QI - na vše máme odpověď (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 30 min

Fajn pořad na večer, který je dle mého díl od dílu lepší a lepší.(11.9.2013)

Maximální spokojenost. Všichni moc dobře víme, jak to s těmi soutěžními a podobnými show na těch našich českých televizích chodí. Většina jich je úplně zbytečná, trapná, nezábavná a říkáte si, proč na to vlastně koukáte. Toto je příjemné překvapení, humor (místy sice ne moc inteligentní, ale účinný), který vám zaručeně rozpohybuje bránici - už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Zatím i celkem slušný výběr hostů, i když někdy Leoš šlápne vedle (viz. například druhý díl - úplně zbytečný Zbigniew Czendlik). O bodování tam moc nejde, to nikoho nezajímá. Hlavní jsou hosté a jejich výběr - ti také budou určovat, zda trend tohoto pořadu bude vzestupný a nebo klesající.(21.8.2013)

Na Anglii to fakt nemá, ale i tohleto není vůbec špatný... trapné to není, vtipné to i místy je. Jenom by to chtělo víc střídat hosty, jinak to prostě nebude ono...(21.9.2013)

Po delší době opravdu vtipný pořad na který se dá dívat. Samozřejmě někomu humor Mareš/Hezucký nesedí, ale to neznamená, že on je inteligent a my hlupáci a primitivové. Zaplať pánbůh za něco vtipného v telce.(28.9.2013)

První díl byl obrovské překvapení, skvělá čtyřka na úvod. Zatím slušných 70%(17.8.2013)