poster

QI - na vše máme odpověď (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 30 min

 • Elfias Dóže
  ****

  Záleží na hostech, na nich stojí a s nimi padá úroveň jednotlivých epizod, přesto je to jeden z mála TV pořadů, který se snažím pravidelněji sledovat, holt není nad vědomostní kuriozity a svérázné interpretace... 70%(12.10.2013)

 • Kucndo
  ***

  Na Anglii to fakt nemá, ale i tohleto není vůbec špatný... trapné to není, vtipné to i místy je. Jenom by to chtělo víc střídat hosty, jinak to prostě nebude ono...(21.9.2013)

 • Metal Lord
  ****

  Příjemně překvapilo, Leoš má stále co nabídnout.(14.8.2013)

 • korndaddy
  ****

  Líbí se mi když tady někdo píše o inteligenci a napíše intelikentní..Nebo to je naschvál SLOTHe? Každopádně zábavná show, ale né každej díl se povede. Kohák tomu každopádně vládne.(15.9.2013)

 • FFilipCZ
  ****

  Maximální spokojenost. Všichni moc dobře víme, jak to s těmi soutěžními a podobnými show na těch našich českých televizích chodí. Většina jich je úplně zbytečná, trapná, nezábavná a říkáte si, proč na to vlastně koukáte. Toto je příjemné překvapení, humor (místy sice ne moc inteligentní, ale účinný), který vám zaručeně rozpohybuje bránici - už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Zatím i celkem slušný výběr hostů, i když někdy Leoš šlápne vedle (viz. například druhý díl - úplně zbytečný Zbigniew Czendlik). O bodování tam moc nejde, to nikoho nezajímá. Hlavní jsou hosté a jejich výběr - ti také budou určovat, zda trend tohoto pořadu bude vzestupný a nebo klesající.(21.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace