Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

eMejla

Jak Harry potkal Lloyda a převlíkli se za policajty. Pár gagů dobrých, zbytek trapné jako "fóry" v New Girl odkud tihle dva idioti přišli a vykadili se před dveře... ()

mdf

I jsem se jednu chvíli bavil,spíše situační komedie,která ale moc nevyužila potenciál,který by mohla mít.Kluci nemusí dodržovat předpisy a ani zákony neznají a o to to mají možná lehčí. ()

Lonelybiker

Většinou mě podobné filmy nebaví, ale tenhle je velkou výjimkou a hodně se mi trefil do nálady. Je tady spousta super hlášek a situací, u kterých jsem se řehtal na celou ves. Nemůžu dát méně než 5. ()

bratr_jezek

Sraz po letech probíhal jako škrabošková párty, jen dva kamarádi se slibnými začátky, kteří jsou však momentálně v roli neúspěšných outsiderů, to nějak nepochopili a šli na akci "maškarní". Obléknout si policejní uniformu jim však změnilo život víc než čekali. Není to třeskutá komedie, ale má své lepší i slabší momenty, takový "koukatelný" průměr. ()

andy60

Konečně komedie, která je skutečně vtipná. Místy jsem se smál i nahlas, a to se mi často nestává. Navíc Jake Johnson je neokoukaná tvář a v roli falešného poldy byl prostě skvělý. ()

mufy001

Od tohoto filmu jsem nečekal žádné zázraky, pustil jsem si ho jen tak z nudy. Ze začátku to vypadalo jako kravina, ale po chvilce přišlo pár hlášek, u kterých jsem se začal smát a film mě tak trochu vtáhl do děje. Není to žádné mistrovské dílo ale já se zasmál a film si užil. Klidně se na něj ještě někdy kouknu znovu. ()