až po poslednú (takéto filmy naozaj vyhľadávam). Čomu okrem Kevina dopomohlo aj hlavné ženské duo Steinfeld & Heard, na ktoré sa rozhodne dobre pozeralo. Ako som povedal, síce "nič nové" ale u mňa zatiaľ to najlepšie v tomto roku, čo sa filmu týka (áno stojím si za tým). ()

Doudis19

Důkaz že Costner stále ještě utáhne i větší pitomosti, než-li jsou podobně sterilní příběhy o odepsaných agentech. Navíc se tu, tu a tam člověk zasměje více než u reklamy na tuňáka ;-). ()

Triple H

Odkedy Neesonov agent Daddy v kinách vydojil cez 200 mega a pomastil pánovi hercovi kapsu ešte lepšie než pred rokmi strýko Lucas, skúša vyseknúť Caseyho Rybacka s rodinnými hodnotami kdejaký odkundes, ktorý visel puberťákom po stenách v 90. rokoch. Žán Klód, Gibson, Brosnan, Penn, Reeves a iní. A keďže country koncerty v poloprázdnych východoeurópskych amfiteátroch zrejme nesypú toľko ako by človek neobťažujúci sa sebareflexiou čakal, jal sa touto cestou aj Costner. Nič proti, charizmu stále nejakú má, vlasy na hlave mu ešte tiež ostali (alebo si ich dal spraviť). Proč ne? Ale chcelo to trošku viac akcie a švihu na úkor "psychológie", čo sa evidentne niekde v prípravnej fáze niekomu z kompetentných nepodarilo pretlačiť. Alebo Kevin vo svojom klasickom záchvate ega fušoval režisérovi/scenáristovi do remesla a snažil sa tú béčkovinu opepriť svojimi oscarovými schopnosťami. Škoda, hoci výsledok nie je nepozerateľný. Každopádne ako som tak sledoval Amber Heard, docela chápem, že z nej Deppovi ruplo v bedni. Človek sa ani nečuduje, že jeho poblúznená hlava chcela veriť, že mladučkým, dlhonohým ultra sexi Texasankám vlhne rozkrok pri myšlienke na rôsolovitého, 50-ročného unaveného, introvertného umelca, ktorý aj smeti chodí vynášať v apartnom klobúku a s desiatimi ozdobami na tele. ()

Jizni Tlapa

Nařknout Kevina Costěje, že nejlepší má za sebou by bylo stejné ,jako posílat do filmařského důchodu Slye,Arnieho a jím podobné herecké ikony. Vůbec bych se nebál, přibalit ho k téhle partičce Expendables a vyslat je na další akční misi, prošpikovanou hláškami a dobře provedenou akcí. Kevin je švihák a ve Třech dnech hraje naprosto stylově. Mrtvolu za mrtvolou se prodírá k hlavnímu padouchovi a umí to řádně opentlit i dokonalou hláškou...zbytečně klišovitý závěr ubral pátou. Byla na dosah ()

Mirokukii

Akčně rodinná komedie o poslední misi zestárlého agenta. O to těžší, ale zábavnější, že se během ní pokusí získat srdce a náklonnost členek své rodiny, které s ním už moc nepočítaly. Byl jsem až překvapen, jak to Costnerovi šlape, a větší krásky do party si snad ani nemohl přát. ()

ivan_drago

Getting even with dad meets Taken... strhaný Kosťa srovnává rodiné záležitosti i mafii a toho dociluje s poměrně vysokou dávkou šarmu i vtipu... ()

ecceHOMMO

Priemerná podívaná v hlavnej úlohe so starnúcim, ale stále charizmou vyžarujúcim Costnerom. Film ako taký vlastne neni nič extra, ale dá sa. ()

Mrkvič

Docela zábavný rodinný akčňas. Sice je to občas trapně jednoduché (hlavně dialogy zezačátku), ale humor to má a akce taky není špatná. Ani ty dvě dlouhé hodiny nebyly na žánr tak otravné. Já bych si dokonce dovolil tvrdit, že je film ideálním romantickým filmem pro zamilovaný pár, protože obě pohlaví si v tom něco najdou. ()

LadyPupu

Lucu, Lucu, abych tě nevyhodila ze své topky, chlape. Co to jako mělo být? Parafráze na 96 hodin, akorát místo ošklivýho vyžilýho Liama, jsem teď koukala na dřív ošklivýho a nudnýho, nyní zatraceně charismatickýho Kevina? Ach jo. Trochu málo, ne? Navíc teda ta srdceryvná linie "vztah otec/dcera" táhnoucí se celým filmem jak smrad... Zase ach jo. Mě to nebavilo. Vlastně jsem z toho votrávená jak vranní oko. Jdu radši vařit. Ta omáčka, co tam na ní dávali recept, by nemusela být špatná. Aspoň něco. ()

Johnny.ARN

Besson s McG chcel povýšiť žánrový akčný výplach na niečo viac, na niečo s rodinnou hodnotou, kde je aj akcia, aj vtipné dialógy a aj posolstvo. Tento velkolepý plán ale stroskotal na zbytočnej dlhej minutáži ktorá bola zapríčinená rozťahaným dejom bez tempa. A ani to neprinieslo nič nové, po žiadnej stránke. 2 z 5 ()

ywo666

Jednoduchý pohodový filmík. Občas je to akčné, občas vtipné a občas je to extrémne hlúpe. Kevin to zahral dobre, v akcií je dôverihodný, hláškuje. McG to zrežíroval solídne. Amber tam je snáď iba na okresu. Celý jej herecký prejav je iba jedna póza. Aj tak som jej to zožral s navijákom. A pri nej si človek uvedomí, že Hailee škaredka. Film kombinuje rodinnú drámu, komédiu a akčný thriller. Prvá zložka ma až tak nebavila ale ani mi extrémne nevadila. ďalšie dve zložky sú super. Dávam nejakých 70-75%. Costner vie ako "nakúpiť oblek :D ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)