3 dny na zabití

• USA 3 Days to Kill (více)

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

viviak

No to bol zase "film". Kevinovi sa role agenta hodia, len keby nehral vzdy vo filme ktory ma stupidny scenar. Ale vážne, scenar je to, čo robi tento film hlúpym. Polovica scen je primitivna, nudna, snažiaca byt vtipna(opak je však pravdou), alebo sa možno scenaristi len snažili vyhnut kliše(čo sa im aj tak nepodarilo) Dej ako taky to važne nema žiadny(teda taky, ktory by stal za zmienku). Zasmial som sa dokopy na 3 scenach(vdaka aspon za ne). Keby niekto prefackal scenaristov, mohol to byt dobry film, bez blbych scen a zbytočne prepalenej stopaze. Amber je celkom oblubenkyna, ale ten kto pisal jej postavu si zasluzi kopačku do fejsu(ale važne). Tak trapnu postavu som velmi dlho vo filme nevidel, nedalo sa na nu ani sekundu pozerat, bolo to cele uplne mimo a zle. 2* stačia, tak či tak su asi len kvoli kevinovi, ktory zahral dobre a možno kvoli akcnym scenam, ktore neboli uplne nazahodenie. ()

RAFT

Těšil jsem se na parádní akční jízdu ,něco ve stylu 96 hodinách s Costnerem , a ejhle 2 hodiny ,absolutní nudy.Kevin Costner ve filmu byl dobrej. Akční film ,tady vůbec nehledejte,možná tak napůl .50% ()

TSZ

Docela by mě zajímalo, jestli Luc Besson píše tyhle scénáře sám nebo mu je tvoří nějaký PC generátor, do kterého jen zadáte ingredience (otec, akce, CIA,dcera, zločinec) a pod výsledný produkt se bez přečtení podepíše. V prvním případě zřejmě tento francouz (kdysi považovaný za geniálního) asi definitivně zešílel, druhá možnost svědčí o silném zavirování jeho počítače. V jistých WTF momentech jsem zcela vážně uvažoval o tom, že to celé je sofistikovaná parodie a až na pár působivých scén a sexy Amber Heard je to velký mega průser. Costner se do téhle role hodil asi stejně jako třeba Zdeněk Svěrák a vrcholem všeho je velmi častý pokus o humor, který není vtipný.Nejlepší hlášku pronese dcera na samém konci filmu, kdy se zeptá matky, jestli je otec "badass" - NENÍ,HOLKA, NENÍ A NIKDY NEBUDE!!! ()

john.h

Další film z rodukce Bessona, kterej se snaží bejt cool a ono mu to docela vychází. Costner tady válí. Je to takovej slabší bratříček 96 hodin, ve kterým je přidaná komediální vložka. ()

.killer.

Hned po úvodní (akční) scéně a navození problematiky, se z původní hlavní dějové linky stává linka vedlejší a do popředí přichází utužování rodinných vztahů mezi Costnerem a jeho dcerou. Prakticky celý film je jen a jen o tom. A sem tam se ukáže Amber Heard, odveze si Costnera, ten lehce nakopne původní dějovou linku kupředu a vrací se k rodině. Ke konci se standardně obě dějové linky promíchají a máme tu finále. Mix rodinného dramatu a thrilleru by dopadnul o poznání hůř, kdyby nebyl Kevin tak drsnej a nekompromisní (když už se objeví nějaká ta akce, je se na co těšit!). Ve výsledku to tedy jako celek poměrně funguje a stává se z tohoto kousku poměrně originální a dobře natočené dílko, které patří neprávem k průměru. ()

iKosser

Tady se zase urodilo tolik filmových kritiků, až se mi z toho dělá mdlo...Kurva vždyť je to výborný. Bavil jsem se celý film, hlavně na hercích teda no...výborný casting a hraní, pak Amber.. :D. Ne fakt, hraje to na parádní oldschoolovou strunu, akce je přehledná, děj nepředvídatelný a nálada celkem uvolněná, která leckdy zklouzne do vtipu..Prostě kdyby tam hrál Schwarzík, tak všichni drží hubu a přikyvují jak je to fajn a jaký to je reborn akčního hrdiny blabla, ale když tam hraje tanečník s vlkama tak je hned něco blbě že...škatulkáři si prostě musí umět film zařadit jestli je to thriller nebo komedie nebo drama nebo sračka ale když jim to někdo docela slušně namíchá do koktejlu, tak se hned něco nelíbí...ještě že podobnými problémy netrpím! ()

dwbmb

Vyrovnání se s rakovinou, pokus o napravení dosavadní neexistence pro svojí manželku a dceru a práce zabijáka CIA. Tohle všechno se snaží obsáhnout tenhle film, ne však naprosto úspěšně. Avšak rázné, rychlé a efektivní návyky z bývalé práce přenesené do výchovy dcery byla taková sranda, že i nesoudržnost několika témat v pohodě zastínila. A proto subjektivně dávám o hvězdu víc, než by si film objektivně zasloužil. Kevin Costner v mně zatím nejsympatičtější roli mě opravdu pobavil (ha, krásný příklad použití mně/mě). ()

Zl0

Z času na čas tu vidím slovné spojenie čo len vyvolení môžu použiť i múdro sa pritom cítiť. Že žánrová čistota. Síce nehodný som takúto múdrosť prevelikú preukázať, no I ja viem jedno. Toto je pravý opak. Mutant. Paškvil. Guláš. Nejako som to pozrel, nejako aj dopozeral, no nejako som nepochopil čo to malo byť. Čo sa mi páčilo najviac a čo si pamätám? Amber Heard. Ten zvyšok by mi určite v živote nechýbal, keby na tento film náhodou nenarazím. ()

Gromit

Není to samozřejmě nic převratného (stejně jako většina filmů z Bessonovy produkce), na druhou stranu ale musím říct, že jsem se velmi dobře bavil. McG natočil solidní akční thriller s několika komediálními a melodramatickými vsuvkami, kterému nelze nic zásadního vytknout. Výsledek by ale určitě nebyl tak slušný, kdyby hlavní roli hrál někdo jiný než Kevin Costner. Právě jeho charisma a smysl pro ironii jsou tím nejpádnějším důvodem, proč 3 dny na zabití neignorovat a dát jim šanci. Já jim tu šanci dal a rozhodně toho nelituji. ()

sWONDER

Divný mix thrilleru a rodinnej moralizačky, kde Kevin velmi nepresvedčil a krv rozprúdila akurát Amber na scéne. ()

Marty7CZ

Příběh táty s dcerou a občas někoho sejme... Velmi velmi divnej a nudnej film. Čekal jsem od toho lehkejch 96 hodin, ale nekoná se vůbec nic. Zapomenutej film. 35% ()

papadoce

To čo som teraz videl budem asi predýchavať ešte pekne dlho. Rozmýšľam, že čo najprv, či vypíšem pozitíva (predstavte si) alebo začnem tým grcom, ktorý z tohto filmu urobil úplnú sračku. Tak poďme na HIV pozitíva. Za prvé Kevin a jeho charisma, za druhé prvá prestrelka vrátane explózie horného poschodia, za tretie bitka u pavúka - obzvlášť prvá Kevinova rana na hajzli sa dá pozerať znova a znova dookola, Jéééžiši to bola šupa. A teraz poďme na ten grc. Scenárista je úplný kokot. Je dosť možné, že má na to aj papiere a pravdepodobne sa vo voľnom čase lieči v nejakom utajenom zariadení na akútny kokotizmus. Za druhé Hailee Steinfeld, je jednou z najškaredších ľudí na tejto planéte. V rebríčku hnusu sa hýbe niekde medzi Sajfom a Erikom Hilárom Lakatošovie, avšak keďže sa jedná o ženu aspoň to teda tvrdí (síce to tvrdí aj Hilár), tak je to o to tragickejšie. A za tretie a to je úplný Mount Everest (ne)herectva, keď lacná tuctová 5 eurová prostitutka vyzerajúca, že sa jej čas od času nehnusí ani zvieracie porno Amber hraje tvrdú agentku s kontaktami na vrchné vedenie CIA. Teda Besson musí šľapať na riadnych dávkach LSD, lebo nijako ináč sa toto nedá logicky vysvetliť. Bože Kevin, keby sa toho bola dožila moja mamka. ()

TommyDiamond

Úvodní scéna v hotelu Jugoslavija na mě docela solidně zapůsobila. A tak jsem očekával, že by tento akční thriller nemusel být úplně k zahození. Postupem času se však snímek měnil spíš v akční komedii a vztah otce s dcerou dokonale zaslepil (zabil) celý příběh. Upřímně mě tato rodinná seance tak vygumovala, že jsem na konci ani pořádně nevěděl o co ve filmu vlastně šlo... Co se týká hereckých výkonů, tak mě K.Costner přesvědčil. Amber Heard působila dost lacině a její role byla zbytečná. Ostatní byli průměrní.... Dám snímku dvě hvězdy. ()

Lilien

Besson má rád akciu,auto naháňačky, Paríž a viac či menej pohaslé americké hviezdy. Nie že by Costner u mňa nefungoval ale Nesson a Travolta boli o niečo lepší. ()

wOOzIe

Nebylo to špatné, ale čouhá z toho až moc první Taken, což by nemuselo být vždy jen na škodu. Film lítá v žánru "odezdikezdi" a občas je tam i docela dobrý fórek. Lepší 3 - Není to ztráta času, ale přežijete bez toho zcela v klidu. ()

beso74

Akčný film o Američanovi po francúzsky s humorom, ktorý sa nezakladá na fekáliach, ejekulátoch a podobných komedialnych nevyhnutnostiach síce silne pripomína prerobený scenár k 96 hodín, kde ostalo v názve síce už len 72 (zvyšných 24 sa asi písal scénar), ale schéma je viac ako známa, Američan, dcéra, Paríž, nemilosrdné (miestami aj milosrdné) vybavovanie účtov a obmedzený čas na misiu. K tomu výborný Kevin, zabijak s ľudskou tvárou a smrteľnou chorobou v jednom balení, ktorý stihne toho za 3 dni viac, ako za svoj doterajší život. Typická Bessonova produkcia, ktorá neurazí, ale ani neostane dlho v pamäti... ()

Lavinia

Besson ještě zdaleka není mrtev. Možná místy přepísknutý, ale rozhodně zábavný příběh nemocného profesionálního zabijáka v žoldu CIA, který za léčbu ještě jednou zapracuje na úkolu, přičemž mu stále ruší klidnou práci dospívající dcera s puberťácky hloupým chováním. Mimořádně dobrý Costner, bavila jsem se královsky. Rozhodně doporučuji. ()

himor

Kosťo je späť! Nato že je kua chorý, tak celkom válí...solídna akčná oddychovka, malo to fajný príbeh, rýchlo mi to prešlo, akcie bolo celkom dosť...ja som spokojný a hádam sa Kosťo ešte nejak navráti do dobrých filmov. 75% ()

Shitonit

Ať to beru jak chci, tak pět hvězd to má mít. Ethan je neskutečně povedená postava, celý to je dokonale procítěný, vraždění dokonalý, nic v tom není tak nějak špatně, a nějak se tady rozvášňovat nad dějem..nemá smysl. Je to dokonalý. Pro mě nejlepší film s Kevinem Kostějem. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)