Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal. (Indigo Film)

peetriss

Nebudu skrývat mírné zklamání, očekával jsem vše, jen ne naprosto tuctovou rodinnou vztahovku s vedlejší romantickou linkou, která pracuje s opotřebovanými šablonami. Je pravdou, že některé scény se povedly a dokáží chytit za srdce, ale jako celek film zcela zapadá do ztracena. Jedinou přidanou hodnotou je výkon Al Pacina. Drama jako stvořené pro komerční televize, které nemají čím vyplnit program, a komedie se koná jen velmi náznakově. ()

lucijelucije

Tahala jsem tento film až z paty. Chtěla jsem, aby mi dal víc. Víc ospravedlnění, víc emocí, víc sarkasmu, víc šťávy. Al je pro mě pan herec, a celej film stál prostě jen na něm. Ostatní bylo nevýrazné a vůbec nic se mnou nazamávalo, a to u mě stačí opravdu málo. Škoda. ()

filipvrbik

Skvělý Al Pacino táhne jinak nudný a průměrný film znatelně nahoru, ale ono to prostě není film pro mě..Má to celkem fajn hudbu, zajímavý scénář, ale je to nedotažené...Má to ale fakt super konec...60% ()

aLPaC

Možná nejlepší Alův film tohoto desetiletí. Na roli vyhaslé rockové hvězdy se vyloženě hodí. A když mu změní život po několika desetiletích objevený dopis, adresovaný mu od samotného Johna Lennona, film nabere na obrátkách. Al chce skončit s koncertováním, zabydlí se v zapadlém hotelu v New Jersey, kde se seznamuje s místní manažerkou, začíná znova psát písně a střetává se s dospělým synem, kterého nikdy předtím neviděl. Prolínání vážných dramatických momentů s těmi komediálními se daří dokonale, Pacino vypadá v 75 naprosto fantasticky a charisma z něj tryská na všechny strany. Jsem moc rád, že můj nejoblíbenější herec i na stará kolena dostává takto skvělé role. Jednoznačný palec nahoru. ()

Hepy13

Al Pacino v tomhle filmu nikoho nezabíjí. On nabíjí....všechny kolem svojí energií, a nabil i mě. Pěknej film, předvídatelnej, ale to je stejně jedno. Bohužel čím víc se blíží konec, tím je víc sentimentální, tudíž i horší. Ještě tak půlhoďka navíc a hodnocení už bych ztlačoval hodně dolů. ()

Velemír

Scénárista a režisér v jedné osobě sebevědomě udržel opratě, odvyprávěl přesně to, co si předsevzal, a v daném žánru to podle mého mínění lépe dopadnout ani nemohlo. Opírá se o dokonalý casting, vyhýbá se klišé, jak jen to jde, umí se poťouchle shodit a tam, kde na emoce míří, skutečně funguje. Vlastně docela moudrá zábava, co víc si přát? ()

adriane9

No jo zase se přiznám Pacina miluju od dob Corleonů a proč? Taky proto, že Corleone má Al skutečně v krvi :). Tady byl tak krásně uvolněný, prostě si tu roli užíval a já oceňuji každý příběh, který je točený dle skutečné události, dává to tomu mnohem vyšší poctu no ne? Děj byl vložený do dnešní pro mě ignorantské doby takže odpouštím to klišé, záběry kdy jsem raději zavřela oči tudíž za Ala, za skutečného Steva a užasný dopis dávám tři hvězdy. A zkoukněte video Steva Tilstona Madam Muse je úžasné. ()

Majkak

John Lennon napsal mladému Dannymu Collinsovi: „Buď věrný sám sobě“ Dopis dorazil až potom, kdy Collins vydělal velké prachy, vyměnil několik manželek a desítky let nesložil vlastní song. Chtěl by to změnit, ale jeho životní styl vyžaduje velké provozní náklady. Collins není zrovna asketa. Peníze může získat jen na dalším turné, anebo prodejem nemovitostí. Alespoň se pokusí navázat vztah se synem, který mu dosud nechyběl. Al Pacino je největším kladem filmu a také jeho limitem. One man show jemuž ostatní jen přihrávají. Příběh Dannyho Collinse sám není ničím originální a zbylí protagonisté jsou ve stínu. ()

jura-roy

Danny Collins vyhrál v tom, že ho hrál Al Pacino. Děj filmu je totiž slušně nalinkován již ze začátku a vše je hned jasné, karty rozdány a hraje se jen lehká předvídatelná hra. Ovšem a to s velkým O, pocit z filmu značně vyvažuje častokrát okoukaný děj filmu, který se stále točí, jen v jiném kabátu. ()

brumbrum

Hodne vydareny filmik, ci skor usmevna drama, plna otrleho citu, beziluznych nadeji, prachom zapadnutej chuti zit.. O hudbe, biznise, ne/odpusteni, rodine, prioritach, priatelstve, drogach, podvodoch.. Clovek sa horko smeje a je mu do placu, do akeho bahna laskaveho cynizmu sa az da zapadnut z vysok falosnych cielov vzdy aktualne posratej spolocnosti.. 4* ()

Rathalos

No wau,pre mna obrovske a prijemne prekvapenie,skvele spojenie komedie,dramy a peknej hudby,k tomu vyborny Al Pacino a vysledkom je nadherny film podla skutocnej udalosti,po ktorom mam velmi dobry pocit,to musite prezit a precitit...:-) ()

Ben Nevis

Karel Gott z USA zjistil, že potřebuje změnu a vzal to rovnou z druhého konce. Není snadné ze dne na den vyměnit snoubenku za starší model, opustit turné se 40 let starými písničkami a toto všechno přežít bez chlastu a drog. Nebýt vtipných replik, kterými nás častuje přestárlý Al (snoubenka a její Busywork), byla by to další nudná rodinná "komedie" o daddy issues. Dan Fogelman měl políbení múzy nebo dobrý matroš v nose, když psal svůj scénář. Pacinovi pomalé tempo kvůli věku sedne. ()

Stíba

To co nefungovalo ve včera shlídnutém And So It Goes je tady pravým opakem. Film se umí povznést nad sebou samým a neni křečovitý ale naprosto uvolněný a pohodový. Al Pacino to vše pak tak jak má ve zvyku jen pozvedá o úroveň víš. ()