Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

Miseet

Nenapadá mě, kdo jiný, než Jennifer by se do této role hodil. U psychouše někdo taky měl hodně dobrý vkus. Děj, který není moc originální, ale stejně má vždy co nabídnout. Asi mám trochu jiný vkus, ale na mě to fungovalo. ()

Marqta odpad!

Na jednu stranu je to snad ještě lacinější, než by jeden čekal, na druhou stranu se nedá odepřít, že jakkoli to je předvídatelné a umělohmotné a ohrané tak je ta zápletka s posedlostí (kterou všichni viděli už nevímkolikrát) zpracována dobře. Scénář je v rámci možností a za daných okolností povedený, plný akce, lehce absurdní, místy přitažený za vlasy se směšnými dialogy...prostě přesně takový jak byste od tohohle filmu mohli očekávat... ...jen ne originální, nebo něčím zajímavý...Asi by si to jednu hvězdičku zasloužilo, ale nějak se mi to příčí. ()

honajz2

Hm, takže jak jsem se obával - další rutinní thriller plný klišé, s dementním scénářem a dementními postavami, vhodný tak na víkendové večery na Prima Love. Ty jsou ale aspoň televizní a tvořené jen pro tyhle účely, tohle v USA normálně běželo v kinech. Navíc to má skvělou kameru a občas to dokáže vytvořit i nějakou atmosféru, ale k čemu mi to je, když je tenhle film jen tisíckrát provařeným klišé, který svému námětu nedodává nic zajímavého, nic nového a už vůbec nic zapamatovatelného? Lepší 1* ()

bourec

Co dohnalo mýho patnáctýho nejoblíbenějšího rejžu k natočení tohodle staromilskýho thrilleru,kterej by spíš sednul někam do roku 1988.U filmu sem se vošíval,nejdřív nudou,pak chutí dát tomu čůrákovi přes obrazovku pěstí do držky.A pak už jen očekáváním,až mu někdo usekne tu jeho hezounkou hlavu.Film na jedno použití,ale v rámci podobnejch thrillerů myslim koukatelný.50%. ()

Rodriguez

Snímek by se mohl jmenovat též Teror od vedle, protože už od samého počátku je známo, jak se příběh bude vyvíjet a kam bude směřovat jeho konec. Takže s tímhle filmem díru do světa tvůrci nemohli absolutně udělat. 35% ()

Juto

Je to rýchly thriller so zaujímavými milostnými scénami a rýchlymi akčnými sekvenciami. Dej je však predvídateľný a herecké výkony sú nanajvýš podpriemerné. 5/10 ()

HorrFi

Může mi tady nějakej chytrák vysvětlit proč jenom 50% ?! ale kašlat na to.. kterej zajíček by nechtěl prožít románek s tak krásnou MILFKOU jako je Jennifer Lopez?? jedině mimozemšťan nebo homosexuál.. nic převratnýho to neni, ale náš záporáček o ní nechtěl přijít za žádnou cenu.. zajímavej snímek :) ()

StanislachKo

Nebolo to vôbec zlé aj keď predvídateľné ako prasa. Za to musel ten rating u mňa dole. Jerry Lo je ale smokin hot keď treba a keď treba hrať tak nie že by oslňovala, ale nevadí. A ten Guzmán je ok psychopat za peknou tváričkou. Ale prekvapivo brutálne násilie je na tom filme top. Viac krát to určite nevidím, ale neľutujem. ()

Sabrewulf odpad!

To už nestojí za koment. Prostě blbeček, co zaspal posledních 30 let kinematografie se vytasí s takovou směsicí klišé, že už to ani k smíchu není. To by bylo úplně pitomé i jako kamerové cvičení studentů prvního ročníku. A za omráčení záporáka + nechám ho ležet jen tak, aby zase mohl vstanout, bych scénáristy zavíral do vězení. ()

Khumbac

Guzmanovi role psychouše sedla. Lopezka stále kost. Ano, jistě, konec zjebali, ale zato průběh samotné závěrečné bitky, paráda. ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Co jsem to vlastně viděl? Trylr? Kulturysta Noah si neumí uvařit kuře, zavolá Klejr a ta ho tak vykrmí orgasmem, že nezvládne své chutě, kvůli kterým se nakonec pokusí vyvraždit skoro celou Klejrs femily, aby byla jen jeho.. nakonec labužník shoří. Poster :) ()

Pajkenzi

Tak tento filmový kousek se mi moc líbil.... Jenifer Lopez je stále skvěla a ve formě a v tomhle filmu se mi moc líbila.... Nestává se mi často že by mě až tak film posadil na zadek... seděla jsem jak přišitá a měla jsem velke nervy, měla sem co dělat abych zustala sedět... opravdu hrozně se mi to líbilo... dokázala bych se na něj podívat znovu a znovu... PERFEKT ()

Pavlínka9

To byla taková nuda :D :D Ale měla jsem chuť se podívat na Jennifer Lopez, jelikož kdysi s ní byly filmy i zajímavé - a ano, ona ví, že je moc hezká a jak toho využít :) I když v tomto filmu nosí neskutečně asexuální pytlovité oblečení :) Tento film je ukázka, jak v USA nedojídají jídla a nezatahují si závěsy doma a děsně se pak diví, že je někdo vidí :D :D Je tam tolik absurdit :D :D "Vrcholová" :D :D scéna ve stodole je dost nechutná a krvavá - ta byla super :) Film vyniká i skvělou sexuální scénou ;) :) To se musí nechat :) Nic krátkého ani příliš zahaleného :) Jo a hudba - ta byla super :) Ta se mi moc líbila :) A hláška před manželem od mladíka, který si užil se svou sousedkou alias jeho manželkou - "Tady bylo pěkně mokro" :D :D To by teprve začátek :) ()

venison

Hodně povrchní béčko s lacinou zápletkou ve stylu devadesátých let.. Osamělá sexy učitelka nad rozvodem náhodou podlehne sexy sousedovi od vedle a náhodou se z něj vyklube její budoucí student.. A psychopat.. Spousta nelogického chování, stalkingu a levné agrese.. Dalo se na to koukat snad jen kvůli Lopezce, která má fakt zajímavej a neokoukanej ksichtík.. A zadek.. Celkově dost podprůměrnej film.. ()

smolicek04

Prvá polovica filmu mi pripomína "Disturbiu" alebo niečo podobné ako "Girl Next Door" Krásna J. Lo ktorá však už od začiatku filmu dáva najavo že na konci sa stane zvrat a to som ani nevidel trailer a nečítal spoilers, proste mám rád Lopezku. Pri druhej polovici filmu sa už ale nedá vydržať úplne trápne situácie na ktoré čakáte vopred a nech už aby aj skončili trhá vás to preč od obrazovky. ()

jenik71

Scénář sice silně postrádá originalitu, přesto se na to dá koukat. Nebýt tam ovšem sexy Jennifer Lopez, tak se není moc na co dívat. Tento thriller sice má své mouchy, přesto mu dávám tři hvězdy, víc si rozhodně nezaslouží. ()

jefff

Všehovšudy průměrný thriller. Herecky nijak oslňující a i když je film sem tam velmi slušně napínavý, ve výsledku moc nenadchne. V porovnání s podobným Dokonalým mužem Cohenův snímek mírně ztrácí. Škoda přeplácaného finále, mít to kvalitněji zpracovaný konec sázející spíš než na akci na atmosféru, tak by výsledný dojem byl určitě o dost lepší. ()

Babous

Mladý koloušek a sexy rozvedená žena ve středním věku, to je erotická fantazie nejednoho dospívajícího hocha a většiny čtenářstva harlekýnek. Tahle představa ale při kontaktu s reálným světem praskne jako mýdlová bublina. To, že scenárista z mladíka udělal navrch psychopata, je tudíž zcela zbytečný krok. Myslím, že by mě mnohem víc bavilo sledovat film o ženě ve středním věku, která stráví noc se sexy týpkem ze sousedství, načež se pak oba musejí vyrovnat s reakcemi okolí. A myslím, že by režisér ani nemusel příliš měnit žánr. Toto provedení bohužel funguje pouze v první části, než na povrch vyjde Noahův pravý charakter. Pak už to je jako skluzavka žánrovými klišé a jednou nereálnou situací za druhou. ()