poster

Nebe existuje

 • anglický

  Heaven Is for Real

 • slovenský

  Nebo nie je výmysel

Drama

USA, 2014, 100 min

Režie:

Randall Wallace

Předloha:

Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)

Scénář:

Chris Parker

Kamera:

Dean Semler

Producenti:

Joe Roth

Střih:

John Wright

Scénografie:

Arvinder Grewal

Kostýmy:

Michael T. Boyd
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $91,386,097Tržby Celosvetovo $101,154,422Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,231,736 //počet predaných kusov 363,388Tržby za predaj DVD v USA $9,742,331 //počet predaných kusov 582,327║ vyznie to ako klišoidná povrchná TV produkcia, kde Kinnearovi toho farárka len ťažko uveríte a následne rádoby tlápačky ani nejak zvlášť neberú, toto Randallovi Wallace nevyšlo /40%/(20.7.2014)

 • puleček
  *

  WTF I just saw? Podle traileru to vypadalo na nějaké polemizování o existenci Boží/nebeské. Fakt velice zajimavé téma, které by se mohlo docela slušně rozjet, ale ten rozjezd tam prostě nepřijde. Tohleto jsem prostě a jednoduše nepochopil. Vlastně ani nevím co tím chtěli tvůrci říct. "*" je za madam Kelly Reilly, protože je to opravdu nevydaný exemplář, který by chtěl mít leckterý chlap doma. Vlastně ona byla možná ten hlavní důvod proč jsem to dokoukal do konca.(3.9.2014)

 • sheen
  ***

  Nechodím do kostela a nevěřím v Onoho a kupodivu mě ten film oslovil a líbil se. Ovšem film ve mě vyvolal i nějakou tu pochybnost, kterou jsem si předtím nedokázal představit. Neříkám, že si přectu Bibli a začnu chodit do kostela :), každopádně to byl i pro mě jakožto nevěřícího zajímavý zážitek.(16.7.2014)

 • BMW12
  ****

  Film podle skutečné události. Pro mě jakožto věřícího je to velice zajímavý příběh. A věřím, že Colton doopravdy nebe navštívil. Důkazem je i to, že věděl o věcech, které se stali před jeho narozením a nikdo mu to nemohl říci. Je spousta lidí, kteří tvrdí, že na pokraji smrti uviděli Ježíše, že navštívili nebe. A já jim věřím. Jinak nebe existuje je i knížka, mám jí doma, ale nečetl jsem ji, raději jsem se hned podíval na film. A i přesto, že ve filmu bylo pár nudnějších pasáží, tak se mi líbil.(11.2.2016)

 • sator
  ****

  Krásná ukázka zbytečnosti náboženství. Boha totiž žádné nedokáže obsáhnout....a často také ani nechce... A možná je to o tom víc naslouchat dětem... "Vyříidte všem že nejsou sami..."(3.12.2015)

 • - Natáčení probíhalo v několika lokacích kanadské provincie Manitoba. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace