Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. Účinkují Nightwork, Chinaski, Kabát, Tomáš Klus, Lucie Bílá, Richard Müller & Fragile a další. Moderuje Jan Kraus. (TV Nova)

Pa.ja

Richard Krajčo to řekl krásně: "Slavík je cena popularity, ne kvality." A pro samotný pořad to platí dvojnásobně. ()

tozicnik

To si snad ani nezasloužilo přímej přenos. Snaha produkce o humorný scénky, fórky se zvukem nebo co to mělo být... fail. Naštěstí byl po ruce záchranný balíček v podobě proslovů některých oceňovaných (mělo to hlavu,patu, smysl a vtip), jinak by to byla katastrofa číslo jedna. Za nejpovedenější prvek by se dala označit asi vizuální stránka samotné akce(60%). Farna tlustá tragédie, Nightwork slaboučcí, Marta s Kolářem super ... atd ale to už sem nepatří. Podtrženo shrnuto .. katastrofa číslo tři. ()

micud

Chvílema mě to bavilo, ke konci jsem se dost nudila, fandila jsem Kryštofum, ti vyhráli, takže mise splněna. A Gottová tedy měla nádhernou róbu. ()

jozindodulik odpad!

Nejhorší Slavík vůbec. Čekal jsem, že Kraus to pozvedne na jakousi přijatelnou úroveň, ale takhle trapného Krause jsem ještě neviděl, stojí mu za to ze sebe dělat takového šaška? Chýlková i ten jeho rádoby drzý synátor..stydím se za Vás. Problémy s mikrofony, v kterém století žijeme? Čtvrtníček s jeho prdelí maximálně nevhodný, tomu se může zasmát opravdový primitiv, a že jich tam bylo! Udělal z toho estrádu, ale ono se není co divit, jak chcete udělat něco na úrovni, oficiálního a nóbl, když do ND chodí zpěváci v kšiltovkách a riflích? Holá prdel, husokačeny, Chýlková jako lehká děva, trapný Kraus..mám pokračovat? Proboha kde jinde, než na Slavíkovi by mohli zazpívat? Proč mají zapotřebí takové kapely jako Kabát ze sebe dělat takové trapáky a tak okatě zpívat na playback? Že Vám to za to stojí. Co se týče ocenění, nedivím se, že mladí lidé to mají víc než na háku. Uvědomme si jedno, je to ČESKÝ SLAVÍK za rok 2013. Tak co tam dělá Karel Gott? Ten to bude dostávat i im memorian ne? O té jeho trapné krasotince a její "děkovačce" se raději nebudu rozepisovat. Další trapačkou byla samozřejmě Bílá s IQ houpacího koně, ještě onehda se fotila s nebohou Jiráskovou, ale děkovačku začne se slovy "Tento rok byl opravdu úžasný", nj. když někdo nemá páteř. Jak je možné, že i když interpreti netvoří, nekoncertují, dokonce někteří se již rozpadli (jako například Lucie, která i po svém rozpadu byla ještě x let v TOP10) získávají tato ocenění? Kdo jim to posílá? To opravdu odpovídá úrovni. Tato anketa je fraškou již dlouho, ale letos dostala přívlastek trapárna roku a dovolím si říct, že Troška se svými Babovřesky má mnohem větší úroveň. Vždyť jsou to pořád ti stejní interpreti, kteří to už mají tak na háku, že místo jakési děkovačky řeknou jen "díky, přijďte na náš koncert tehdy a tehdy". Jediné, co bylo milé, tak to trefná "děkovačka" kapely No Name, které mám osobně rád, no získat to po 6. za sebou zase za žádnou novou tvorbu? Myslím, že takoví Horkýže Slíže jsou jasnými TOP již dobrou řádku let. Snad jediní, kteří si to letos opravdu zasloužili na plné čáře byli Kryštofové a jsem rád, že se něčeho tak podúroveň trapného raději ani nezúčastnili. Letos jsou opravdu famózní. Co se týká objevu, myslím, že 99% lidí slyšelo o těchto interpretech poprvé a český Bieber Mišík nikoho nezklamal, a pokračoval v již zajetém duchu večera - originálně trapnou děkovačku. Poslední, co bych zmínil je kauza Řezník. Jde vidět, co za idioty ve Slavíku pracují. Až když je "zle", tak místo aby nesli odpovědnost, tak si dovolí dělat takové věci?! Co za kryply tam pracuje?! Mimochodem, kdyby tam toho úchyla z ústavu (Řezníka) nechali a on to nakonec opravdu vyhrál, jen by to potvrdlo úroveň této pseudopaskvilové ankety, kde snad hlasy posílají pouze mentálně retardovaní idioti. ()

JUK_JANA

Jedna hvězdička - za to, jak se stylově a na úrovni dokázala skupina NightWork rozloučit, škoda jen, že k ní nedoletěl žádný ze Slavíků. Celkový průběh večera hrůza, scénárista musel být pod vlivem omamných látek, že něco tak úděsného vytvořil, počet trapných okamžiků výrazně přesahoval pár světlých míst v programu a vrcholem všeho byl zvuk - ať už vypadávající nebo naopak rušení děkovného projevu. Tohle opravdu nebyl největší hudební večer tohoto roku. Nezbývá mi než napsat - zlatý Leoš Mareš na letošních Andělech... ()

Houmi10

Na předávání Slavíku se většinou celkem těším ale taky mě většinou úplně zklamou. Dá se říct, že je to to samé stále dokola, letos potěšil moderátor, potěšilo vítězství Kryštofů, sem tam nějaký vtípek, škoda že Klus neobhájil, ale neměl k tomu daleko, jinak ale bída, stejné ksichtíky České scény, trapná vystoupení (nightwork) atd.. Příští rok asi vynechám a pro zajímavost zanechávám odkaz, kde lze najít celková pořadí jednotlivých kategorií. * http://www.ceskyslavikmattoni.cz/vysledky-rocniku/cmsarticle/#.UpaLk6vhbIU ()

aileen.bp

Proč mám dojem, že Kraus dostal od Primy úkol Novu totálně znemožnit? (Ne snad, že by to Nova nezvládla sama). Konečně moderátor , co ze Slavíků nedělal něco prestižního, ale pojal tuto ehm... soutěž jako to, co doopravdy je- estráda. Mimochodem to s rozbitým mikrofonem byl dost velký trapas, to už na nově nemají na mikrofony? ()

imagina odpad!

A mohu oslavit svůj druhý ODPAD! Ano, úroveň tohoto večera klesá s každým ročníkem a v tomto případě nás organizátoři i účinkující přesvědčili o tom, jak hluboko to jde. Bravo! ()