Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

splaty

Po 15 minutách jsem bohužel došla k závěru, že podobných filmů už jsem několik viděla a film vypla. Tenhle film asi dokážou ocenit jen ti, kteří tenhle dokola omílaný scénář vyhledávají. 1* za Jake M. Johnsona, který má cosi do sebe. ()

Edwin44

není to taková sranda jako komedie např. od Sashy Barona Cohena nebo jako první díly Scary Movie, ale nebylo to tak hrozný. Čekal jsem nějaký strašný přehrávání, fekální humor či nejaky nechutarny ale ani jedno z toho tady nebylo. Příjemno to uteklo ten film a občas jsem se dobře zasmál!! Zejména ze začátku kdy to tak nebrali vážně tu "práci" policajtů. Později už tak jakoby zvážnělo a už to taková sranda nebyla!! ()

happyk

Výborná komedie, u které jsem se opravdu pobavil. Rád koukám na seriál New Girl (který mimochodem vřele doporučuji), kde právě hlavní hrdinové tohoto filmu rovněž hrají. Pro film určitě neplatí, že by byl vtipný pouze na začátku. Bavil jsem se celý film. I když se samozřejmě jedná o "americkou ptákovinu", je to natočené velice dobře a neotřele a proto dávám až veliké 4 hvězdy. ()

Kubas1994

Mohl jsem jen fandit dvoum přitroublým kámošům v policejních uniformách. Z nadějne vymyslenych situací pro humor byla ve vysledku nerozumitelá křeč, která žadonila alespoň po pousmání. ()

JDB

Nečakal som od toho veľa, ale pobavil som sa poriadne, zasmial som sa a klišé o ktorých tu vravia mi nevadili. Odporúčam. 5/5 na komédiu ()

kratajirka

Z nepříliš oslnivého začátku se to rozjelo do parádní podívané, jakou jsem opravdu moc nečekal. Neválel jsem se sice tak moc smíchy, jak někteří ano, ale musím do nebe vynést vskutku originální nápad, nechápu, že to nikoho nenapadlo dříve. Mezery v příběhu a logice by se našly, ale u komedií nic dokonalého nehledám. Jako oddechovka funguje parádně. ()

Lady_Gaga

Původně jsem chtěla dát hvězdy dvě, ale protože jsem se docela zasmála, tak za to nakonec dávám hvězdy tři. (Ani raději nepíšu, že jednou vidět mi to stačilo). Jako oddechovka na pobavení dobrý. Zítra se taky sama zkusím profesně povýšit, schválně, jestli mi to projde :-) ()

Bednobuch

Čekal jsem tam víc fórů v uniformě. Těmhle americkým ftipům na policajty jsem se fakt moc nesmál. Takže za mě, ne. ()

r3musko

Film má niekoľko dobrých momentov, pre ktoré sa ho oplatí vidieť. Bohužiaľ komediálny potenciál nebol úplne využitý. ()

JerryPilsen

Klasická oddechovka,ne úplně dementní,ale od půlky jsem se těšil na konec.Pozitivem jsou dobří herci i absence fekálního humoru.A potěšilo i několik fórů. ()

Cezar209

akoze krimi a takmer komedia. ako tomu vravim ja film na nedelnu siestu ku kolaciku a kave. dvaja kamosi sa navlecu do policajnych uniforiem a kracaju na zurku kde je podmienkou prist v kostyme. po ceste ich reakcie okoloiducich presvedcia o tom, ze im uniformy "pristanu" ... uzivat si policajne benefity vsak pride obom rozdielne zaujimave. ako to uz v zivote chodi tupec presvedci inteligentnejsieho z nich aby s nim tuto hru hral co najdlhsie az sa im podari zamotat sa do lzi z ktorych nie je vzdy jednoduche vycuvat... ()

Ardath

Damonu Wayansovi zřejmě někdo zapomněl zdůraznit, že jeho postava je heterosexuál, jinak si totiž jeho přiteplené kreace neumím vysvětlit. Oproti tomu se Jake Johnson své role zhostil skvěle. Ten člověk v sobě má velký talent pro komedii a já se těším na jeho další zářezy. ()

StandikK

Dva týpci se převlečou za poldy, koupí auto na e-bay a všichni je obdivují??? Toto se může stát pouze v Americe. A co to měl být za konec? Cela banda drsných bouchačů s kulomety proti dvěma falešným poldům s jedním skutečným a nakonec ti špatní jsou všichni postřílení??? A pak že Chuck Norris a jeho neprůstřelné filmy už nejsou. ()