10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

PamelaJJK

To se úžasně povedlo. Lehká inteligentní komedie s dojemným happy endem. Z Matouše Rumla se stává můj velký oblíbenec. K sežrání byli pánové Dolanský a Donutil. Hodně pobavilo začlenění Sandokana. Hudební doprovod skvěle podtrhával lehkost a vtip. Jednoduše jde o komedii, která nenudí a 100 minut uteče rychlostí blesku a najednou běží titulky a máte pocit, že uplynulo 10 minut. 10 pravidel jak sbalit holku je určitě film, ke kterému se rád vrátím. A určitě ne jednou... ()

silak_xup

Zpočátku nadprůměrně zábavný film o jednom ťulpasovi, kterej zakládá svůj život na konstalaci hvězd a bojí se oslovit slečnu z knihovny, po které nesmírně touží. Jeho spolubydlící ve složení vyhulenec, intoš a děvče co hlídá děcka mu dohodí jeho tátu, se kterým se ovšem synek moc nemusí, ale tatík umí balit holky a tak společně strategicky vymýšlí plán, jak jeho bohyni dostat. Film dokáže určitě pobavit a celkově dokáže vyzvednout tu žumpu českých filmů poslední doby, které se na nás chrlí ze všech stran. Celkově ho pohřbívá nenápadná reklama na šikmooký shit káry Kia, které se stávají v naší ,,škoda people každej rok jedeme do Chorvatska na Makarskou a bereme s sebou řízky´´ zemi obzvláště populární a místy trapnými scénami které vyvrcholí do až moc happy endu. Ale díky za ten film, celkově se na to pěkně koukalo. ()

Stepa777

Po delší době jsem mrkl na nějakou komedii a zrovna českej film, což moc nevyhledávám. Ale tohle se celkem povedlo, zabavilo to. Nejlepší jsou momenty s Donutilem, to je prostě prdel. No.. a taky je třeba říct, že vybrali hezkou a sympatickou herečku ;) ()

Edeltruda

První polovina byla skvělá, ale druhá plná klišé, která už nefungují, dojem úplně zničila. Kdyby nebyl Filip padouch, bylo by to mnohem zajímavější... ()

lobo87

Príjemná česká romantika so sympatickými a neopozeranými tvárami. To, že ide o remake trošku znižuje kvality filmu, ale v rámci tuzemskej produkcie nadpriemer... 60% ()

sodomex

Trochu větší hodnocení, ale 3 jsou málo. Český film, kterému jsem absolutně nevěři. Ruml to u mě vyhrál na plné čáře a vždy se na film kouknu rád znovu. Konečně dobrá práce! ()

tsatsiki

Docela dobrá komedie, Donutil tady exceluje, stejně jako Matouš Ruml. Docela dobře napsané, se zajímavým příběhem a zápletkami. Kdo mě tu docela iritoval byl Prachař, ale postava Dolanského byla Výborná. Konečně v tomto filmu dostal šanci i Petr Buchta, který doted byl znám jen z Ulice, a ukázal, že je dobrý herec.Místy sice nudilo, ale jinak na to kouknu kdykoli znovu rád.3* ()

honzic

Spíše podprůměrný český film se slovenskými herečkami (české asi již vymřely). Každopádně ani Donutil nezachrání nevydařený scénář a pouze průměrnou komerční režii Karla Janáka. Nevymyká se to filmově podprůměrným Smowboarďákům a dalším podobným filmům pro puberťáky, zde však bohužel o něco nudnější. Hodnocení: 35 % ()

kutomil odpad!

Herecké výkony na nule a scénář hluboko bod absolutní nulou, nepomohl ani to, že jsem nebyl zrovna střízlivý... ()

HellFireFery

Některé scény ujdou. Miroslav Donutil si tradičně bere film pro sebe (v tom dobrém slova smyslu) a navíc má roli, kterou si jistě užívá plnými hrstmi. Problém vidím především ve slabém scénáři a ve výběru hlavní postavy v podání Matouše Rumla, který se obecně do filmu vůbec nehodí, a který by měl zůstat tam, kde je mu nejlépe - v Ulici! Škoda nevyužitého potenciálu. ()

Marcas

Takovéhle filmy nám jdou. Jednorázová oddechovka, která má za úkol jediné, pobavit. A v tomhle případě se to i daří. K tomu neskutečně roztomilá Kristína Svarinská a její slovenština... to je prostě něco pro mě. Zasloužené 4 hvězdy. ()

megajalec

Tak si to zhrňme: mládenec, žiadny donjuan, študujúci astronómiu, sa zahľadí do peknučkej babenky, dcéry francúzskeho veľvyslanca (samozrejme je nezadaná, ako inak) a súperí s borcom, oveľa pohľadnejším a skúsenejším v oblasti lásky. Ako to dopadne? Neuveríte, ale presne tak, ako čakáte na začiatku. Kopec trápnych a otravných scén (naháňanie šatky, kvetiny, auto, torta...), ktoré podobne ako spomínaná zápletka uteká dosť od reality. Podarila sa scéna s planétami a deťmi na ulici a páčili sa mi celkom aj scény s Donutilom a jeho pravidlami. Korunu celému dal záver, keď hlavná hrdinka (netuším prečo) príde k Marekovi do bytu a povie, že k nemu niečo cíti, ale musí jej zopakovať, čo jej povedal (že ju miluje), to ju presvedčí. To ako vážne? ()

pafka

Cistokrevna zabava v prvni pulce filmu. Vypointovane situace peclive pripravene. Dlouho jsem se tak nezasmal. Druha pulka uz frcela podle zabehnutych love story filmu, presne tak, jak to vsichni zname, scenar je predem dany. Nebyt lovestory, pro me by to byla komedie roku. Uplne bez nadsazky. ()

AndrewNewman

Je to vlastne plagiát toho, čo sme už 100x videli z produkcie za atlantikom. Navyše to je príšerne jednoduché, to ako to skončí viete už v podstate v momente, keď sa na plátne objaví pekná Kristína. Ale takisto je to milé, sem tam aj vtipné a herci nie sú vyložene zlí, hlavne Donutil ako starý mazák ukázal mladým, že to stále vie. ()

metztlimoon

Nebolo to nič svetaborné, skôr také milé a jemne naivné. Marekovi by som normálne zhltla, že je astrofyzik, kebyže ho stretnem niekde na ulici, má na to kukuč. A mal úžasný vzťah s tými deckami (chúďa Lucka). Svarinská tiež dokonca hrala dobre na slovenskú herečku (všimli ste si, ja tú našu hereckú komunitu nemám rada až na výnimky), také dobrácke nemehlo. Ja som sa bavila, rozhodne to nebol zbytočne zabitý čas. Najlepšie hefty robil Dolanský s tými svojimi ďatelinkami ("Jste volný... Běžte!") :D ()

Koky666

Film tak strašně se snažící vzbudit dojem pohodové podívané, až z toho praskaj šlachy, jak držíte celej film pěsti v křeči... Místy vtipné, jinak naivní a přitroublé. Chvílemi mi přišlo, že hlavní postavy zastiňuje Dolanský v roli trávníkáře. ()