Nastala chyba při přehrávání videa.
 • necisty
  *****

  Válel jsem se u toho smíchy, takže je jedno jak triviální děj to má... za 5. ... Strč mu prst do ř*ti. Ne mě, ale tomu psovi!(22.1.2016)

 • heyda
  **

  Taková ptákovina, ale na podzimní večer docela snesitelná. Některé zdejší nadšené komentáře fakt nechápu, ale jsem rád, že je ve filmu slušná koncentrace krásných holek. To se vyplatí. :))) 40%(15.11.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Zaokrouhlíme to aspoň do průměru? Mno... Ne. Uřvanej negerskej humor jakej předvádí Hart a kupa jemu podobných mě nikdy příliš nebavil a tohle budiž dalším důkazem. První polovina ještě ucházející, teda ne, že bych odpadal smíchy, ale drželo si to jistou úroveň, ale druhá polovinu potvrzuje jedno z nejzásadnějších rčení a sice opakovaný vtip není vtipem, nebo tedy je, ale když už film nemá nic navíc co nabídnout, tak nepotěší.45%(7.8.2015)

 • LiVentura
  ****

  Moc milý snímek o přátelství..(8.8.2015)

 • TonyClifton
  *

  Totální peklo! Doporučuju vyhnout se obloukem i skalním fandům Kaley Cuoco, která je mám pocit mimo svou roli v Big Bangu herecky totálně špatná, tady to v těch pár záběrech není výjimkou. Sám se tomu divím, ale fakt mi nevadí Kevin Hart, který na své otravnosti herectví staví a v Grudge Match byl podle mne vyloženě super. Ale Josh Gad? Sakra kde tohle vyhrabali? Mužská Melisa McCarthey má tvář. Tohle to nejotravnější a nejtrapnější z toho nejotravnějšího a nejtrapnějšího. Ty nejhorší kousky a výkony Vince Vaughna jsou vedle něj ódou na herectví. 2/10(1.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace