Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

Nenáročná letní jednohubková záležitost s tématikou svatby s Kevinem Hartem v roli stereotypního černošského komika. Čekáte-li více, hledejte jinde. [60%](8.5.2015)

Výborná komedie plná srandy. Opavdu dobrý nápad na námět. Herci jsou taktéž vybráni skvěle a každý vystřihl svou roli výborně. Já jsem se pobavila.(9.5.2015)

• Wacoslav1

Zaokrouhlíme to aspoň do průměru? Mno... Ne. Uřvanej negerskej humor jakej předvádí Hart a kupa jemu podobných mě nikdy příliš nebavil a tohle budiž dalším důkazem. První polovina ještě ucházející, teda ne, že bych odpadal smíchy, ale drželo si to jistou úroveň, ale druhá polovinu potvrzuje jedno z nejzásadnějších rčení a sice opakovaný vtip není vtipem, nebo tedy je, ale když už film nemá nic navíc co nabídnout, tak nepotěší.45%(7.8.2015)

Nechutné, nesympatické, tlsté hovädo filmu teda nepomohlo. Ja neviem, či je ten herec tak na zgrcanie aj inde, ale normálne mi s neho bolo zle. A to ten film nemal zlú pointu. Aj nápad to bol dobrý.(11.12.2015)

Překvapivě dobrá komedie.(21.11.2015)

• - Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis. (tb_23)

• - Na konci filmu herec Jorge Garcia povie hlášku: „I've got a bad feeling about this flight.“, čo je narážka na seriál Lost (od r. 2004), v ktorom povedal to isté. (Jump3r2)