poster

Jako nikdy

 • slovenský

  Ako nikdy

  (festivalový název)
 • anglický

  Like Never Before

Drama / Psychologický

Česko / Slovensko, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  **

  Obsahuje SPOILERy. Dle mého soudu by měl každý snímek zanechat v divákovi nějaký dojem. Buď pozitivní, negativní a nebo nějaký jiný. Ale smutek z toho, že umírá Jiří Schmitzer alias Vladimír Holas se nějak nedostavil. Celou dobu jsem si říkala - proč se vlastně na tenhle film díváš, když ti nic neříká? Jednoduše mě akorát zajímalo jak se s tím vyrovná postava Karly, která kromě toho nemocného budižkničemu neměla vůbec nikoho. Nějakým svým nezkušeným způsobem trochu chápu ženu, která když přijde o dítě, tak cítí prázdnotu a potřebuje ji něčím zaplnit. Ovšem by mě ani ve snu nenapadlo, že by to měl být starý nemohoucí a mrzutý chlap. Konec? Naprosto nesmyslný a trochu nucený. Jednoduše řečeno - kategorie psychologický se mi tam nehodí podobně jako nedokážu uvěřit, že Schmitzer je syn pana Sováka.(1.2.2014)

 • Snorlax
  ****

  Poetický film o smrti a zajímavém mileneckém trojúhelníku se chvílemi stává plytkým a tudíž nudí, ale jako celek působí velmi dobře.(26.1.2014)

 • heyda
  ***

  Ách jo, z tohodle snad nezle mít jiné než rozporuplné pocity. Myslím si, že ten příběh jako rodinné drama, má solidní základy, herci jsou uvěřitelní, Jana Pidrmanová brutálně sexy, ale jinak zpracování ohromně nudné, bez gradace a bez nápadu. Bohužel na víc jak 55% to u mě nevyleze.(29.4.2014)

 • Noviik
  ***

  Výborné herecké výkony, zajímavé dialogy a hlavně úžasná kamera i lokace.(29.7.2016)

 • dopitak
  ****

  Neveselý film o neveselých věcech. Anebo ne. Hnusnej film, ale mistrovsky zahranej a v podstatě trefnej. Letní film, ale to léto tam nemá a ani není cítit. Jenom - zavařujeme meruňky, už jsou švestky.. Malé i ty největší postavičky pěkně na svých místech, líbila se mi kamera, nerušila hudba. Ocenil bych i práci maskérů, a panu Schmitzerovi bych s obavami o jeho zdraví doporučil nehledě na jeho práci dietologa a osobního trenéra, aby si trochu pospravil tělesnou schránku. Malý český klenot, o kterém se moc neví a špatně se na něj kouká.(16.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace