Po výborně vtipné jedničce i dvojce rozporuplné pocity. Mrzí mě, že se příběh věnoval spíše vedlejším postavám, kterých tu bylo až příliš moc. Ke konci už to působí až moc nudně a zmateně. Samotný konec to ale zase naopak trochu tlačí nahoru. Zatím slabé 4* z nostalgie a za opakování výborných hlášek z předešlých dílů.(22.5.2016)

• ConanVJ

Jak jsem se na tento film těšil, tak jsem ho stěží dokoukával a chtěl jsem ho i předčasně vypnout. Celé to ztratilo kouzlo prvních dvou filmů a i když je na začátku vše vysvětleno, příběh jede v tak nějak uřvaném patosu a nudném vyprávění. Pár scén je vtipných, konec celkem povedený (i když opět otevřený), stejně jsem se víc nudil než bavil. A pozor aby náhodou ve filmu neurazili nějakou etnickou skupinu, to se před ní div nebudou plazit. Ani dabing není tak peprný jako dříve a chybí mi zde dobové nářečí, jako u předchozích filmů. Za mě 15% a doufám, že už další díl nebude. Zklamání roku. :((3.10.2016)

Co to říkal? Máš tělo plný červených, mokvajících ran, brzo chcípneš!!! Tak co to tady máme? Návštěvníci 3 Recyklace?, ale za mě nakonec okééééééééj parchantě!!!!! Nebudu se snažit nikoho lakovat, že tenhle film přichází s něčím novým, nebo v něm uvidíte něco co v předchozích dílech nebylo. To opravdu ne, ale je až z podivem jak se dá už počtvrté uchopit ta stejná látka a pořád to docela slušně funguje a člověk se baví i nad něčím jiným než jsou sprchy blitek a kopy hoven vypadávající na nás z jiných rádoby komedií. Takže takhle po traileru jsem si úplně jistej nebyl, ale nakonec jsem to risknul a je to spíš příjemný překvapení takže v cajku. Jinak moje hodnocení berte jako protekční spíš si to zaslouží slušný 3*, ale tuším, že tady ty procenta půjdou rychle dolů, tak to nadhodnotím. Ke kvalitní nostalgii pomáhá i skvěle zvládnutej dabing. Dokonce i znudeněj Soukup se snaží víc než obvykle a Meduna perlí jak za mlada. Konec jako obvykle otevřenej. Nicméně než to furt omílat dokola, tak bude lepší tímhle dílem skončit dokud to šlape. Ať žije revoluce, není to církevní! 70%(20.5.2016)

• filmoid

Nešetřilo se na výpravě a kostýmech a českého diváka potěší pražské lokace. Ale jinak je to kravina - nefunguje humor, nefunguje logika, převažuje pitvoření a pro našince místy nesrozumitelné karikování postav Velké francouzské revoluce. Veeelká francouzská nuda...(1.6.2016)

• higuain

Vyloženě zklamání to není, protože očekávání nebyla nijak velká. Do kina jsem na to šel z čiré nostalgie a s trochou naivní naděje, že to bude mít podobné kouzlo, jaké měly staré díly. Jenže nemá. Tenhle film se měl natočit před patnácti lety (tehdy by pravděpodobně vypadal úplně jinak a snad i lépe), k čemuž bohužel nedošlo, a tak tu teď je přestárlá a obézní dvojka Reno-Clavier, která se snaží, seč jí síly stačí, ale je to spíš taková křeč. Ze starých postav krom ústřední dvojice nikdo nezůstal a ty nové mě bez výjimky nezajímaly. Vlastně celá ta VFR anabáze s partičkou šlechticů budí dojem, že se dost vařilo z vody.(22.5.2016)

• - První klapka bláznivé francouzské komedie padla 13. dubna 2015 na jihomoravském hradě Pernštejn. Tvůrci zde připravovali scény ze středověkého sídla rytíře Godefroye de Montmirail, z něhož se rytíři a jeho sluha vydali na další šílenou cestu do budoucnosti. (Zdroj: Bontonfilm)

• - Hudbu do filmu nahrál Český Národní Symfonický orchestr. (Zdroj: Bontonfilm)

• - V Česku francouzské filmové hvězdy Jean Reno a Christian Clavier strávili při natáčení filmu celkem měsíc a půl. V dubnu a květnu 2015 točili pokračování oblíbené komedie na Jižní Moravě v Kutné Hoře a okolí a v Praze a na několika zámcích Středních Čech. Konec natáčení probíhal v Belgii, kam se s francouzskými tvůrci přesunul i osvědčený český štáb. (Zdroj: Bontonfilm)