poster

Nebe existuje

 • USA

  Heaven Is for Real

 • slovenský

  Nebo nie je výmysel

Drama

USA, 2014, 100 min

Režie:

Randall Wallace

Předloha:

Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)

Scénář:

Chris Parker

Kamera:

Dean Semler

Producenti:

Joe Roth

Střih:

John Wright

Scénografie:

Arvinder Grewal

Kostýmy:

Michael T. Boyd
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMW12
  ****

  Film podle skutečné události. Pro mě jakožto věřícího je to velice zajímavý příběh. A věřím, že Colton doopravdy nebe navštívil. Důkazem je i to, že věděl o věcech, které se stali před jeho narozením a nikdo mu to nemohl říci. Je spousta lidí, kteří tvrdí, že na pokraji smrti uviděli Ježíše, že navštívili nebe. A já jim věřím. Jinak nebe existuje je i knížka, mám jí doma, ale nečetl jsem ji, raději jsem se hned podíval na film. A i přesto, že ve filmu bylo pár nudnějších pasáží, tak se mi líbil.(11.2.2016)

 • Pavlínka9
  ***

  Hodně důležitý pro ty, kteří v Něho věří, hodně zvláštní pro ty, kteří věří v NĚCO jiného...Nerada se k těmto filmům vyjadřuju...Má to své kouzlo, je to ale na druhou stranu, ano, dá se říct, fanatické, ale myslím si, že ještě v úměrné míře, ale určitý tahoun tam je...Film není ani o tom malém klukovi, ale o dospělém muži, který se na základě zkušeností malého kluka pere s tím, jak je to tedy s jeho vlastní vírou...Greg Kinnear byl hodně důvěryhodný, jeho žena pro mě byla na pěst a malý sy mi byl silně proti srsti...3* jsem si rozmýšlela, ale je to ta slabší varianta...Tohle není na jediný zápis komentáře, ale na obrovskou diskuzi....(10.6.2015)

 • LiVentura
  ***

  Hezké.. potěší ducha.(29.8.2015)

 • KrestanFilms
  ****

  Přišlo mi trochu líto, že to není zpracované spíše více do hloubky - třeba sezbírané ty střípky do nějakého jednolitého vyprávění... že je tam namíchaná i situace např s financemi, která pro děj nebyla podstatná a neměla ani žádné rozuzlení... Ale jinak příjemné na zamyšlení a na shlédnutí. TIPseznam dalších křesťanských filmů.(14.8.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $91,386,097Tržby Celosvetovo $101,154,422Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,231,736 //počet predaných kusov 363,388Tržby za predaj DVD v USA $9,742,331 //počet predaných kusov 582,327║ vyznie to ako klišoidná povrchná TV produkcia, kde Kinnearovi toho farárka len ťažko uveríte a následne rádoby tlápačky ani nejak zvlášť neberú, toto Randallovi Wallace nevyšlo /40%/(20.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace