Likan7

Parádní komedie na kterýkoliv den v týdnu a mohu Vám zaručit, že Vás nezklame. Besson napsal parádní scénář s uvolněným feelingem a naprosto přenádhernou Marion Cotillard. Rošťácký a ňouma Diefenthal představují klasickou nesourodou dvojici, která se musela dát dohromady, aby dopadli ty zloduchy. Užijí si u toho spoustu zábavy, adrenalinu, najdou si holku a dobře pobaví diváka. ()

Kingjiri

Fajnová akční buddy komedie, která je o to cennější, že pochází z Evropy a solidně funguje v obou rovinách. Takže vtípků nebo zábavy je dost a nouze neni ani o akční scény (předevšim automobilový honičky), který jsou pěkně nakroucený. Příběh a v podstatě i humor jsou občas poměrně crazy, ale ne na tolik, aby to něčemu výrazně vadilo. Za solidní nenáročnou zábavu, akci a zajímavou hudbu čtvrtá slabší hvězda. ()

Nix

Vždycky mi tenhle první díl unikal. A jsem hrozně rád, že jsem to dokázal napravit. Tohle je střeštěná akční jízda, kde i akce je komedie. Jediný, co je vážný jsou honičky a že ty auta dokáží jezdit rychle a taky je na to radost pohledět. Tohle vám zaručeně zvedne náladu a dvojka herců mne fakt baví i když Daniel má takový nesympatický kukuč, jeho grimasy a herecký výkony to předčí. Tak šlápnout na plyn a hlavně nedávat brzdu, protože tohle je pekelná jízda od začátku do konce. A komisař je nejvíc borec. ()

mira.l

No.... vzhledem k tomu zdejšímu hodnocení, blížícímu se osmdesátce, jsem čekal trochu větší bombu. Neurazilo, úplně nenudilo, ale znova to vidět nemusím. Přesto zkusím další pokračování, i když nic lepšího se od nich asi čekat nedá. ()

Abdul

Scénář není nejchytřejší a je hodně nedotažený. Ve filmu je spousta hluchých míst a některé scény, které měly hýřit vtipem, jsou tak špatně natočené, že jsem se zmohl jen na nervózní úsměv. Takže proč pět hvězd? Protože jsem z toho měl opravdu dobrý dojem a v duchu si "Taxi" zařadil do žebříčku kultovních filmů. Kamera je rychlá, automobilové honičky nepřekonatelné a zvuk bere dech! A ještě něco- kdybych si náhodou někdy kupoval "čtyřistašestku", tak barvu už mám vybranou... ()

KdG

Výborná akční komedie. Ty jízdy taxiku jsou úžasný (hlavně to rally na začátku). Fakt jsem se pobavil. Mimochodem Peugeot rulez ! ()

Astrebleue

Moje srdeční záležitost.Skvěle soucítím s Danielem, když poprvé čeká na zákazníka a teší se, jak mu předvede své řidičské umění.Též jsem se tak moc na to jednou těšila:-) ()

LilyDeLarge

Francouzi prostě jedou - doslova! Na týhle komedii jsme ujížděli, když nám bylo nějakých třináct a pořád se na ní ráda podívám. "Pomůžete mi a já vám neseberu řidičák." - "Takže hanba nebo smrt..." ()

pekas

První z taxíků. Krásné baby, cizince milující komisař, nadupaná auta a trouba Emilek. Zábavná záležitost i po deseti letech. ()

HarveyDent

Něco mi tam chybí..........................není to.............není to..............není to dostatečně šílené. Ták. 70% ()

drim87

Oddechová akční komedie se skvělým francouzským humorem. Film nenudí, pořád se něco děje, buď akce nebo humor. Všechny díly mám rád, ale jednička opravdu vede! 85% ()

yaqwsx

Ano, Taxi mě bavilo. Pěkně natočené, na nic si nehraje. Jen mu chybí trocha toho šmrncu, který by z něj dělal film, který je těžké zapomenout. ()