Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

Válel jsem se u toho smíchy, takže je jedno jak triviální děj to má... za 5. ... Strč mu prst do ř*ti. Ne mě, ale tomu psovi!(22.1.2016)

Spolu se Špionem nejlepší letošní komedie, kde je dostatek vtipných momentů (což v dnešní době v rámci čistě žánrových věcí je poměrně zarážející fakt) a kde se dílčí, otravné zápletky nekonají a celé je to pěkně přímočaré.(6.12.2015)

• Wacoslav1

Zaokrouhlíme to aspoň do průměru? Mno... Ne. Uřvanej negerskej humor jakej předvádí Hart a kupa jemu podobných mě nikdy příliš nebavil a tohle budiž dalším důkazem. První polovina ještě ucházející, teda ne, že bych odpadal smíchy, ale drželo si to jistou úroveň, ale druhá polovinu potvrzuje jedno z nejzásadnějších rčení a sice opakovaný vtip není vtipem, nebo tedy je, ale když už film nemá nic navíc co nabídnout, tak nepotěší.45%(7.8.2015)

// Distribútor: Sony, Screen Gems // Počet premietajúcich kín v USA: 3,003 // Otvárací Víkend v USA: $20,649,306 //(30.4.2015)

Normální komedie, která pobaví, zahřeje u srdíčka a dopřeje správný oddych na nedělní odpoledne.(29.10.2015)