poster

Nebe existuje

 • anglický

  Heaven Is for Real

 • slovenský

  Nebo nie je výmysel

Drama

USA, 2014, 100 min

Režie:

Randall Wallace

Předloha:

Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)

Scénář:

Chris Parker

Kamera:

Dean Semler

Producenti:

Joe Roth

Střih:

John Wright

Scénografie:

Arvinder Grewal

Kostýmy:

Michael T. Boyd
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • readan
  ***

  Bola som zvedavá ako bude vyzerať sfilmovaná verzia a prekvapilo ma, že film sa takmer presne drží knihy, čo ma veľmi potešilo. Bolo to pekne spracované, páčila sa mi aj pokojná hudba v pozadí, herci boli prirodzení a nenútene divákom priblížili túto skúsenosť. Skutočný príbeh, ktorý Colton zažil, ma naozaj zaujal (bez ohľadu na to, či je to pre všetkých uveriteľné). Odporúčam však najskôr si prečítať knihu, až potom pozrieť film..(4.7.2014)

 • kaposlav
  odpad!

  Tak toto radšej nebudem komentovať, lebo by som urazil duševne chorých ľudí. Hlavné je, že to bolo podla skutočnej udalosti. Ale vážne sa to stalo :)(4.10.2014)

 • Terva
  *

  Podle skutečných událostí. CITÁT - Dědo, je Nebe nadějí?....... Jeden z těch křesťanských filmů o víře, lásce a naději. Jenže já jsem si vědom, kolik dokázalo v historii lidstva náboženství udělat a napáchat zla. Kolik sekt se vydalo na cestu boží a ve jménu boha. A hlavně kolik toho sami věřící nechtějí slyšet a vše si dělají k obrazu svému. Vymazání Lilith, proroctví podle Marie Magdalény nebo třeba ukřižování svatého Petra, který se nechal ukřižovat hlavou dolů - to vše je teď pro křesťany zlo, tak proč věřit? Ano každý z nás se začne časem modlit k bohu, ale je to tím, že to v tom našem velkém a nevyužitém mozku máme zakódované. Takže tohle se mi nelíbilo. Až moc náboženství.(10.10.2014)

 • hellstruck

  Film, který rozhodně není vhodný pro nás, nevěřící Tomáše :) Začnu tím, jak se nám příběh v prvních minutách stačí představit strašně cool, ale přitom věřící americkou rodinku. Chodí hrát baseball, žijí v obrovském domě, jezdí na dovolené, přestože si to nemohou dovolit. Hlava rodiny má více zaměstnání a kromě toho je i kazatel v kostele. Samozřejmě je to hrozný sympaťák, který káže o lvech a jednorožcích. Jakoby se nám tvůrci snažili zprvu podstrčit, že i věřící nemusí být nutně zarputilí fanatici. Inu dobrá, přistoupím na jejich hru, koneckonců proč by to tak nemohlo být. Ale to neomlouvá fakt, že je tam prvních třicet minut úplně navíc. Jinak si vybavuji samá kázání a neustále modlení. Proboha, to bylo tak otravné, že jsem to musela vypnout. Jistě, z námětu dost jasně vyplývá, jakým směrem se film bude ubírat. Ale takové téma se dá zpracovat i decentně, ne tak násilně. Navíc k tomu přidejte nesympatické herce, přiblblé dialogy a je to jasné.(16.8.2014)

 • sonnak

  http://pulpitandpen.org/2015/01/13/the-boy-who-came-back-from-heaven-recants-story-rebukes-christian-retailers/ Hehe(12.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace