Dokonalý svědek s.r.o.

• slovenský

Dokonalý svedok s.r.o.

Komedie

USA, 2015, 101 min

Moc milý snímek o přátelství..(8.8.2015)

• vteco

Naprosto tuctová zámořská komedie, která sází na zvrhlé vtípky a mraky narážek či gagů různé kvality. Vtipné scény střídají ty, které film razantně posílají do šedých průměrů a jestli se někdo těšil na Penny z Teorie velkého třesku, tak bude bohužel zklamán. Jedním z mála pozitiv je zde charisma Kevina Harta, které ale také nemá v oblibě úplně každý. Obyčejná ujetá komedie, při které se pořádně zasmějí snad jen Američané. [45%](9.10.2015)

Misty jsou vtipy ocividne na silu, ale filmu to neuskodilo..tak nejak si plaval minutu za minutou, obcas jsme se zhluboka od srdce zasmali a najednou byl konec..prijemne nedelni odpoledne.(5.1.2016)

Výborná komedie plná srandy. Opavdu dobrý nápad na námět. Herci jsou taktéž vybráni skvěle a každý vystřihl svou roli výborně. Já jsem se pobavila.(9.5.2015)

On to není tupej slaďák.(14.2.2016)

• - Na konci filmu herec Jorge Garcia povie hlášku: „I've got a bad feeling about this flight.“, čo je narážka na seriál Lost (od r. 2004), v ktorom povedal to isté. (Jump3r2)

• - Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis. (tb_23)