Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

heihatchi

Jasný, když jde člověk do důsledku, tak je to pičovina. Ale když nad tím zavřu jedno oko, tak to funguje skvěle. Spousta srandy, né moc romantickejch sraček (chci se bavit) a to finále krom pár nedomyšlenejch míst taky docela ušlo. Takhle si představuji oddychovou komedii. ()

Marcin

Po dlhšom čase komédia, na ktorej som sa fakt bavil. Týpci si "prácu" fízlov naozaj užívali, tak ako by to lákalo asi nejedného z nás... ()

Deleatur

Plusy: Wayansův taneček, který by se hodil do kterékoli parodie z pera jeho příbuzných. // Mezi: Smál jsem se zřídka, ale nebylo to ani urážlivé nebo rozčilující. // Mínusy: Klišé. Nesympatické postavy. Rutinní výkony. Žánrová roztříštěnost. D’Arcy svou postavu ruského mafiána nijak neodlehčoval. Hodnocení: 44%. ()

HDeer

Nespochybňujem autoritu ani sex appeal losangeleských policajtov, lenže v tak prehnanej miere, ako je vyobrazovaná v tejto snímke, pôsobí viac ako náborový nástroj na policajnú akadémiu, než ako bežná komédia, pri ktorej sa aj občas zasmejete. Aby som filmu nekrivdil, má aj svetlé momenty, no tie končia okamžite, akonáhle ústredná dvojica natrafí na troch civilistov, fajčiacich trávu, ktorá zjavne pôsobí ako priestupok, avšak narozdiel od väčšiny sveta, v kalifornií je známe, že je dekriminalizovaná. Ostatné žartíky už potom neprekročujú komediálny priemer, tak jedno dve suché zasmiatia za pätnásť minút. Hviezdičku za nápad. ()

LaMangue

Ale vážně jsem se zasmála. Stačí se jednou za čas odpoutat od všech svazujících norem a forem kvalitních filmů... ()

Hapretor

Tak jako - je to kravina, ale zabaví. Vtipy nejsou vyloženě debilní, jako např. ve filmech se Sethem "prasetem" Rogenem, a nějakou tu myšlenku to má taky. ()

Octane

Nechci být moc kritickej, protože těch komedií je fakt teď nějak kotel. Přes pomalej a lehce nudnej začátek, kde jeden chce dělat poldu a druhej (ten černej) na to nemůže najít koule, se film docela hezky rozjede. Párkrát jsem se i docela nahlas zasmál. Nadšenej jsem ale byl z výběrů dvou komiků, který mám fakt rád. Jasně, že jde o Jon Lajoie a MIchael Key. Sice to byly maličky role, ale i tak podle mě splnily učel. Scénky s Pupou patřily k těm povedenějším. Další velký plus, který u mě tenhle film má, je okouzlující Nina. Ta holka je fakt kus. Abych to uzavřel, tak film určitě doporučuju, jen nečekejte výbuchy smíchu a připravte se na chvilkama trapný dialogy. ()

BOURQUE

Celý scenár má veľké nedostatky: málo vtipných scén a rozhovorov. „Komédia“ s veľkým „B“ z Hollywoodu s láskou. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Marykus

Klasická komedie, co má odtrhnout diváka od každodenního shonu. Povedlo se, zasmál sem, odpočinul jsem. Nic náročného, nikdo vám nic necpe, je jen na vás jak film vstřébáte, prostě jen sledujete, občas se zasmějete a tak to má být :-) 75% a nestydím se za to :-) ()

P.J.2

Opravdu nechápu zdejší hodnocení. Kvalitní komedii si teda představuju jinak, tohle bylo jedno klišé za druhým. Asi už komediální vlna postoupila tak hluboko že se musejí snižovat nároky. ()

Gaia.M

Ale jo, proč ne :D Dva troubové se převléknou na maškarní za policisty, aby pak zjistili, že na ulici mají v tomto oděvu úspěch a tak je nenapadne nic jiného, než se tak oblékat pořád. Koupit si policejní auto a věnovat se tomu naplno. Já jsem se bavila :D ()

Wallis3

,,Co to děláš!?" ,,Zachraňuju ti život!" ,,Jo, ale nelež na mě, mě se to nelíbí!" ------------------------------------------------------------ ,,Chci ti něco říct." ,,Jestli mi řekneš, že mě miluješ, dám ti ránu!" ,, Vždyť za chvíli umřeme !" ,,To nevadí , řekni neco jinýho!" ,,Polib mi...!" ,,Jo, to je lepší!" Pohodová akční comedy, o dvou týpcích, co si řeší mindráky v policejních uniformách. ()

helloween93

Buddy komedie, která se bere na mušku zejména zapovězené věci, kterými lze kompenzovat jako strážce pořádku - např. drag na semaforu nebo různé formy zneužívání policejních práv. Dobré hlášky, odkazy a rutinní buddy příběh dělají z Let's be cops vtipnou podívanou. 3* ()

Olík

Luke Greenfield čas od času vyleze se své jeskyně a počastuje nás tu povedenější (Sexbomba od vedle) tu méně zdařilou (Tvůj snoubenec, můj milenec) hahandou. Rok 2014 a další z Greenfieldvých vynoření se na světlo boží v podobě první ze dvou nabízených variant jeho pokusů pobavit nás. Falešní poldové se neplácají po ramenech, nelákají na velká jména ani neslibují dech beroucí ohňostroje....sázení na úplně jednoduchou, místy prvoplánovou prču. Jednoduché platidlo,za které si někde koupíte cukrovou vatu a jinde večeři v pětihvězdičkové restauraci. ()

bararich8

Hej, proč tak nízko? Jasně, druhá půlka už nebyla tak nabušená, 90 % nej scének bylo ukázáno v traileru, ale pořád tam toho zbylo dost pro solidní pobavení a že já se bavil. 4*. ()