Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

kolodej1

nenáročná komedie, při které se na jednu stranu dá slušně pobavit, některé vtípky jsou fakt vydařené. Na druhou stranu není dobré při filmu moc myslet, protože jinak by člověk došel k tomu, že je to totální ptákovina. Taky je otázka, jestli tenhle nápad je dostatečně nosný pro více jak 100-minutový film. Film na jedno zkouknutí, kte kterému nebudu mít potřebu se vracet ()

ludovit14

Veľmi slabý pokus, príbehovo slabé ako aj réžia nudná a herecky tiež žiadna sláva. HOD:40%.PS: dosť otravná záležitosť ako aj nudná, ktorú vôbec netreba vidieť! ()

esmoke

Dva lůzři si začnou hrát na policajty a zamotají se do toho. Nic extra, nic z čeho by člověk byl znechucen. (2D dabing) Rozpočet: $17 miliónů, Tržby: $137,614 miliónů. ()

Lucibuska

Moc mě to nebavilo, ale jednou, maximálně dvakrát jsem se opravdu zasmála. A když se ve filmu objevila Nina Dobrev, která mi je dost nesympatická, tak jsem chtěla vypínat ( takže hned na začátku ).Pokud vám nevadí Nina Dobrev, klasické a ohrané vtipy, a předvídatelný konec, tak super komedie. ()

Goumen

Náhodou výborná komedie i přes nižší hodnocení místními experty. Stylová, s dobrou hudbou a sympatickými herci, které jsem před shlédnutím ani neznal. Navíc si celou dobu držela dobré tempo se spoustou akčních scén, takže spokojenost ()

JenomDominik

Dneska jsem viděl tenhle film podruhý, no a musel jsem přehodnotit hodnocení, film je takovej trochu o maličko horší Jump Street, ale i tak je to nálož vtipu a akce, mě to bavilo. 4* (70%) ()

Saxos

Zpracování střílelo spoustu nápadů podobných komedií, založených na dost nepravděpodobném příběhu. Pobavila mě pouze scéna zásahu u domácího násilí. ()

galiea

Perfektní oddychovka! Chemie mezi dvěma kamarády Justinem a Ryanem, pardon Changem a strážníkem O'Malley, funguje naprosto dokonale, takže pobaví i ty průměrné gagy, nicméně je pořád dost i těch opravdu povedených. Výtku samozřejmě musím mít k manipulaci se zbraněmi aneb vlítnout s napodobeninou pistole mezi ozbrojené mafiány, kteří naopak nechají ve skladu nabitý samopal, to chce opravdu hodně naivity, něčemu takovému uvěřit :-) A naopak chválím (opět) geniálního Andyho Garcíu, který ještě nikdy nebyl tak sexy, jako s šedivým plnovousem! ()

CaptainBlaf

Pokud vám nevadí film určený jen k pobavení a nesejde vám na vážnosti, je to film pro vás. Svůj účel splnil ještě k tomu v kombinaci se správně vybranou hudbou. Hodně mi to připomínalo Jump Street, ale v příjemnějším stylu. ()

buchannon

Celkem neotřelá akční komedie o dvou falešných poldech, která zaručeně pobaví, tedy alespoň mě. Dva absolutní pitomci si hrají na skutečné poldy a světe div se, ono je to opravdu vtipné, i když je pravda, že tato komedie není dokonalá, přesto dokonale kopíruje klasické schéma tohoto lehčího žánru. 70% ()

Da_reba

Vyložene nudná komédia, poskladaná asi zo všetkého čo sa už 100x natočilo. Som jediný komu postava Jake M. Johnsona doslova vadila? Nieje tam nič originálne, zaujímavé a bohužiaľ ani vtipné - čo je pre komédiu troška problém. Veľké sklamanie pretože som sa na tento film tešil a nakoniec som sa musel prinútiť dopozerať ho. Ďalší film zo série Trailer lepší ako film... 45% ()

steve31

O level výše než 22 Jump Street. Původně jsem chtěl jsem dát 4*, ale když vidím, jak tady někteří nemají vůbec žádný smysl pro humor a neumí ocenit tak výbornou komedii, dávám 5*. ()

pepca72

Tak tohle byla parádní jízda, velice povedená komedie, kde jsem se skoro válel smíchy. Pokud nejste kokoti, co u takovýhle ho filmu řeší reálnost scénáře, a umíte se jako malí kluci navodit na tu správnou vlnu, tak se náramně pobavíte. O Jamp Streetů nejlepší počin. Plno hlášek, parádních scének. Dobří herci, výborný soudtrack a má to celkově spád a žádné hluché místo. Nechápu zdejší škarohlídy, je mi jich fakt líto. Plných 5 *, fakt nenám zač bych snižoval. ()

serpencia

Koukám, že hodnocení tu má docela velký rozptyl... Nicméně za sebe můžu film doporučit, i když přiznám, že moje hodnocení je trochu nadsazené (ale zase 'jen' na 3* to není). Jasně, příběh není super-propracovaný, většina dalších parametrů, které jsou u filmu podstatné, taky ne, ALE už jen pro těch několik scének, kdy člověk vybuchne smíchy (pokud ne, nezoufejte, neznamená to, že nejste lidi, narozníl od toho co píše EvilPhoEniX :-)), má cenu těch necelých 100 minut (když sledujete jen část závěrečných titulků, což udělejte) věnovat 'Falešným poldům' něž mnoha jiným kouskům. Výsledný dojem záleží u tohohle filmu stejně jako u jiných trochu i na tom, jak vysoká anebo konkrétní máte očekávání. 70% ()

Epco

Obaja chlapci sa usádzajú v škatuľkách ktorých by sa mali čím skor zbaviť, začínajú v nich byť otravní. Fil sice má aj svoje svetlé stránky a je v ňom toľko hlušiny, že pocit zmaru po dopozeraní je jediný pocit ktorý pretrváva. ()

jardas

Je tam až příliš mnoho nudných pasáží. Konec to však trochu zachrání, proto ty tři hvězdy....jinak bych šel maximálně na dvě. ()