Tuctová komédia s presne nalinajkovaným dejom, ale neskutočne mi sadla. Zaujímavá myšlienka svedka na objednávku, dve topové scénky, topová babička, a uletené obsadenie. Celkovo to ani nemohlo dopadnú inak. A to som to zo začiatku chcel pozerať len kvôli Penny. Dobre som sa pobavil. 3 z 5(16.7.2015)

Víte jak poznáte dobrou komedii? Smějete se u ní nahlas! A já když se směju nahlas a to poměrně často v tomhle případě tak hodnotím kladně! Příběh atd ani moc nehrotim. Mě stačí když mi to zvedne náladu a nejlepší je když se zasměju. Od toho přece komedie jsou ne? Tohle byla fakt bomba.(30.3.2016)

• vteco

Naprosto tuctová zámořská komedie, která sází na zvrhlé vtípky a mraky narážek či gagů různé kvality. Vtipné scény střídají ty, které film razantně posílají do šedých průměrů a jestli se někdo těšil na Penny z Teorie velkého třesku, tak bude bohužel zklamán. Jedním z mála pozitiv je zde charisma Kevina Harta, které ale také nemá v oblibě úplně každý. Obyčejná ujetá komedie, při které se pořádně zasmějí snad jen Američané. [45%](9.10.2015)

Válel jsem se u toho smíchy, takže je jedno jak triviální děj to má... za 5. ... Strč mu prst do ř*ti. Ne mě, ale tomu psovi!(22.1.2016)

"Poslyš, Gretchen, jak moc máš ráda babičku ??" - "Co ?? Miluju ji.. Tati, co se stalo ??" - "Ne, já myslím, jak moc ji máš ráda propečenou.." ;)(3.4.2016)