poster

Rudý labyrint

 • USA

  Red Corner

 • Slovensko

  Červený labyrint

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1997, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Byla by to až dojemně naivní představa Američanů o fungování soudního systému v diktatuře, kdyby tam nebyly podprahové nadřazenecké vzkazy o tom, kterak chrabrý a čestný Američan zvítězil nad zkorumpovanými a brutálními Číňany. /24. 1. 2011/(24.1.2011)

 • honajz
  **

  Číňanky jsou zde hezké, dobře vybrané herečky, ale to jsou asi tak jediná pozitiva (teda, jestli k tomu někdo má sklony, je ještě vidět Gereův zadek). Ale jinak je to ta stará pohádka o zlé Číně a hodných USA, s občasnými hranu nepřekračujícími špílci vůči jedné nebo druhé straně, jenže jsou to taková ta obligátní a povrchní klišé typu "kolik u vás denně zemře lidí?" apod. Slušné exteriéry, člověka samozřejmě zajímá, jak to dopadne a oč šlo, ale celkově je to zdlouhavé a poměrně nezáživné, a koneckonců i těžko uvěřitelné (obhájkyně má na tu rudou gardu kolem v určitých chvílích až nějak moc pravomocí, honička po ulicích Pekingu, vydání se, konec filmu apod., samé nepravděpodobné a neuvěřitelné melodrama). Něco jako Pretty Chinese Woman. Historka sama se nakonec ukáže jako až moc jednoduchá, a stačila by tak na povídku.(20.9.2015)

 • Lord.Jim
  ****

  Ling Bai je tak strašně roztomilá. Měla radši sbalit kufry a odjet s Richardem někam do pryč. Ach jo.(12.6.2012)

 • Anthony
  ****

  I když jinak Richarda moc nemusím, tady se mi docela líbil. I film jako celek byl docela působivý.(12.6.2003)

 • nash.
  ***

  Soudní drama s několika napínavými momenty, občas dobře vibrující atmosférou, příjemně v náznací rozehranými city mezi oběma hlavními postavmi, ale také poněkud komicky bezradnými čínskými padouchy a čínskou justicí, kteří si nedokáží poradit s jednou vzpurnou obhájkyní a jejím americkým klientem.(17.3.2009)

 • Bai Ling

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace