Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

Kovaja

Lopézka snad nestárne. Pořád je to kočka jak hrom. Film byl super, napínavý a skoukl jsem ho na jeden záběr. Sexy byla i Kristin Chenoweth. ()

Magika82

Nuž, o mnoho horší podoba snímku Dost!, který byl naprosto excelentní. Nicméně, manžel si opět pletl manželské lože od kure.nického hnízdečka, potřeboval si honit stárnoucí Ego. Manželka podvedená, shrzená, sama s dospívajícím synem. X měsíců bez hezkých slovíček, pomazlení, či obyčejného a přesto zázračného obejmutí....Kamarádka ji dokope na rande ve čtyřech, kde se jen potvrdí její momentání názor na chlapy. Ano, nejste všichni povrchní egomaniaci myslící dolní hlavou, jako my nejsme všechny vymaštěné, ale skvěle kalkulující zlatokopky, které sice nerozeznají klíč od kombinaček a spálí i vodu, za to vyluxuvat vám mozky a následně i účty. Nicméně, v tomto snímku jsou do této role pánové postaveni... Jak se pak divit ženě v nejlepších letech, když se jí začne dvořit mladý, pohledný, a navíc intelektuáně jí rovný mladík, který ji alespoň zpočátku uctívá jako královnu, že podlehne?! No nelze... Že se z něj vyklube stalkingový sociopat, jen se neumí smířit s jednou nocí a udržet přátelskou rovinu, nýbrž rozpoutá psychické a posléze i fyzické peklo, je už druhá strana mince. Chlapec se však přepočítá v okamžiku, kdy ohrozí životy jejích milovaných, zvláště vlastního syna. To se pak i drobná, natož řádně rostlá žena-matka, změní ve smrtící šelmu a role se zkrátka obrací. Ostatně, známo z přírody. Medvědí, kančí, hroší, atd., mamče se vás také nebudou vyptávat na úmysly. Jste blízko jejího dítěte(mláděte), vidí hrozbu, a tak diskutovat s vámi rozhodně nebude... Nu, scénář a děj čitelný, závěr předpokládatelný, několik scén však zvedlo díky hereckým výkonům Jennifer Lopez a Ryana Guzmana celou polohu fimu mnohem výše. Tedy zváženo, sečteno: Herecké výkony obou jmenovaných 40%. Scény - milostná noc, fotky ve třídě, zmanipulovaný syn, hádka se zástupkyní ředitele v kanceláři, atak na šikanujícího spolužáka, výměna Vicki a Claire ve voze a následné hře o čas a na kočku a myš + závěrečné defilé, dávají dalších 35%. Shledáno: Překvapiě velmi uspokojujícím. 75% a tedy krásné hvězdy. ()

Wancohoff

rutinne a predvidatelne. nic nove , co by sme uz 500x nevideli... a toto natocil reziser skvelych filmov ako FaF a XXX ? pche... 35% ()

mateas.matt

Sexboy od vedle si zacne hrat na otce sousedovic synka mistni ucitelky. Ucitelky, ktera ho ma ucit litelaturu a je o nekolik let starsi. Postupne z kamaradskych rad se stane navadeni a manupulace proti jeji matce, vydirani kompromitujicim materialem az o pokus vrazdy jejiho manzela. Postupne zjisti, ze za smrti jeho rodicu je on sam a zacne se bat o zivot. Krom jednoho zhaveho sexu se film celkem slusne tahne. ()

Hepy13

Co nového se dá o tomto filmu napsat? Asi to co píše většina. Takových filmů kde se dvojice spolu vyspí, z nichž jedna je psychopat tu už bylo. Hlavně v devadesátých letech. Teď mě napadá třeba Milenec nebo vrah s Reese Whiterspoon nebo Velmi nebezpečné známosti. Oba jsou lepší než tenhle. Na druhou stranu, kdo by se rád nepodíval na pořádnou MILFku, kterou Lopez bezpochyby je. Stejně jako u Aniston platí, čím starší - tím krásnšjší. Jinak ale film nenabídne nic než zajetá klišé které všichni u těchto druhů filmů známe. ()

hazaba

Docela dobrý počin, který neurazí, ale ani nenadchne, kdo má rád J. Lopez, bude nadšený, neboť je zde jak oblečená, tak svlečená. Obávám se však, že kdyby tu byli lepší herci, byl by film naléhavější a člověka by asi více vtáhl do děje. Poučení na závěr: nespěte se svým sousedem, nikdy nevíte, co se z něj vyklube... ()

Hapretor

Lopez v roli demetní učitelky, Guzmán v roli trapnýho kokota, který podle mě ani trochu nebyl "sexy". Nuda, kravina, blbost. Viděl jsem, vypnul jsem. ()

BOURQUE

„Také topánky potrebuje len ten, kto sa snaží byť sexi.“ PS.: J. Lopez je stále veľmi sexi (aj bez tých topánok)! Osobné hodnotenie: 68% (*) ()

Lyžař

Typicky film z kanalu Prima MAX :-) laska, zavislost, ublizeni, silenstvi..J. Lo v dobre forme, hlavni zaporak taky libivej a navic rozumne hraje. Steky mmladeho kluka a manzela jsou male, nic nerusi. Prijemna napinava nedele :) ()

L'Alpagueur

Tento film nemá žádné významové přesahy, přesto stojí za shlédnutí kvůli poutavému ději a dobrým hereckým výkonům (přitom kromě Jennifer Lopez jde o téměř neznámé herce). Ačkoli je to jednoznačná komerce, postavy mají propracovaný charakter a to i vedlejší, zejména postava manžela Claire a otce Kevina Garrett Peterson (John Corbett). ()

Kingjiri

Úvod je delší s pomalejši rozjezdem, ale pasáž od úletu pani účitelky neni uplně marná, ačkoliv je místama dost předvídatelná a klišoidní. Ryan Guzman vypadá jako typickej modýlek na plakát se spodnim prádlem, ve svý roli je však docela přesvědčivej a určitě potěší nemalou část ženskýho publika. Mužská část divactva se zase přesvědčí, že je Jennifer Lopez velice souložitelná MILFka. Šablonovitej psychopatickej thriller, kterej vás na jednu projekci zabaví v případě, že od něj nebudete nic víc čekat. Za Jennifer Lopez, sympaticky krvavej závěr a v rámci možnosti zajímavě napsanou postavu psychopata přidávám třetí hodně slabou hvězdu. ()

Whitebeard

Zranitelná Jennifer se nám zakoukala do zajíčka. A jelikož film není komedie, ale thriller, tak se to samozřejmě někde po cestě pokazilo. A pak víc a víc a ještě víc. A vlastně docela hodně. Celkem nápaditý. A celkem hodně slušně zahraný. Ale to stupňování začne časem přijít až šílený až to celý nakonec přijde hodně přitažený za vlasy. Škoda toho, zápletka není špatná. 3-* ()

Torgal

Filmový syn JLo má štedrého filmového otca - dostal od neho totiž počítač s chladiacou vežou a troma procesormi (copyright by TV Joj). Okrem tohto nie je veľa o čom hovoriť, je klasický prípad sympatického suseda z ktorého sa lusknutím prsta stane psychotický magor. Jennifer je na svoj vek nečakane zachovalá (a zrejme som si už na ňu zvykol, lebo ma od pohľadu neštve tak ako kedysi), a miestami sa filmu darí vyvolať aj napätie, takže to nie je tak márny prípad ako som očakával. K trom hviezdam to ale nedotlačím, na to je film až príliš fádny a neoriginálny. 5-/10 ()

Vabr

Tak cringe film a trapný dialogy jsem docela dlouho neviděl! Jennifer Lopez dává všem ve filmu nahrávky na stěry, urážky nebo balící hlášky. Hodně cringe kecy má i ta její kámoška. Třeba je i dost vtipný to, jak ta kámoška řekne: ,,Tvoje chování je nepřijatelné a to se mi nelíbí.'' a ten kluk to totálně zkopíruje, akorát to řekne Jennifer Lopez. Když mluvili nějaký sračky v kuchyni o tom Achyllovi, tak takhle nikdo normálně nemluví, to byl jasný náznak psychopata, tak jsem se asi 2 minuty s bráchou bavil o tý zmrzlině, co ta blondýna držela. Ta musela být fakt dobrá - čokoládová. Brácha by si spíš dal točenou čokoládovou, ale kopečková je taky v pohodě. Nebo jsme se bavili chvíli i o brambůrkách. Nechápu, proč na tu Jennifer Lopez tak vyjel ten kluk od vedle u toho auta. Ten rage jsem opravdu nepochopil. Tu holku ze železářství jsem nepochopil. Ona balila toho syna Jennifer Lopez nebo kluka od vedle? A může vůbec učitelka na klučičí záchody? Ten začátek je hrozně špatně a divně sestříhanej. Prostě celej film je cringe, akorát konec se bere konečně vážně, což film kazí. Doporučuji, když chce někdo slyšet vtipný kecy, stěry vidět i slyšet další cringe věci. VYHODNOCENÍ: JÁ HUSA CHCI, ABY NEBYLY HLOUPÉ SPOILER! SPOILER! SPOILER! On můj brácha tvrdí, že jsem občas hloupej u filmů a on si myslel, že když jsem u tý blonďatý kamarádky řekl: ,,To byla divná smrt.'', že jsem is myslel, že zemřela pádem ze skříně XD!!! (abyste to pochopili, tak musíte vidět film) ()

bearmeedek

Od filmu jsem si nic nesliboval, takže jsem ani nemohl být zklamán. Důvodem proč jsem zvolil tento titul nebyla nuda, ale chtěl jsem vidět "novou" JLo. Vypnout nebo posunout film na DVD se dá vždycky. Ale sledoval jsem pozorně celé a nelitoval večera. Příběh má mnohokrát opakované téma a nedalo se očekávat, že by někoho ohromil. Ale kromě toho, že se na tohle zpracování známé zápletky dalo v pohodě dívat, přítomnost JLo vynesla dílko z černých čísel. Vůbec jsem nechápal, jak zde tahle baba v 47-mi letech vypadá! ()