Extant

• USA Extant
USA, (2014–2015), 17 h 59 min (Minutáž: 39–44 min)

Tvůrci:

Mickey Fisher

Halle Berry, Pierce Gagnon, Grace Gummer, Tyler Hilton, Goran Višnjič, Camryn Manheim, Hirojuki Sanada, Carl Ciarfalio, Tessa Ferrer, Kathryn Zenna (více)

Série(2) / Epizody(26)

Astronautka Molly se po třinácti měsících, které strávila sama ve vesmírném prostoru, vrací na Zem k rodině a pokouší se znovu zapojit do normálního života. Čeká ji ale velké překvapení... (TV Prima)

numan

Když se na oběžné dráze (dokonce v bombarďácích) mrcasila funící Sandra Buldok, proč by nemohla Halí Belí. Dlužno dodat, že tak činí mnohem zábavněji, než její kolegyně v Cuarónově přeceňované Gravitaci. Extant rozhodně není žádná orbitální nuda v Brně (nebo spíš nuda v kině? :-)), ale docela promakaný sci-fi seriál s prvky telenovely. Nemůžu si pomoct, ale rodina, v níž jedno dítě je android a druhé napůl mimozemšťan, mi připadá mnohem zajímavější, než klasický model, vybrakovaný scénáristy až na dno. Ostatně dost dobře nechápu, jak můžou být tak populární všechny ty nudné opisy ještě nudnějších lidských životů, na které jsou běžní konzumenti z TV prefabrikátů typu Dallasů a Ordinací zvyklí. Ale to jen tak naokraj. :-) Extant není zázrak, ale velmi solidně odvedená práce pod producentským dohledem Stevena Spielberga - zábavné scifíčko s bohužel výrazně akcentovanými "rodinnými" prvky, ale pořád ve snesitelné míře. A konec první série je víc než povedený. Leccos ukončí a vysvětlí, ale taky doširoka otevře dveře do druhé série. A tak to má byt, kurňa. ()

majorW

Zajímavý námět, otřesná neherečka Halle Berry + mizerný jugoslávec. Překopat scénář, přeobsadit, klidně potom 5 hvězd. ()

anuki

Nejhorší herecký výkon Halle Berry jakej jsem kdy viděl, i většina ostatních herců se chová jak kreténi. Dokoukávám první řadu pouze ze zvědavosti , jakej že to vlastně celý mělo smysl. Obávám se , že tu sračku roztáhnou až do prdele, takže se stejně nic nedozvím.. Ode mně maximálně jedna hvězda :-( ()

poola

Začátek byl dobrý. I když po prvním díle jsem měl pocit že míchá moc žánrů dohromady. Bohužel po shlédnutí posledního dílu první série se to potvrdilo. Efekty a design všech "sci-fi" věcí byl perfektní a doslova jsem chtěl místo modelování architektury v práci si vymodelovat nějakou tu vesmírnou stanici nebo i odpadkový koš :-). Bohužel to bylo tak vše a děj byl takový plochý, nicneříkající... divný. ()

Lubikem

Prvý diel navnadil, druhý už odradil, ale dopozeral som lebo som chcel vedieť, ako to nakoniec dopadne. Americky. Seriál na ktorý rýchlo zabudnem. A Halle Berry zabudla asi hrať, tak kŕčovito a rozpačito som ju nevidel ešte hrať. 1 hviezdička za nápad v prvom diely. Edit: Zo zvedavosti som pozrel 1.diel 2.série a tým som aj skončil. ()

kaldera

Halle Berry hraje jako obvykle strašně. Navíc má pohyby a mimiku 60leté ženy i když postavě je tak 40 let. Scénář hloupoučký, výprava jak z mydlinkového seriálu. Jedna hvězda za sci-fi. Ustál jsem dva díly, pak už to fakt nešlo. ()