Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal. (Indigo Film)

Stíba

To co nefungovalo ve včera shlídnutém And So It Goes je tady pravým opakem. Film se umí povznést nad sebou samým a neni křečovitý ale naprosto uvolněný a pohodový. Al Pacino to vše pak tak jak má ve zvyku jen pozvedá o úroveň víš. ()

guri

Prijemny maly film, ktoremu nohy podraza snad len Al Pacinov spev. Toto ma byt hlas, ktory posluchacov a posluchacky drzi dlhe roky?? Uff... ()

Torgal

Starý rocker bilancuje živa a zbližuje sa s odcudzeným synom. Takýto námet som už pár krát videl a toto bolo pomerne štandardné spracovanie čo neurazí, no ani nenadchne. Pacinov životom unavený muzikant je zaujímavá, no nie príliš sympatická postava a rodinná dráma jeho syna na pozadí pôsobí ako povinný doják. Kvôli hercom je to fajn, no radšej by som videl niečo podobné podľa skutočného príbehu a s excentrickejšou hlavnou postavou. 6+/10 ()

Petula009

Upřímně si myslím, že Al Pacino tu tak trochu hraje sám sebe a docela mu ta role sluší. A i když byl tento scénář viděn v různých verzích už několikrát, pořád to je příjemný film, nad kterým se člověk zasměje. ()

BDMarty007

Jakkoliv bych obtížně vyjadřoval, co z toho vyplývá, je to film, na který se velmi příjemně kouká. Inspirace skutečnou historkou s nedoručeným dopisem je zajímavá, ale ve filmu slouží jenom jako záminka pro přehození výhybky na životní pouti. Hudby v tom moc není, což vůbec nevadí, je to spíše epizoda z životního příběhu. Díky opravdu vynikajícím hercům a dobře napsaným dialogům mě to opravdu strhlo a funguje to. Vlastně by to mohla být docela dobrá divadelní hra. Al Pacino má neuvěřitelné charisma a komediantství a věrně ukazuje, jak umělci s tímto darem procházejí životem, jaké svody na ně čekají a proč jim mnohé projde a proč mnohé podělají. ()

West

Začínám mít pocit že pro Al Pacina posledních 10let neumí napsat pořádnou roli, a nejspíš by měl změnit svýho agenta, a nebo ho pořádně nakopnout do koulí. Já stále věřím že dokáže hrát. Ovšem už to nikdy nebude náš "Say hello my little friend!" Scarface. A s tím se dá počítat. Film je vlastně o nečem, i o ničem, a zároveň nedokáže naplnit diváka. Pohrává si to na smutně vtipným humoru mezi otcem, a dospělým synem, z bývalého manželství na kterého zanevřel, a vynahradit mu ztracený čas.. Bohužel jasná pointa je v tom, že ten už má svou vlastní rodinu, a nemá zájem se kamarádit s někým koho ani nikdy neviděl. Nakonec je to takové průměrné, a potom co to dokoukáte úplně zapomenete o čem to bylo... 50% ()

Psycho.R

Lehce pod čtvrtou hvězdou s tím, že Al má obrovský charisma a energie jak Fukušima. Bohužel díky dabingu a jisté podobnosti jsem často míval pocit, že se dívám na jakousi jinou verzi Rockyho. ()

bearmeedek

Distributoři by se měli zamyslet, jaký žánr přisoudí filmu. I podle toho si lidé vybírají, na co mají zrovna chuť. Komedie v žádném případě! Zde uvedeno na prvním místě. Drama ano. Velice hezky a citlivě udělané. Al Pacino svou roli vyhaslého, ale v podstatě hodného rockera (jen srdce mu spadlo do prdele), zde podal naprosto nádherně. Nad filmem visí mírný smutek a náladu průběžně vylepšuje několik skladem od Johna Lennona. Oproti některým recenzím si myslím, že děj může být reálný, v životě se dějí jiné věci a tady všechno do sebe zapadalo. ()

E lan

Zpočátku trochu nudné, ale později výborné a zábavné dílko s překvapivě dobrým a nepřehrávajícím Al Pacinem. Film táhne především silný příběh a určité životní moudro, které neohromuje, ale poučí. ()

DaveSmith

Asi jen těžko budu hledat film, ve kterým by Al Pacino nezazářil. Ve druhý míze hraje zase skvěle, jenže s jeho postavou mám docela problém se nějak ztotožnit. Jinak je tenhle film opravdu příjemnej a i když se toho místy moc neděje, já se nenudil. Vážně dobrá mi přišla i ta malá holka. Netušim, jestli tak skvěle hrála nebo jen našli hyperaktivní děcko. Ono je to vlastně jedno, protože mě bavila asi ze všeho nejvíc. Nakonec ještě musím zmínit soundtrack. Pacinovi písně (Baby Doll mi hodně připomínalo Toma Jonese) jsou dobře doplněný dalšíma peckama, včetně těma od Johna Lennona, a dotvářej dokonale atmosféru. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Pěkný film o vztazích, který hezky plyne a netlačí na pilu. Perfektně zahrané všechny role. Konec byl "emoční" do poslední chvilky. ()

Stanix

Al Pacino, jakkoliv je to skvělý herec, opravdu zpívat neumí, nicméně to se ve filmu podařilo celkem obstojně zamaskovat. Mě osobně to vůbec nevadilo a užil jsem si laskavý příjemný a nenáročný film. Myslím si, že z toho velkého počtu důchodců, jež se se svým věkem nehodlají smířit a pouštějí se do kdejakého projektu, patří Al v tomto snímku do toho nadprůměru. ()

1mArc0

Herecky výborne, príbeh fajn, réžiou fajn. Al Pacino už je v pozícii veľké herca. Magické spojenie Annette Bening a Al Pacino. /60 %/ ()

Looka

40% lacině vyděračský film s rakovinou, tentokrát ne kmeta ale syna. Vtipná byla úvodní scéna z koncertu a opíjení s "nefanynkou" v hotelovém baru. ()

Guran

Nuda a jeden velký nesmysl, kde kromě Al Pacina není o co stát. Šíleně zpracovaný film a při tom by se mohl dát zfilmovat o dost lépe. Danny Collins není špatné téma. Film je blaf! ()

mac000

Základní ideou k napsání scénáře byl let starý "ztracený a znovuobjevený" dopis Johna Lennona mladému začínajícímu zpěvákovi Danny Collinsovi. Protože Danny Collins je fiktivní postava, John Lennon mu ani nemohl napsal onen klíčový dopis. Napsal ale dopis podobného obsahu (a s podobným osudem) americkému folkovému zpěvákovi Steve Tilstonovi. Dopis posloužil scénáristům jako námět k rozehrání hry "co by kdyby..." A Al Pacino této hry dokonale využívá k předvedení svého mistrovství, schopnosti vžít se do postavy, kterou ztělesňuje. Anette Beningová je mu přitom více než důstojnou protihráčkou... ()