3 dny na zabití

• USA 3 Days to Kill (více)

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

Mukade

Amber je tu HOT AS FRIKIN HELL !! Keby ten film som hodnotil "odpadom" , tak len kôli nej dám +5* a hneď má celý film 5* LOOOL (ok, až tak nie, ale neďaleko :) ..........Costner je stále veľký sympaťák. Hailee zrovna nemám veľmi rád, ale dá sa to prežiť. Bessonove ftípky mi občas sadnú , občas nie. Plus tam bolo dosť milých až dojímavých momentov. (zrejme to súvisí s Besonovým "zjemňovaním" s vekom) ()

Epco

Príliš dlhé, nevyhranené s kopou logických chýb. Costner na to stále má, ale scenár a ani režisér mu nedajú šancu sa prejaviť. Ak by fim niekto prestrihal, poskytol hrdinovi lepšiu motiváciu pridal viac akcie tak by to bolo hneď o niečom inom. Takto nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ()

nervana

Úžasná oddychovka. Jsou filmy kde se patlá akčnost, rodinné drama a komedie dohromady a nefunguje to, ale tady do sebe všechno zapadá tak jak má a je z toho výborný filmeček. Když přemýšlím nad tím, na co by měl vzít chlap ženskou do kina aby byly oba spokojeni, pak tohle by byla asi jasná volba. Jeden z těch filmů, které si budete přát jako chlap sdílet se svojí polovičkou.A né že ne... ()

Raziel811

Příjemná oddychovka ve stylu From Paris with Love. Costner má i na stará kolena charisma na rozdávání, takže příjemné dvě hodinky. ()

snupko13

Porovnanie s Neesonovkami sedí. Len to tempo tu chýbalo, hoci na druhú stranu zasmial som sa pri Kosťovi viackrát. Ale ak sa pokúsim ešte raz porovnať, tak 3 days to kill má oveľa viac hluchých miest, slabšiu dôslednosť, čiže väčšiu zbytočnú dejovú benevolenciu a drsňačku Amber Heard. Čo som vlastne nepochopil, ak bola taká cool, kontakty všade, atď.. prečo si to neporiešila všetko sama? Ale zbytočne sa čudovať, tak to už pri Bessonovi býva, logiku hľadať netreba, skôr kde sa čo ligoce. ()

svist10

Zábavný, svižný filmeček, nic víc. Několik nepochopitelných střihů a vyloženě hovězí scénář, který si dělá srandu s agentských klišé. jinak ale dojmy veskrze pozitivní. Jak už tu někdo kolem zmínil, pistolím dochází munice. Stává se zřídka, ale už jsem to v pár filmech viděl. Co jsem ale asi viděl poprvé (nebo si na to nevzpomínám), tak že SPOILER ALERT padouchovi před nosem ujelo metro. K tomu přidejte slušnou akci a sympatické herce (Kevin je stále drsoň), a vznikne celkem milý film. Za čtyři. ()

Me.Plus.You.

Je to zvláštní, ale i přes neoddiskutovatelné nekvality filmu mě prostě bavil, ostatně jako u většiny produkce pera Luca Bessona. A taky doufám, že Costnera ještě potkáme v nějakém "lepším" filmu, protože mi přijde ve formě. ()

doogiemus

Sympatickému s vlkmi tancujúcemu daddymu to šlo slušne. Takíto týpkovia sa celkom hodia na takéto roly. Akčné scény hrajú s prehľadom, samotárstvo im pristane, ten vnútorný rozpor z nich len tak sála. Aj keď to bolo predvídateľné, ja som sa celkom uvoľnil a vychutnal som si jednoduchosť deja. Proste to bolo v pohode. ()

raru

Celkom fajn oddychovka.Kevin nie je o nič horší drsňák-sympoš ako Liam.Škoda len toho dosť stupídneho scenára,natočené to bolo celkom profesionálne-dobrá kamera, akčné scény,strih,hudba a niekedy aj vtipne.Tento film sa v nijakom prípade nesmie brať vážne.Potom si ho užijete. ()

Mates Hradecky

Zastav se, vypni se a bav se! Besson napsal další vcelku vtipný scénář ve stylu megahitu Leon. Implantovaný Costner působí ve francouzském prostředí kupodivu celkem nenásilně. Ideální film do letního kina k dobře vychlazené desítce. ()

tuctovychlap

Kevin se vrátil..jo, časy se mění..z osobního strážce se stal agent (správný tah na pamatováka, když vynáší ze záchodků na rukou Hailee:))..jednoakčnost se proměnila v multiřádění..nebylo sucho, i když přímo nepršelo..prostě pobavilo..zasloužené tři hvězdy.. ()

pepca72

Přiznám se, že tyhle filmy mám rád, a tento splnil vše, co lze od tohoto druhu snímku žádat. Kevin Costner je stejně charismatický jak Liam Neeson v 48 hodinách. Akce dobrá, Kevin perfektní, příběh obvyklý a zábava celkově výborná. 4 * zasloužené, nic víc, nic míň. ()

Mark1983

Film mě opravdu překvapil,takže jsem nebyl vůbec zklamán.Navíc je scénář napsán Lucem Bessonem,od kterého filmy jsou většinou dobré,což není už - co řešit. ()

kacudzde

Nájemný zabiják se mezi vyřizováním zakázek sbližuje s pubertální dcerou, učí ji jezdit na kole a tančit. Co to má být? Akční rodinné klišé? Vícežánrová slátanina s dobrým Costnerem a dost mizerným scénářem. ()

Edrik

Podle mě povedený snímeček z prostředí postarších agentů CIA. Film má okopírováno od všeho trochu, nicméně je perfektní, jak to všechno funguje dohromady. Člověk neví co čekat od thriller-krimi-drama-akční-komedie, ale protože je od každého z žánrů použita přesná odměrka, celkový mišmaš je elegantně zábavný. Navíc exotické prostředí Paříže dodává filmu jisté kouzlo. A starej dobrej Kevin je fešák i po padésátce. Prostě povedená oddychovka, u které se uvolníte. Do páté hvězdičky chybí snad jen dramatičtější závěr, kde mohl hlavní hrdina odejít do věčných lovišť a tančit s vlky. Závěr: Výborný mišmaš žánrů, který neurazí a ještě se u něj zasmějete. ()

mirror79

Co tohle bylo za shit? Na akčárnu jen minimálně akční, na komedii zase příliš trapný. A ty scény jak dceru učí jezdit na kole a tančit s tou dojemnou hudbou ... to myslíte vážně nebo je tento film parodií na ty současný filmy? Se pobleju ... Dávám 1* za charisma Kevina, ale zbytek je odpad. ()

Snakefinger

Tak zase tak špatné bych to neviděl. Sice už se s vlky netančí, přibylo šedin, ale na jedno deštivé odpoledne odpoledne to stačí. Jedno je ovšem jasné Kevin není už to co býval a prapor tohoto žánru přebírá plně Liam Neeson, který fakt s posledními filmy dost překvapil. ()

Jessica_Biel

Bessona nemám rád, ale líbí se mi filmy zasažené dějem do Paříže.Je fakt, že Kevin měl ve filmu několikrát možnost ukončit film a zastřelit nějakýho toho Herr Deutschland, ale pokaždé začal raději kolabovat - na můj vkus až příliš často, když se tak dělo po čtvrté, už to otravovalo), ale jinak pohodička. Pár vtipných scén se také našlo, stejně jako hlášek a hlavně, vidět Kevina Kosti jet na kole, byl pro mě zážitek: ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)