Lady a Tramp

Roztomilá psí slečna Lady žije spokojeně s mladou manželskou dvojicí. Spí v měkce vystlaném košíku a pyšní se třpytivou psí známkou, která je v jejích očích krásným šperkem. Hodně času tráví se svými kamarády, dvorným Fouskem a stárnoucím Barykem, který už dávno ztratil svůj proslulý čich. ve stejném městě, v rozeschlém sudu na okraji nádraží, žije toulavý pes Tramp. Živí se zbytky jídla na dvorcích místních hostinců a úspěšně uniká nástrahám svého úhlavního nepřítele, pohodného. Náhodné setkání Lady se světáckým Trampem na fenku silně zapůsobí. Láká ji volnost jeho života, neboť se u svých pánů cítí odstrkovaná kvůli očekávanému přírůstku do jejich rodiny. A když se k manželům nastěhuje diktátorská teta Sára se svými siamskými kočkami, Lady uteče a okusí nezávislý život po boku Trampa. jejich dobrodružství však pro Lady skončí v síti pohodného a před smutným osudem ji zachrání jen její známka. Psí tulák se ale nevzdává. Ví, že tahle psí slečna je mu souzena a je ochoten pro ni nasadit i vlastní život. (oficiální text distributora)

Destoroyah

SWITCH WEEK 3 / 2) LADY & TRAMP. Musel som si to pozrieť a musím povedať že sa nejednalo o nejaký zážitok ale zas dobrá Disneyovka to bola, takú už v týchto rokoch ťažko nájdeme. Príbeh o dvoch rozdielnych psoch ktorý sa stretnú zožerú špagety, navštívia útulok a sú doma. Ľahký príbeh s pár zápletkami ktorý by sa páčil myslím že každému. Animované filmy veľmi nemusím ale tento mi vôbec nevadil a celkom som si ho aj užil. Postavy psie či ľudské sú mi celkom sympatické a aj postupnosť deja je v pohode takže tento film sa mi páčil. Len musím vytknúť to že nemám rád muzikály tak mi tam pár náhodných piesní aj trocha vadilo ale inak všetko dobre.  HODNOTENIE: 7,5/10 ()

DaNQa

Lady and tramp - krásna romantická rozprávka, milé dobrodružstvo zaľúbených psov,... to sú moje pocity z tohto filmu. Páčilo sa mi to, lebo tam neboli nejaké prehnané scény ako napr. v malej morskej víle... ()

MP4-24

pozrel som si tento film az teraz ale vobec to nevadi ,cistych 5/5.Ale co ma viac mrzi je ze teraz Pixar strasne drti kedysi krala rozpravok WD ()

Nogueira

...trochu jsem se bál, že tento snímek od W. D. nenaplní očekávání celovečerního, PÁTEČNÍHO filmu, ale naopak. Příjemně překvapil a zaujal, originální námět, velmi pěkná hudba...ale zároveň ve mně nevyvoval touhu si jej pustit podruhé. Myslím, že **** bohatě stačí:-) ()

JARDAHONDA

Tento dojemný příběh si nyní svým kouzlem získal novou generaci diváků díky výborné animaci, nezapomenutelným písním a také jednomu z největších milostných příběhů, které se kdy objevily ve světě aniovaných pohádek. Dovoluji si napsat, že tento snímek patří na samotný vrchol z tvorby Walta Disneyho 100% ()

CarlaBrunn

Walt Disney Productions opat nesklamal. Je vhodna ako pre deti, tak aj pre mladez a dospelych. Mila rozpravka si ma ziskala hned od zaciatku a vobec necitit, ze je starsieho razenia. Pri animakoch sa mi velmi paci obsadenie zvieratiek bez castych sprievodnych pohladov na dospelych. Uvedene atributy rozpravka obsahuje a mozno z toho dovodu si ma uplne ziskala. ()

Kikaa_B

I když příběh celkem o ničem, tak celý film zachraňuje nádherná animace a roztomilí zvířecí hrdinové a taky hudba...prostě klasika od Disneyho...krásné :) ()

Shaya

Lady a Tramp je pohádka z dětství. Zamilovala jsem si tu roztomilou kokršpanělku hned na první pohled. Trochu mi připomíná ty naše psy, když se jako malí snažili dostat do naší postele. Celá pohádka je okouzlující. Líbí se mi, že se zde pejsci chovají jako lidé. Animace je také velice pěkná. Nemám problém si tenhle animovaný film pustit kdykoli znovu, a to i přes to, že už dávno nejsem dítě. ()

radek.896

Pěkný je nejen příběh, ale i animace pocházející z dílen studia Walta Disneye. Párkrát jsem tento úžasný příběh viděl v dětství. A nyní na něj po mnohaletém znovu zkouknutí můžu říct, že to je stálé stejně vydařený příběh, který mě zasáhl tak jako v dětství. ()

NagatoPein

Jedna z pôvodných disneyoviek ukazuje jednoznačne nosnú časť posolstva samotného majstra Walta. V dnešnej dobe, by sme tento animák nazvali vintage, jednoznačne nesie ducha doby a je oslavou tazvaných zlatých rokov. Nereprezentuje iba produkciu štúdia Disney, on nesie odkaz všetkých pôvodných a prvých animákov. Na dnešné pomery možno trochu naivný scénar, jednoduché rozprávanie, ale vytváraný s láskou a to je z neho vrchovate cítiť. Zasa musím podotknúť, že dnes, sa už takéto animáky netočia, ale verím, že ich čas ešte znova raz príde. ()

RyuzakiSE

Když se koukám na datum 'vypuštění do světa', nemůžu uvěřit, že je to z roku 1955. Animace je opravdu moc pěkná (jako ostatní disneyovky). Příběh sice asi trochu jednodušší... ale mne jako malou velice zaujal, troufám si říct, že tohle byl můj v dětství nejoblíbenější animovaný film (společně s Lvím králem a 101 delmatinů). A ta legendární scénka se špagetami je prostě nezapomenutelná... dávám za vše 5*. ()

mdf

I po neuvěřitelných 65 letech je to okouzlující pohádka,která pohladí po duši.Jak spolu jedí ty špagety a ty její řasy.když se nevinně podívá.Vzpomínka na dětství. ()

Lukango

Jedna z klasických Diesneyovek, která přes celkem slušné kvality, mi do oka prostě nepadla. Bezesporu se opět jedná o nádherně vypadající animák, kde si tvůrci opět dali práci s detaily a jde vidět, že se opravdu snažily, ne jako dnes. Příběh mě však už tak moc nezaujal a po celou dobu mě film jednoduše nedokázal prodat hlavní postavy, tedy alespoň ne dostatečně. Naši psí hrdinové tu prochází radostným ale někdy také smutným životem, tak jaký ho psy ve skutečnosti opravdu mají. Od nádherného blahobytu, od starajících se majitelů, až po smutný život na ulici a v útulku. Nenápadnou a odlehčující cestou nám tu tvůrci zobrazují ideální život psa, ale také ten, který psovy nepřejeme. Děj je doplněn pěknou hudbou s povedenými písničky, i když se tyto písničky nedokáží rovnat hitům z Pinocchia či Popelky, tak i tak jsou dobré, ale čekal jsem od filmu z hlediska hudby víc. Jak už jsem na začátku zmínil, tak hlavní problém jsem měl s ústředním duem, které mi prostě nedokázalo navodit dojem, který jsem potřeboval na to, abych si film dostatečně užil a procítil. Celkově se tak jedná o povedenou klasickou Disneyovku, která však zdaleka u mě nemá místo mezi nejlepšími animáky či Disneyovkami. Známka: 6,5-7/10 ()

Nový Star Wars seriál bude obří

Nový Star Wars seriál bude obří