Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal. (Indigo Film)

Sejkorka

Al Pacino jako rocker je úlet. To, že chlastá, a fetuje ještě neznamená, že je to rock star. I ta jeho hudba a oblečení je spíš popáč. Podobně mi neseděla Gwyneth jako vyhasínající hvězda v "Country Strong". Co je na tomhle filmu vůbec objevného? No, vlastně nic. Snad ten dopis od Lennona. A jeho písničky. Nebýt toho, je to na 1* ... ()

peproch

Je to idyla, čili hezký, milý, smířlivý příběh, povídka na téma, že i když jste možná prošvihli nějako možnost, která před vámi byla před 40 lety, jakou je pozvánka Johna Lennona na setkání, výzvy, abyste se nenechali stáhnout showbyznysem k lehkožití, ještě jednou dostanete šanci mnohé spravit a ppolepšit a vy ji nepropásnete a najdete dost sil a motivací a prostředků. Al Pacino ztvárnil rock borce, který sice ještě jednou selže, ale ta nevěra sebeplánům nakonec neskončí fiaskem. Happy End a show must go on. ()

andy60

Moc příjemný film, prošpikovaný humorem a skvěle napsanými dialogy (slovní přestřelky mezi Alem a Annette). ()

leafroller

Vzhlešdem k tomu, že absolutně nesdílím obecné nadšení ze Scarface, marně v paměti hledám film, ve kterém by mě Al Pacino uchvátil. A ejhle, tumáš čerte kropáč - Danny Collins. Ač příběh boháče, se kterým se lze jen těžko ztotožnit, svou chvílemi až mladickou náladou mě tento zhýralec velmi potěšil. A i když je film často veeelmi pomalý, po ovladači jsem nesáhl ani jednou. Nesmím samozřejmě zapomenout ani na opět sqělou Annette Bening. Prostě překvapení, které nejspíš podruhé asi neuvidím, ale jednou to rozhodně stálo za to. ()