Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. (Freeman Ent.)

Bogrant

Mnoho filozofovania a málo činov. Pekne ošatená gangsterka z čias, kedy sa to brutalitou len hemžilo. Tento film jej ponúkne celkom primerane, ale nestačí to. Zbytočne dlhé, polovicu dialógov by som pokojne vypustil. Záverečných 15 minút je elegantne zvládnutých a našľapaných, ale to je asi jediné, čo zostane dlhšie v pamäti. Úplný záver Affleck znova sentimentálne zvláda. Celé to malo rozhodne väčší potenciál. ()

Cezar209

Gangsterky z 20 a 30 rokov 20. 100rocia je fajnotka ktoru sa snazim neprehliadnut. Pod tarchou tychto argumentov som teda navstivil KINO od cias TITANICu :o))) zmiesane pocity sa zrejme pretavia aj do tohto textu, takze : zostrihat 30 min dole - hluche miesta, dotiahnut akcnu kameru, myslim ze bol priestor na to urobit akcne sceny dramatickejsimi. namet OK - scenar hmmm uz nie tak dynamicky, affleck by mal zrejme ostat pred kamerou nie za nou. ale produkcia kraaaasna... ()

sunny.day

"This is heaven. Right here. We are in it now." Viděla jsem první záběy a hned jako bych se vrátila do svých deseti let, když mi táta poprvé ukázal hru Mafie :D Uchvátilo mě to, kostýmy, hudba, auta .. 20. léta miluju, bouřlivá doba, ale ta móda, nezávislost, nebezpečí, prohibice ... všechno v tomto snímku bylo, všechno, co jsem od toho očekávala, dokonce i malý překvapující moment, který jsem nečekala. Jediné, co bych tomu vytkla je trošku scénář a příběh sám o sobě, jinak režii a vůbec Benu Affeckovi tleskám, odvedl solidní práci :) .. 75 % " Všechno, co si udělal se ti vrátí. Nikdy, ale ne tak, jak bys čekal." ()

JurkoNatalka

J:Dúfal som, že Ben Affleck bude pokračovat v jeho skvostnej režisérskej ceste, ale bohužiaľ tu mňa osobne sklamal. Scénar poslabší a režisérsky nezvládnutý. Potešia veci ako Mafia vs Kukluxklan, zaujímavý nápad, ktorý som videl prvýkrát vo filme, ale ani ten nestačil. Chvílkami sa film blížil k romantickým telenovelám. Filmu by prospela kratšia stopáž a vynechanie niektorých dejových liniek, ktorých bolo zbytočne veľa. Za mňa 60per.------------- N: To bolo tak strašne teatrálne a predvídatelné. Možno to bolo zámerne, aby sme chytili nostalgiu starých typov filmov tohoto žánru, ale kedže ani tie som nikdy nemusela, nemusela som ani tento film. Na dej sa pozerať dalo, dialógy sa už čítať nedali. 60per. ()

quido.morava

Mám mafiánské tématiky této doby rád, a tenhle příběh (knížka) je hodně silný, takže nechápu, proč to skončilo pod Affeckovým vedením nevalně - je to přeslazeně a unylé. A po Affeckových úspěších jako Dobrý Will Hunting, Město a Argo takový výsledek vůbec nechápu. Za mne slabé 3 hvězdy,a to jen kvůli knížce. ()

brondy

"som taký krásny, že neviem prestať točiť filmy, v ktorých trávim 2/3 času na plátne práve ja. pozliepam klišé a kraviny a dám hlavne vyniknúť sebe" – áno, Ben, si úžasný..... ((irony off)) Proti Benovi Afflekovi z "The Accountant" nemám vôbec nič! ()

honza.kuzel

Gangsterky mám rád, ale tahle mi nějak k srdci nepřirostla a dalo by se říct, že mě chvilkama i nudila. Zápletka slabší, ale vystavění příběhu katastrofální. Část, jak se hlavní hrdina dostal k moci a proč o ostatní respektují naprosto chybí. Benův výkon je celkově hodně prkený. V těch nevkusných oblecích jsem mu nevěřil ani ta široká záda, natož něco více. Je to škoda, speciálně když si jeho výkon např. srovnám s The Accountant, kde jsem to chvilkama celkem hltal.Podruhé si to už určitě nepustím. ()

stret

Problematická je hlavná myšlienka, ktorá je oxymoronom - o "hodném vrahovi a mafiánovi". Inak priemer v tom pozitívnom význame. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Ben Affleck si zde zahrál hlavní roli, napsat si scénář a sám si to zrežíroval. Je to klasická gangstereka s romantickým příběhem. No, ale kde není romantika? Film bez lásky je přeci jen jako pomeranč bez šťávy. Postavy jsou dobře vykreslené, kostýmy a prostředí odpovídá době. Působí to jako film ze starých časů, ale místy je to nuda. Proč tomu tak je? Je to až moc přeslazené a ukecané. Akce je dobrá, ale moc ji není... Mám z toho smíšené pocity. "Jak jsem říkal, nejsem gangster." - 50%. ()

CampaHD

Tak ako je *Mesto* Bostonske a úžasne filmársko kvalitné, tu sa Benko sekol. Je to bez šmrncu a bez iskier a cele to nemá šťavu. Škoda. 60% ()

Exzactly

Na nedělní deštěm unavené odpoledné se jedná o pohodou oddychovku, u které nemusíte moc přemýšlet. Mafiánka z období americké prohibice sice ničím nepřekvapí, ale zároveň neurazí. Nabídne akci, lásku i všechny ty blbosti okolo. Pokud jste navíc jako já fanoušek gangsterek, tak dvou hodin Vašeho času nebudete litovat. Pokud jste však náročnější zákazník a chcete něco na úrovni mástrpísů jako jsou např. Goodfellas nebo trilogie kmotra, tak to klidně vynechte. Závěrem uvedu, že ačkoliv jsem až na vyjímky nikdy nebyl fanoušek Bena Lopeze, tak jeho přesunu za kameru fandím a myslím, že režie je pro něj to pravé. Pod rouškou noci sice nedosahuje kvalit snímků jako Gone Baby Gone nebo The Town, ale pro tentokrát mu to odpustím. Příjemné 3*. ()

O Zlaté glóby se letos popere i Deadpool

O Zlaté glóby se letos popere i Deadpool

12.12.2016

La La Land vs. Místo u moře vs. Moonlight. Letošní rvačka o ceny má jasné favority a potvrdily je i nominace na Zlaté glóby. Mnohé překvapily hned dva zářezy pro Deadpoola, totální absence naopak… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Zoe Saldana v další comicsárně

Zoe Saldana v další comicsárně

13.09.2015

Dnes už kdekdo hraje ve dvou blockbusterových sériích zároveň. Zoe Saldana zvládá hned tři (Avatar, Star Trek, Strážci Galaxie), naštěstí má ale čas i na menší filmy. Loni natočila dramedii… (více)