3 dny na zabití

• USA 3 Days to Kill (více)

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

subic

Kevin jako omšelý akční hrdina neurazí a ještě k tou tam jezdí na dámském kole. Jednou zabiják pořád zabiják a žádný konec kariéry. V příběhu je znát, že v tom má prsty Luc Besson a příběh nás zavede do Paříže. Ale stačí to na slušný akčňák? 57% ()

Pitryx

Tak buď mi lezly na nervy telefonáty od Zoe, nebo uprchlíci v Ethanově bytě. Tímto to dokonale pohnojili a celý film šel do kopru. Nestopoval jsem, kolik bylo minut akce, a kolik kecání, ale myslím, že ty kecy to definitivně vyhrály. Prostě z toho bylo spíše rodinné drama. Divák sice sledoval občas akci, ale zbytek filmu se cpe Ethan své dceři do zadku, aby jej uznávala jako tatínka. Kurnik proč takto zkazili poměrně slušný snímek, to nevím, a ani mne to nezajímá. Hodnotím právě tu občasnou akci jako plus a to je vše. A věřte, že za ten dokonale zkopaný konec mám chuť nedat vůbec nic. ()

DeDanu

Několik dotázků: 1) Bože, proč ta Amber tak přehrává? (Vedle Costnera působí jako divadelní ochotnice.) 2) Proč je to uváděno jako drama? (Pro mne je to komedie.) 3) Skutečně, když se vám v Paříži nakýbluje do bytu, zatímco jste na cestách, rodinka imigrantů, musíte je tam nechat, jinak zavřou vás? (No potěš koště!) 4) Tvůrci nikdy neslyšeli, že méně je někdy více? (Kratší stopáž by filmu velmi prospěla.) ()

Honzulik

3 dny na zabití (Three Days to Kill) - populární Kevin Costner se v novém filmu snaží odpovědět na posměšky filmových diváků, které ho spíše poslední dobou provází. Pokuší se to změnit svou variací na 96 hodin jmenující se 3 dny do zabití. Rozumně využívá své znovunabyté popularity z Muže z oceli. Myslím si, že tímto filmem dokázal, že ještě neřekl poslední slovo. Hvězdná kariéra někdejší hvězdy 90. let, která získala také Oscara určitě ještě nekončí... ()

dudo24

Pozitívne prekvapenie. Balík dobrej akcie reznutý s drámou a humorom. Prestrelky, súboje a dokonca aj autové naháňačky. Strašne sa mi páčil štýl ľahko absurdného humoru. ***SPOILER***Príde domov a tam ho s úsmevom víta celá rodina prisťahovalcov. Získavanie rád na výchovu od svojho pracovného cieľa. Recept na omáčku bola tiež sranda.***END SPOILER*** Čo sa mi nepozdávalo bolo ukončenie zápletky s Wolfom. Bolo to také moc jednoduché. Mohli akciu viac vygradovať. Veľké plus dávam za postavu ktorú hrala Amber Heard. Zároveň mínus za nevyužitie jej plného potenciálu a malý screen time. Dať jej toľko priestoru a možnosti prejaviť sa ako dostala Black Widow v Zimnom vojakovi. A išlo by asi o hviezdu viac. Celkovo určite nadpriemerné tri hviezdy. ()

elanista1

Veľmi veľmi dobrý všestranný miešanec všetkého možného; podarená zmes najmä napínavej špionáže a rodinnej drámy s dorazom na vzťah otec-dcéra, uveriteľný je viac-menej aj vzťah s manželkou, a to celé podchytené vtipným nadhľadom. Scenár je písaný skôr na efekt, využívajúci nepravdepodobné náhody a častokrát aj nezmysly /špičkový agent si obete na vypočúvanie nosí priamo domov, hmm/. Komédia to je parádna, pekne skĺbená s akciou, vzťahovky sú sympatické a herci sú uspokojiví, len postava tajnej agentky Amber Heard mi prišla trocha navyše. Silné 3. ()

Jarlaxle

Možná jsem jen ve špatném rozpoložení, takže to ovlivnilo i moje hodnocení... Každopádně mi přijde, že něco podobného už jsem několikrát viděl zpracované lépe, a že je celý ten film vcelku nezajímavý. ()

mArtinko5MB

NUDA, ktorú som po polke nevedel vydržať. Všetky tie pokusy o zapojenie diváckeho cítenia pre vzťah otca a dcéry tu proste podľa môjho názoru vôbec nepatrili. Buď to mal byť akčnák alebo romantika. Costnera som nikdy nevnímal ako extra herca, tu jeho herecký výkon neurazil. Hodnotenie: 45% ()

cernakus

Ach ta dnešní pseudo-intelektuálně-mléčná školka na CSFD. Tahle úžasná jednohubka za 60%? Bessonův scénář je hravý, je vtipný a i přes několik popkulturních odkazů poměrně originální. Costner film skvěle táhne a Hailee role rozmazlených, předčasně vyspělých spratků opravdu jdou k tělu. Možná bych vytýkal lehce přemrštěnou stopáž, kdy ve dvou třetinách filmu Besson přepne na rodinné drama a žádná z postav se v nich zjevně necítí dobře, ale naštěstí akční nášup na konec tuto méně světlou část filmu zahladí. Pravda na Bessona 90tých let to ještě nemá, ale je to moc příjemný refresh tohoto starého pardála. Možná trochu škoda, že režii dostal McG, který sice umí výborně ujeté akce, ale tady se jeho pojetí akčních scén příliš nehodí, seděl by tomu více Bessonův mix vtipné řežby ze které však mrazí (viz Leon). ()

a0001

Nudné a príšerne pózerské. Najtrapnejšia je "špeciálna agentka" ktorá vytáča tú buzi Peugeotku s objemom 1.6 po meste a machruje ako keby mala prvý deň menzes. ()

Lucbric

Docela vtipný akční film v hlavní roli se sympaťákem Kevinem Costnerem :) nechybí zde napětí a některé scény jsou docela dramatické. Celkově jsem se u filmu pobavila i mě zajímalo, jak dopadne Costner vs. jeho vztah s dcerou vs. jeho zdravotní stav :) jo a málem bych zapomněla.. nejlepší byl stejně Guido :D se svou omáčkou na špagety a se svou matkou mi vyvolal během scény v koupelně asi největší úsměv na tváři :)) ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Trošku jinak to, co už známe...a upřímně - ne vůbec špatně! Já si to užila...a p. Kevin mi tu "foukal". Řekla bych: drsná lyrika...=´) ()

srolyma

Kevča, co zamlada tak rád tančil s vlky a hlídal zfetované černošské zpěvačky, zestárnul a je z něho smrtelně nemocný elitní agent-zabiják, co má 3 měsíce života, problémy s dospívající dcerou a před sebou poslední vyvražďovací úkol. Takže tu střílí, mlátí a kope, tu hned zase vykašlává krev a hroutí se k zemi, aby vzápětí dokazoval dcerce, že na ni sice 16 let zvysoka kašlal, ale má ji moc rád. Jo, to víš, že jo. Takže je nám tu předložena neuvěřitelná kombinace akční střílečky, uslzeného melodramatu a rodinné komedie, která kupodivu docela drží při sobě. Ale mít to víc akce, méně chrchlání a žádnou dcerušku, bylo by to přímo skvělé. ()

Facerr

Cosťa je pořád sekáč a přes otcovský peripetie se tenhle biják nes v duchu, kterej mu sed na míru. Vzdáleně 3 dny na zabití připomínaj 96 hodin, ale v tomhle případě jde o uvolněnější podívanou a tím pádem i o level, nebo hvězdu horší.Škoda, že se trochu nepřitlačilo na pilu:/ ()

blondboss

Úprimne poviem, nie je to na štyri hviezdy, ale je pár dôvodov, prečo ich musím dať. V podstate ide o priemernú akčnú jednohubku, ktorá má ale veľké plus v troch zásadných veciach - akcia prelínaná s rodinnou drámou doplnená mnohými komickými prvkami, pričom to všetko išlo z dielne Luca Bessona, famózne predstavenie Kevina Costnera, ktorého charizma sršala filmom ako bláznivá a sexappeal element, aký som vo filme už dlho nezažil, v podobe Amber Heard. Toto priklonilo misku váh k môjmu hodnoteniu, ale treba dodať, že sú to slabé štyri hviezdy. 65 % ()

lobo87

Bessonov podpis je cítiť od prvej minúty filmu. 3 Days to Kill však nie je Taken. Dali by sa nájsť paralely medzi Ethanom Rennerom a Bryanom Millsom, tento film je však iný. Pre mňa je viac filmom o rodine ako akčnou jazdou. Costner je sympaťák a je v dobrej hereckej forme. Verím, že podobné a lepšie úlohy mu budú pribúdať. Paradoxne najlepšieho protihráča mal v talentovanej Hailee Steinfeld. Bonusom pre mužské oko bola sexy nymfa Amber Heard... 65% ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)