Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

Pajky3

Jako fanoušek New Girl jsem se na film, kde hlavní dvojici hrají herci z tohohle seriálu, opravdu těšil. Už první trailer mě pobavil. Nick a Coach, nebo chcete-li Jake a Damon mě rozhodně nezklamali a film si očividně užívali. Zábava to byla celou dobu, vážně jsem se dobře bavil, protože tihle dva jsou prostě fajn herci. Samozřejmě, že by se našlo pár věcí, které by si mohli odpustit (špekoun, výměna zubů), ale celkově si myslím, že se to povedlo. Věřím, že obliba New Girl v tomto hodnocení pomohla, přesto si myslím, že si to můžou užít i ostatní diváci. Film s pohodovým nádechem, kde se dva kámoši dobře baví - mě to stačí. ()

Flynn

Pár frků fajn, jinak trapárna a hlavní postavy jsou asi hokejisti, protože jsou na střídačku na přesdržku :D ()

necisty

Přestože je to dost ohraná zápletka, tak se najde pár momentů, kde se pobavíte a nepřijdou nějaké vyloženě trapné situace typické pro tento žánr. Jsou to sice velice slabé 4 hvězdy, ale 3 už by bylo málo, hlavní dvojici to prostě pasovalo a na odreagování v pohodě. ()

Juto

Táto komédia je odľahčená a zábavná. Herecké obsadenie je sympatické a dobre zvolené. Damon Wayans Jr a Jake Johnson nie sú príliš známi a sú celkom pozerateľní. 6/10 ()

Icefist

Už je to nějakou dobu, kdy jsem viděl promrhaný potenciál. A zde se "zadařilo". O co parádněji se Falešní poldové rozjedou (ostatně proto vypadal trailer skvěle), o to bolestivější jsou momenty, kdy jim dojde dech a neví kam se vydat. A bohužel k tomuto dochází nedlouho po úvodu. V druhé polovině už tak není moc co sledovat a ani předpokládané útoky na bránice se snůškou frků nepřichází. Zbývá tak jen očumovat sexy Ninu Dobrev a vyhlížet závěrečné titulky. Škoda. 50 % Oblíbená část- "water boarding" ()

metal.storm odpad!

V prvních třech minutách se vlastné dozvíme, jak je film debilní. Dva chlapy se životem na hovno se baví, jak je život na hovno. Přidá se trapné vtipkování o stáří auta, o někoho kariéře. Pak se dostanou ke dvěm uniformám a začnou se chovat jako malí, rozmazlení parchanti. Hold bohužel jeden stáhne druhého. A pak, jak přes kopírák zločinec, který snad nemůže být horší.... jako myslet si, že žvýkáním žvýkaček budu drsnejší je snad už pasé a bylo i v roce 2014. Zápletka, pořád víc sraček, slečna, kterou vojedeme a překvapivě - nějakým zázrakem pozitivní konec. Hold podobný typ filmu má hodně drsnou konkurenci, a tenhle byl jemně zbytečný. ()

URBAN

No byl bych raději kdyby se film věnoval tomu v čem by naprosto skvěle vynikal a to je oddychovost, ale i přesto že z tohoto trochu vybočil dokázal pobavit a překvapivě mu ten děj i seděl. ( 1.10.14/MAC ) ()

StanislachKo

Tá akčná stránka nie je až tak žalostná - s ohľadom na rozpočet -, Key, pre ktorého mám slabosť - tiež vždy poteší... A ten hlavný týpek mi prišiel vlastne tiež celkom zábavný... Ale všetko ostatné strhávam za Wayansa, ktorý je tak nemožný až hanba! Akoby nečítal scenár ani raz od začiatku do konca. Vždy iba tesne pred scénou: Aha, teraz som suchoprd v modrom svetríku, aha, teraz som tvrďák s búchačkou, aha, teraz sa idem verejne nahuliť v policajnej uniforme... Až z toho celý film vyznieva rozpačito až iritujúco (priam!). ()

HorrFi

Skvělá komedie od který jsem dostal přesně to co jsem dostat chtěl.. tématika/myšlenka kde se někdo vydává za někoho jinýho mě asi nikdy nepřestane bavit a podle mýho názoru tady byla znázorněná dost dobře.. některý scénky byly opravdu hodně vtipný, ale přesto se z toho dalo vytěžit trochu víc.. ()

Deyw

Super sranda...takhle sem se dlouho nezasmal..fakt povedeny..herci dobry, scenky super.. humor vybornej parkrat sem mel zachvat a to se mi u komedie dlouho nestalo..chci vic! ()

tom88

Dosť nečakane som sa pri komédii úprimne pobavil a nasmial. Dúfam, že až raz bude pokračovanie, tiež sa tak zabavím. Zárobok je celkom slušný. Za málo peňazí veľa muziky, to sa cení. 75% ()

chelseaman22

Idea není zcela marná, ale ta stať s koncem jasným jak facka diváka spíše uspí než udrží v pozornosti. Humor osciluje na úrovni mlčeti zlato, což v kontextu s naivitou projektu vytváří k pláči smutnou podívanou. 29% ()

andriy

Všechno vtipné na tomto filmu lze v podstatě shlédnout již v traileru, těšil jsem se na dobrou a svižnou komedii, ale místy jsem se vyloženě nudil. A dobrých akčních scén jsem se rovněž nedočkal. Pro mě jednoznačně zklamání. ()

FaceMan

Priemerná komédia, kt čas od času pobavý. Ale ako celok nudí. Väčšinu dobrého sme mohli vidieť v traileri. Bohužial jediné čo bolo na tomto filme dobré bol výber soundtrackov a ich znenie v pravej chvíli. Ničím vás však táto komédia neprekvapí. ()

Jizni Tlapa

Namíchat neznámého bělouše s ještě víc neznámým černoušem, přidat více,než špetku povedených dialogů, osolit to nadupanou akcí a dochutit to prima soundtrackem, to je recept na super gangsta komedii. O moc lepší než Jump Street 21 a stejně povedené jako 22 Jump Street ()

viperDavid

Hodně slabí odvar Jump street. Bylo to střelený až moc, že to člověka místama sralo. Jediné hezké na tom byla Nina Dobrev, ona je vážně kus. Na druhou stranu nemusí vůbec hrát, stačí se usmát a je vymalováno. Někdo se umí narodit no ()

LiborGondek

Ztřeštěná americká komedie o dvou nýmandech z vidlákova, kterým se zachtělo být v centru Los Angeles někým jiným... Nereálné, průměrné, ale taky občas i trochu vtipné... 60% ()

Johnny.ARN

Príjemný výplach, kde konečne Ninka nedostala len nezmyselný štek. Miestami úsmevné, ale stále plávajúce v B-čkových vodách. 2 z 5 ()

Lachtaan

Jedna z těch výjimečně fakt vydařených uřvaných hektických amerických komedií o dvou kamarádech/patlalech, co mají buď šílený nápad nebo něco podělají a pak ve stylu rádoby nečekaných komických situací své přešlapy napravují. Dokonce jsem kdysi plánoval zajít i do kina. ()