poster

Rudý labyrint

 • USA

  Red Corner

 • Slovensko

  Červený labyrint

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1997, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Agatha
  ****

  Neobyčejně dobrý thriller znázorňující zaostalý politický systém Číny, který se promítá i do tamějšího soudnictví. Zápletka se zdá být dobře propracovaná, ale scénář zas až tak ne. Herecké obsazení bylo taky fajn. Richard Gere předvádí jeden ze svých lepších výkonů a svou roli zvádl v rámci svých možností znamenitě. I jeho obhájkyně v podání Ling Bai na mě udělala velký dojem. Když tak přemýšlím, nevzpomínám si, že by mi na tomto filmu něco vadilo. Možná jen, že se film v určitých částech trochu vleče a místy je to trošku přitažené za vlasy, ale čert to vem. A nepatrně mi vadila místy pochmurná a nevýrazná kamera, ale to byl asi účel jak navodit tu správnou atmosféru. Na Rudý labyrint určitě nezapomenu...(16.12.2007)

 • Jino
  ***

  Docela fajnový thriller. První půlka byla výborná, ale od té chvíle jak Gere dorazil na ambasádu se z toho stala neuvěřitelná slátanina, která má málodobrých momentů, samozřejmě vyjma konce u soudu. A taky je škoda, že některé rozhovory mezi číňanama nebyly přeloženy, protože věřím tomu, že byly přinejmenším hodně důležité. 55%(19.4.2008)

 • Djkoma
  ***

  Překvapivě slušný příběh o muži, kterému nebylo souzeno udělat výjimečný obchod s Čínou. Přes všechnu průhlednost film několikrát potěší, ale přesto zůstane v šedém průměru a s doporučením sledovat maximálně v televizi. Richard Gere bez své milé partnerky, která hned na začátku filmu umře není tím velkým romantikem a trochu se ztrácí.(6.3.2008)

 • nash.
  ***

  Soudní drama s několika napínavými momenty, občas dobře vibrující atmosférou, příjemně v náznací rozehranými city mezi oběma hlavními postavmi, ale také poněkud komicky bezradnými čínskými padouchy a čínskou justicí, kteří si nedokáží poradit s jednou vzpurnou obhájkyní a jejím americkým klientem.(17.3.2009)

 • Ded@M@tes
  ***

  Do Číny ani omylem. Soudy se s Gerem vůbec nemazlí a dosáhnout spravedlnosti není jednoduché. Boj o život začíná. ( Hodnocení: 6/10 )(4.3.2013)

 • Bai Ling

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace