QI - na vše máme odpověď (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 30 min

Zatím (po 2 dílech) hodnotím celkem vysoce, protože je to u nás něco úplně novýho a hlavně je to určitej druh humoru, kterej mám hodně rád - slovíčkaření, hraní si s jazykem, se slovama, atd. Samozřejmě dvojka Mareš-Hezucký je už dlouhý roky sehraná, takže by to mělo fungovat dobře. Problém s tím pak budou mít lidi, kteří tuhle dvojici nemusí, anebo ti, kteří tyhle vtípkny nepoberou, protože je prostě baví něco jinýho. Já jsem zatím spokojenej, bavil jsem se.(25.8.2013)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) |(21.10.2013)

Můj komentář viz u XL verze.(27.10.2013)

Maximální spokojenost. Všichni moc dobře víme, jak to s těmi soutěžními a podobnými show na těch našich českých televizích chodí. Většina jich je úplně zbytečná, trapná, nezábavná a říkáte si, proč na to vlastně koukáte. Toto je příjemné překvapení, humor (místy sice ne moc inteligentní, ale účinný), který vám zaručeně rozpohybuje bránici - už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Zatím i celkem slušný výběr hostů, i když někdy Leoš šlápne vedle (viz. například druhý díl - úplně zbytečný Zbigniew Czendlik). O bodování tam moc nejde, to nikoho nezajímá. Hlavní jsou hosté a jejich výběr - ti také budou určovat, zda trend tohoto pořadu bude vzestupný a nebo klesající.(21.8.2013)

• Thomick

Kdokoliv, kdo tady používá slova jako "prča" a "legrace", by si měl dát facku, naučit se pořádně anglicky a začít s originálem. Tady se pro výběr otázek nikdo nic celkem zajímavýho nedozví, matlaj se originální pravidla/zábavný prvky (Mareš tam s těma bodama střílí jak u Verdunu, ohlašovací zvuky jsou vrcholem demence) a tak nějak mi i přijde, že si vlastně všichni ti rádobychytří hosti docela dobře uvědomujou, že akorát trapně napodobujou svý britský - ani nechci říct - kolegy (ne, věčně vytlemenej Mareši, gigantický brejle z tebe inteligenta automaticky neudělaj). Ta vznešenost a drzost zároveň, kterou nabízí Fry a spol. ... k tý se česká verze (očekávaně) nepřiblížila ani na tisíc kroků.(12.9.2013)