poster

QI - na vše máme odpověď (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 30 min

 • Ondrej120
  ***

  Fajn pořad na večer, který je dle mého díl od dílu lepší a lepší.(11.9.2013)

 • dav110
  ****

  Záleží na hostech, na nich stojí a s nimi padá úroveň jednotlivých epizod, přesto je to jeden z mála TV pořadů, který se snažím pravidelněji sledovat, holt není nad vědomostní kuriozity a svérázné interpretace... 70%(12.10.2013)

 • janytips
  ***

  Mareš hrozný, body rozdává - jak se mu zamane. Výtečnej byl Jakub Kohák, kvůli kterému dávám ***, sem tam Hezucký, Banášová a Šmoldas, zbytek je unterhund.(11.10.2013)

 • PanCitron
  ***

  Samozřejmě, že Mareš není Fry, Hezucký není Alan, přesto myslím, že pokus o českou mutaci QI nedopadl tak špatně jak se na první pohled mohlo zdát. Samozřejmě, že dost záleželo na hostech samotných, ale ve výsledku jsem si u každého dílu zaručeně pobavil. Nejzajímavější hosté: Banášová, Knor, Šmoldas, P. Vydra(24.10.2013)

 • Paity
  odpad!

  To, že koupí licenci a chovají se jako, že ví o čem mluví ještě neznamená, že jde o kvalitní pořad. Mareš je navíc stále více reklama na trapnost. Nepochopil, že se má odejít na vrcholu.(21.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace