Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

Tak i přesto,že vod filmu sem moc nečekal,a ani sem zprvu nechtěl kousek ani vidět,sem překvapenej,jak dobrá a svižná je to komedie.Pravda je,že konec sem předpověděl už v půlce filmu,ale to ostatní bylo fakt peprný(fotbal,pes).Pochvala jednoznačně.80%.(25.10.2015)

Ale proč ne, docela osvěžující jednohubka, která stojí a padá na Kevinu Hartovi. Člověk se u toho docela příjemně pobavil, ale není to jeden z těch filmů, ze kterých si pamatujete hlášky celej život. Škoda. Průměrných 55%(21.6.2015)

Nejlepší komedie roku ne-li za poslední dekádu. Tohle mi absolutně proletělo pod radarem kvůli né příliš známému cástingu. Kevina Harta smím považovat za skvělého baviče na úrovni bratrů Wayansů. Film obsahuje všechny prkvy, které v komediích mám v oblibě ( tanec/párty, šikovné ženy, podivné individua, zvrhlý humor, buzerant a trefné fóry. Jako plus vynikající nápad a spousta hlubokých myšlenek týkající se žen, manželství, přátelství a tiátru kolem toho. Viděno už 3x a pokaždé jsem skončil pod stolem s nepříjemným záchvatem, takhle dlouho jsem se od srdce a upřímně snad ještě nezasmál. Perfektní věc jehož moudra v budoucnu určitě využiji. PS: Překvapivě velmi dobrý Dabing.(7.8.2015)

• vteco

Naprosto tuctová zámořská komedie, která sází na zvrhlé vtípky a mraky narážek či gagů různé kvality. Vtipné scény střídají ty, které film razantně posílají do šedých průměrů a jestli se někdo těšil na Penny z Teorie velkého třesku, tak bude bohužel zklamán. Jedním z mála pozitiv je zde charisma Kevina Harta, které ale také nemá v oblibě úplně každý. Obyčejná ujetá komedie, při které se pořádně zasmějí snad jen Američané. [45%](9.10.2015)

"Poslyš, Gretchen, jak moc máš ráda babičku ??" - "Co ?? Miluju ji.. Tati, co se stalo ??" - "Ne, já myslím, jak moc ji máš ráda propečenou.." ;)(3.4.2016)