Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

On to není tupej slaďák.(14.2.2016)

Jakmile jsem se dozvěděl, co že to mám za super komedii v počítači, okamžitě jsem neváhal a pustil si ji. Řeknu vám, že to stálo za to. Bláznivý děj, dá se říct, že předvídatelný, což mi vůbec proti srsti nebylo, mě uchvátil a já se příjemně bavil. Svůj účel to splnilo.(1.12.2015)

Spolu se Špionem nejlepší letošní komedie, kde je dostatek vtipných momentů (což v dnešní době v rámci čistě žánrových věcí je poměrně zarážející fakt) a kde se dílčí, otravné zápletky nekonají a celé je to pěkně přímočaré.(6.12.2015)

Výborná komedie plná srandy. Opavdu dobrý nápad na námět. Herci jsou taktéž vybráni skvěle a každý vystřihl svou roli výborně. Já jsem se pobavila.(9.5.2015)

Dobra komedia s originalnym nametom, ktoru si uziju hlavne fanusikovia Kevina Harta, ktory tu konecne nehra ukecaneho chudaka ale pre zmenu ukecaneho frajera a väcsina jeho kecov je velmi vtipnych. Hlavny hrdina je tiez v pohode a s Hartom su solidna komicka dvojka. Bohuzial zvysok uz za vela nestoji. Najviac ma sklamali absolutne nevyuziti najati kamarati na cele s totalne zbytocnym Jorge Garciov. V poslednej tretine bolo na môj vkus uz dost vela hluchych nevtipnych miest. Cela linia s urazom so psom isla mimo mna. Ale prva hodina je fakt dost slusna, niekolkokrat som sa dobre zasmial (chudak babicka) takze za jedno pozretie to stoji. 6/10.(15.4.2016)

• - Na konci filmu herec Jorge Garcia povie hlášku: „I've got a bad feeling about this flight.“, čo je narážka na seriál Lost (od r. 2004), v ktorom povedal to isté. (Jump3r2)

• - Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis. (tb_23)