poster

Rudý labyrint

 • USA

  Red Corner

 • Slovensko

  Červený labyrint

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1997, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Překvapivě slušný příběh o muži, kterému nebylo souzeno udělat výjimečný obchod s Čínou. Přes všechnu průhlednost film několikrát potěší, ale přesto zůstane v šedém průměru a s doporučením sledovat maximálně v televizi. Richard Gere bez své milé partnerky, která hned na začátku filmu umře není tím velkým romantikem a trochu se ztrácí.(6.3.2008)

 • nash.
  ***

  Soudní drama s několika napínavými momenty, občas dobře vibrující atmosférou, příjemně v náznací rozehranými city mezi oběma hlavními postavmi, ale také poněkud komicky bezradnými čínskými padouchy a čínskou justicí, kteří si nedokáží poradit s jednou vzpurnou obhájkyní a jejím americkým klientem.(17.3.2009)

 • blackrain
  ***

  Komunistická Čína, tak to nevěstí nic dobrého. Čínský soudní systém je šílený. Normální člověk proti němu nemá moc příznivých šancí. Ještě, že Richard Gere má charakterní obhájkyni, která mu ze začátku moc nedůvěřuje, aby taky ne, když je sama součástí čínské soudní mašinérie. Nakonec se dopátrají pravdy.(16.7.2009)

 • rikitiki
  **

  Byla by to až dojemně naivní představa Američanů o fungování soudního systému v diktatuře, kdyby tam nebyly podprahové nadřazenecké vzkazy o tom, kterak chrabrý a čestný Američan zvítězil nad zkorumpovanými a brutálními Číňany. /24. 1. 2011/(24.1.2011)

 • Tom Hardy
  ***

  Slušně vystavěný příběh, který nutí člověka k zamyšlení nad lidskými právy... tak trošku jsem akorát nepochopil, proč některé dialogy nejsou přeloženy (nevím, zda v kině byly otitulkovány, ale na kazetě je několik několika minutových dialogů nepřeložených)...(2.9.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace