Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

Dokonalý svědek? Proč ne, když nemáte žádné přátele a kamarády. Pouze kapsu plnou prachů. A na to slyší Jimmy, který vlastní agenturu právě pro tyto účely. Situace plná nečekaných zvratů na sebe ale dlouho čekat nenechají. 75%(4.10.2016)

Tak akorát zábavná komedie, která stojí nikoli na chemii hlavní dvojice, ale pouze na charisma Kevina Harta a několika známých ksichtů v rolích vedle. Pokud máte slabost pro něj, není podle mě co řešit, pokud ne a navíc jste znudění vším s nálepkou "comedy" co pochází z US, nemá vůbec smysl pouštět.(24.4.2015)

"Mám z toho letu trochu špatnej pocit" ??? :D Ne-ééééééé ...(30.7.2015)

Víte jak poznáte dobrou komedii? Smějete se u ní nahlas! A já když se směju nahlas a to poměrně často v tomhle případě tak hodnotím kladně! Příběh atd ani moc nehrotim. Mě stačí když mi to zvedne náladu a nejlepší je když se zasměju. Od toho přece komedie jsou ne? Tohle byla fakt bomba.(30.3.2016)

• vteco

Naprosto tuctová zámořská komedie, která sází na zvrhlé vtípky a mraky narážek či gagů různé kvality. Vtipné scény střídají ty, které film razantně posílají do šedých průměrů a jestli se někdo těšil na Penny z Teorie velkého třesku, tak bude bohužel zklamán. Jedním z mála pozitiv je zde charisma Kevina Harta, které ale také nemá v oblibě úplně každý. Obyčejná ujetá komedie, při které se pořádně zasmějí snad jen Američané. [45%](9.10.2015)

• - Na konci filmu herec Jorge Garcia povie hlášku: „I've got a bad feeling about this flight.“, čo je narážka na seriál Lost (od r. 2004), v ktorom povedal to isté. (Jump3r2)

• - Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis. (tb_23)