Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal. (Indigo Film)

subic

Film je inspirován skutečným příběhem folkového zpěváka Steva Tilstona. A jejda nejsem zrovna nadšenec do folku. Ale tady z toho tvůrci radši udělali takový popík. V televizi asi dobrý, ale v kině bych se asi užíral nudou. Je to prostě jeden z těch filmů, který mě prostě nechal citově úplně chladným. 5/10 ()

pafka

Panecku, to miluju na hollywoodske produkci, ze za dve prvni minuty vas maji v hrsti. To proste jen tak nekdo neumi. Tenhle trend vas provadi cely film - nepusti vas. Abych se u filmu usmival tim, jak je to dobre, to uz musi bejt. Je radost sledovat v hlavni roli Al Pacina, ktery si to naprosto uziva. Milujete skoro kazdy jeho vyraz a zkratka mu zobete z ruky. Myslim, ze na takovouhle figuru dlouho cekal. Skvely je i Plummer. Usporne, ale presne herectvi. Velike prekvapeni, skvela zabava, trefa do cerneho. ()

Vasyl

Stárnutí je sviňa. Vidím to všude kolem sebe, na sobě, na Alovi je to vidět hodně. Majkl Korleóne je nenávratně pryč. V tomhle filmu z něj zbyly jen ty smutný, unavený oči staré rockové hvězdy. Hvězdy co si po 40 letech uvědomí, že celou dobu šlo žít jinak a líp. A tak to zkusí a zase píše písničky + odcizenej syn a jeho rodina, usmiřování, nemoc, ženská přiměřenýho věku a tak dál a tak dál všechno co by člověk u takovýho filmu čekal/chtěl. A minimálně se tam zpívá, což je super, protože repertoár Dannyho Collinse z těch pár ukázek nebyl nic pro moje uši. ()

DonBraso

Jelikož Al je můj Top Actor,tak konečně po delší době film, co se mi zas konečně líbil.Vlastně je to romantická komedie s příměsí dramatu.Dobrý režijní kousek,který extra ničím nevyniká,ale v tom co je,mě bavil dost a to jiskření mezi Alem a Annette, to stovky romantických komedií neumějí,takže konečně žádný další teens líbačky,ale pěkně rošťácky po staru.Hlavně až budete čekat u doktora,tak doufám,že Vám řeknou křestním jménem. ()

blondboss

Al Pacino v roli, v akej som na neho naozaj nebol zvyknutý, a po počiatočnej nude sa tento film vyšvihol v celkom slušnú sociálnu komédiu. Aj keď ono to nebolo tak celkom komické ako osviežujúce s milou atmosférou bez pretvárky. Preto tento film hodnotím pozitívne a len krôčik chýbal k štvrtej hviezde. Slušná oddychovka. 65 % ()

solisoli

Úžasný Al Pacino. Tiež som si myslel, že od tohto starca sa už nič očakávať nedá. Veľký omyl. Tento fenomén dokáže upútať a zahrať všetko. A keď sa jedná o takýto príbeh, kde netečie krv, streľba, ako na strelnici, mafiánske krvavé jatka, je to obdivuhodné. Stačilo sa k tomuto hereckému géniovi pridať a príjemný zmysluplný príbeh, vôbec nie nudný, má svoje čaro. Opačný pohľad je len, keď lietajú guľky, tečie potokom ľudská krv, zbesilé naháňačky aut, praskanie kostí, iba to má ten správny trend a hodnotu diváka. Tento príbeh má svoje čaro a výrazne pôsobivý pohľad na svet zazobancov, prepychu, biznisu, prachov, oproti prirodzenej ľudskej čistote od prírody, skromnosti, pokoja, pravej lásky, čo sa deň za dňom z ľudí vytráca. Že trochu naivity v príbehu? Prečo nie. Vždy všetko nemusí končiť pomstou, tragédiou lebo svet je dnes taký. ()

Elessar.

Ále taký príjemný filmíček, Alpačíno mal po rokoch zase slušivú postavu. Príjemná atmosféra. Príbeh nie je moc prevratný, ale zas na vypnutie, dať odpočinúť mozgovým bunkám, ale nie si ich vygumovať. Vpohode natočené. A fajný herecký výkon. Taký pozitivistický filmeček. ()

fafejt001

PŘÍJEMNÉ překvapení v čele s Al Pacinem , Anette a malou vnučkou rovněž . Nesmrtelné písně Johna Lennona umocnily tento film . Opravdu paráááda . A pěkná písenˇ u klavíru v pokoji . To teda joooooooooo. ()

esmoke

Hlavní hrdina Danny Collins, stará rocková hvězda žijící ze zašlé slávy, dostane nedoručený dopis od Johna Lennona. To mu otevře oči, rozhodne se změnit, odjede daleko, hodlá napsat po desítkách let upřímné album... a usmířit se se synem, kterého nikdy ho neviděl. Druhá míza je průměrnou podívanou především díky Al Pacinovi. (2D titulky) Rozpočet: $10 miliónů, Tržby: $5 miliónů. ()

p.a.douch

Tak celkem pohoda. Al Pacino s Annette Beningovou zkrátka špatně zahrát neumí a i jejich průměr je velmi dobrý. Plummer je skvělý. Jennifer Garnerová taky mile překvapila. Fogelmanova režie taková nijaká, ale alespoň věděl jak to má celé vypadat (napsal i scénář), takže filmu neublížil. Celkem nadprůměrný film. Ke čtyřem hvězdám to dotáhl Christopher Plummer. ()

reiser

AL Pacino je jeden z mojich najobľúbenejších hercov, ale v tomto filme mi vyslovene vadil. Áno, je to v poriadku, že divákovi vadí vo filme postava, ktorá mu má vadiť a ten prípad mám veľmi rád (spomeňme napríklad sestru Ratchedovú z Preletu nad kukučkami), ale toto bolo o niečo inom. Al PAcino ako Danny Collins, a to je zámer filmu, je tu postavou, ktorá vďaka svojim negatívam odrádza, ale zároveň, a to je tiež jasný zámer filmu, tu má mať aj akúsi druhú lepšiu tvár, ktorá je postavená na jeho zmysle pre humor, na tom, že napriek všetkému predsa len na koniec pomôže a na tom, že predsa len človek mu trochu prepáči jeho prešľapy, lebo za všetko môže ten škaredý svet rockového šoubiznisu, ktorý ho v mladosti vtiahol a už nepustil. Možno som to nevyjadril úplne presne, ale jasné je, že tu je výrazný zámer dosiahnuť sympatie s Dannym Collinsom, a práve tento zámer je strašne umelý, okatý, nevierohodný a lacný. K podobnej téme návratu starnúcej a vyhasínajúcej hviezdy za svojím odvrhnutým mláďaťom s cieľom napraviť staré krivdy a nájsť odpustenie odporúčam film Eva Nová (2015). ()

belinko

Al Pačino dosiahol to, čo už dávno žiadny herec - ja som mu z jeho výkonu uveril, že kedysi bol skvelý, rockový spevák a že jeho nosom preletelo neskutočne kilov bieleho prášku. Buď s tým má skúsenosti, alebo je fakt tak skvelý herec... každopádne, nech to je ako je - rola mu sadla ako riť na šerbel. Avšak ostatné, to už.. sme tu videli... takže len taký trošku lepší priemer. ()

PTuranyi

Skvelý Al Pacino v prostom príbehu o stratenom liste, ktorý je spestrený životným obratom starnúcej rockovej hviezdy. Vzletný nadhľad hlavnej postavy okorenený noblesným humorom je zárukou príjemného zážitku, hoci nie všetko vo filme je príjemné. Perfektná produkcia dáva príbehu hladký priebeh a atmosféru takmer tarantinovskú. ()

pepe_r

Ten film má prostě kouzlo, není tam vlastně nic převratného ale jako celek to skvěle funguje. Dan Fogelman zvolil dobré obsazení. Al Pacíno v hlavní roli tomu dodává koule. Skvělá filmařina ()

fila_B

Režijní debut Dana Fogelmana se jednoznačně povedl, určitě je to záslouhou i Al Pacína, který hraje stárnoucího rockera. Tahle role mu opravdu sedne . Co me dostalo je celková atmosféra filmu je to taková náladovka , která člověka naladí , připomíná mi to filmy Woodyho Alena ty mají podobný náboj. ()

titix

Film s velkým F. Já v tom toho Pacína fakt žeru, to se jinak napsat nedá. Na tom filmu je neuvěřitelný to jak realtivně normální možná i banální přiběh se dá zpracovat do poutávé a úsměvné podívané. Vlastně k tomu stačí málo, dobré herecké obsazení a nic filmařsky neošidit. Po filmu jsem si vzpoměl na Revival a i když se mi líbil tak bohužel vedle Druhé mízi je to druhá liga. A taky mě napadlo co asi prožívá takovej Petr Janda :) ()