Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

Saxos

Chudák sexy učitelka nestárnoucí Jennifer Lopez, se po několikaměsíčním odříkání, spustí s mladým přistěhovaným sousedem, který bude i jejím studentem. Takový malý Milf sexík. Bohužel pro ní on je tak trochu psychouš. Průměr se samozřejmým hapíkem nakonec. Hvězdy pro úču, jinak žádná bomba. ()

rigby

Pokus natočit thriller, ale je to celé hodně kostrbaté a jako celek to naprosto nefunguje. Možná jako oddechovka pro sobotní večer, kdy si nechcete pustit nic delšího, jen se příjemně odreagovat po náročném týdnu. Hlavně nemyslet. ()

krachman

Staré dobré časy, na přelomu 80 a 90 let tenhle žánr frčel. A koukám, že Jennifer jako producentka slušně vydělala. Film nenudí a doporučuju. ()

MiniRecenze

Když jsem dostal tento tip,tak jsem byl už předem zaujatý kvůli J.Lopez,protože filmy s ní moc nemusím.Ale musím uznat,že se nejedná o žádnou katastrofu.Ze začátku se film drží průměrnosti a i přes ohraný děj zaujme.Nakonec i na J.Lopez se dobře dÍvalo.Sem tam trochu klišé.Takže v samotném finále se z toho vyklubala SLUŠNÁ JEDNORÁZOVKA!!! ()

mr.twizta

Boze, tohle fakt ne. Naprosto dementni thriller o tom, jak se J.Lo nepochopitelne vyspi s klucinou odvedle, ze ktereho se pak vyklube co? No preci psychopat, mile deti. A zbytek uz znate, opravdu. Tupa jednohubka, kterou bych nejradsi vyplivnul a nechal sezrat krysam. Blumhouse plodi relativne dost zabavnych becek, tohle ale patri mezi ty nejmene povedene. ()

esmoke

Jennifer Lopez se vyspí se studentem a nehodlá to nijak řešit resp. nést následky. Naštěstí ten student je tak trochu na hlavu. Takže se může v klidu zabíjet a nakonec skončit happyendem. Lopezová sice má být hlavní hrdinkou, ale vůbec se jí nedá fandit...(2D dabing) Rozpočet: $ 4 milióny, Tržby: $ 52,425 miliónů. ()

veverysiak

Po útrpnom zhliadnutí celej tejto šitky som si uvedomil, že predsa len dám jednu hviezdu, a tá jednoznačne patrí producentke, pretože aspoň na prezentačných akciách pred premiérami odviedla heroický výkon a svojou doomietkovanou tvárou a veľkou riťou odrngala naivné masy tak presvedčivo, že sa jej vložené prašule niekoľkonásobne vrátili, inak veľmi nie je o čom, strašne krepý námet, ešte krepejší scenár, o réžii škoda vravieť, treťotriedni herci, no a naša nestarnúco-nevráskavejúca neherečka Dženyfer, ktorá už ani tú svoju povestnú silnú stranu nechce vytrčiť, ale vydržal som do konca a už jej na to promo nabudúce neskočím, takže 15%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Lilith03

Když čtu recenze, tak mi je opravdu zle z toho, jak se někteří burani dokáží vyjadřovat o ženách... Nemůžete si ty nechutný keci na J-Lo nechat ve svých perverzních hlavách a místo filmu, který vás evidentně nezajímá si pustit nějaký péčko když jste takový prasata? No fuj. J-Lo mám moc ráda, je to nádherná žena a tenhle film dozajista pozdvihla o level víš. Film není k zahození, jedná se o lehký nadprůměr, který zabaví v nudnou chvíli. Šlo určitě vychytat nějaké mezery, například vědět víc proč hlavní hajzlík dělá to co dělá, ukázat nám nějakou vraždu a naopak vynechat pasáž s vydloubnutým okem. ()

wdc

Dobré snad pro chudáky úchyly a pro ženy které zajímá zjistit jaké to je, když se na ně naváže psychopat. ()

johnnyDeak

Pozitivum tohto filmu je Jennifer Lopez, ktora je aj po 40-tke neuveritelne sexy. Pribeh v pohode, ale pod pojmom "stanu sa milenci" som myslel, ze ten romanik bude trvat o cosi dlhsie, nie len jeden krat. To bola skor jednorazovka, ako milenci :D ()

Mark1983

Tak mě to nepřišlo tak strašně podprůměrné,docela jsem se bavil od začátku do konce. Tedy je pravdou,že podobných témat ve filmu bylo použito nespočítaně,takže se ve filmu nevyskytne prakticky nic nového,ovšem se mi líbí ten děj i zpracování,i příběh. Absolutní degradace tohoto filmu mi přijde dost přehnaná,i když pořád tvrdím,že záleží na vkusu a souhlasím s tím,že je to takový snímek na odpočinkový večer,kdy v televizi nic nedávají. ()

R.Bende

Filmy s J.Lopez mám většinou ráda, ale tohle mě nebavilo, nepřišlo mi to ničím zajímavé a tak do konce filmu čekáte, že bude líp, ale nebude... za mě to byla ztráta času ()

stepma

Průměrný thriller, předvídatelný - i když jsem si představovala slabší odvar. Erotické scény jsem vzala rychlohledem, bylo to divné. Plus pro hlavního sígra - špatnost z něj koukala už od počátku a to se mi líbilo. ()

Ajfist

Stará padesátiletá Lopezka se spustí s mladým smrádětem a pak se akorát nestačí divit co v něm probudila.Slabé a jako horor se to teda nazvat nedá.Pro zoufalce co mu stačí málo to bude asi pecka,ale normálně to ani nestojí za to.Tohle bohatě stačí shlédnout za život jednou. ()