Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Iceman7Svk

Milá rozprávka. Ale úprimne čakal som niečo viac. Musím uznať, že snaha bola. Rozprávka mala príbeh. Mohli sme vidieť zábavne scény nejaký ten humor ale na Zootopia to aspoň u mňa nemá samozrejme každý podla svojho gusta. Rozprávka svoje splnila takže, každý kto ma domácich mazličkou strážte si ich ;) ()

r3musko

Tieto riadky píšem len pár minút od skončenia filmu. Ani ten presladený záver nedokáže zmeniť to, čo sa chystám napísať. Veľké sklamanie. Nie v zmysle, že by to bol zlý film, ale očakávania boli vyššie. Trailer sa mi páčil a odkedy som ho videl, tešil som sa na film. A práve tu je kameň úrazu. To najlepšie už ukázali v upútavkach. Zbytok je len vata, ktorá deti poteší a dospelých neurazí. Možno som trochu kritický, ale Pixar aj DreamWorks nám už viackrát ukázali, že sa to dá aj lepšie. ()

Killy

Určitě jedna ze slabších pohádek ...neříkám vyloženě špatná ale na můj vkus málo zábavná, žádný zapamatovatelný song, žádná lepší scéna (kromě toho pariciho pudla ) ...čekala jsem víc. Jsou pohádky které u nás běží pořád dokola jako Příšerky s.r. o, Toy Story...a pak Mazlíčci na které si dcera už ani nevzpomněla ()

Sebik.

Vtipná rodinná komédia ktorá ma fakt pobavila len niektoré časti ktoré boli dosť predvidateľné. Humor suchý a taktiež otrepaný príbeh. 60% ()

Maratonec

Vcelku usměvný animák,který nenudil a ve 3D vypadal ještě lépe.Vypadá to na dvojku za dva roky,tak se nechme překvapit. ()

vrch07256732

Zmiešané pocity - postavičky tak pre deti do 4 rokov, niektoré scény na ten vek príliš brutálne (výsluch mačky na streche). Dej celkovo skôr pre odrastenejšie deti, postavičky z večerníčku - nejak mi to dokopy neladilo, ja som to našim deckám radšej nepustil a to majú 6 rokov. ()

ferdomravec

Nerozumiem tymto nizkym hodnoteniam. Bola to velmi mila a vtipna rozpravocka ktora nedvihne naladu len ludom ktori neznasaju zvierata. Animaky mam rad ale z tohto som mal vyslovene dobry pocit :) ()

CrashHP

Krásny vizuál, pastva pre oči, dobre sa na tento snímok pozerá. Miestami vtipné, príbeh až príliš jednoduchý, detinský. Určené predovšetkým pre mladších divákov. Ale ako príjemná oddychovka po náročnom dni určite fajn. ()

Navys

V roce 2016 jsem se těšil na dva animáky a to na tenhle a ještě Zootropolis, zatímco na Zootropolis jsem slyšel všude chválu, tak na tenhle zase že to není nic moc, ale já to mám přesně naopak :) Tenhle animák mě bavil. Téma se mi moc líbilo. Příběh přece je takový obyčejný, ale to mi nevadilo. Nebylo momentu, že bych se nudil. Postavy mi nějak nelezly na nervy a ten Králík byl úžasnej :D Za mě 4* ()

Maud_Pie

Po videní trailerov som sa fakt tešila do kina. Začiatok bol naozaj zábavný, to bolo vlastne to čo v traileroch. Potom začal veľmi divný príbeh v podzemí zvierat a smrť Zmijáka pre mňa zostala nepochopená. Veľa hlavných postáv, ku ktorým si divák nevytvorí nejak zvlášť vzťah. V podstate, kto to nevidel, tak odporúčam pozrieť trailery, tam je všetko čo bolo na filme zábavné a vo filme nič viac nedostane. Bolo to pre mňa sklamaním, ale teraz po videní Smelého mačiatka, pridávam jednu hviezdu hore. Najlepšia bola aj tak Chloe s chladničkou. ()

slatkakuca

Můj první nebo druhý animovaný film se zvířatama, takže zpočátku velké nadšní. Každý, kdo má doma zvíře se s tím musí ztotožnit, naprosto dokonale ukazuje, jak my lidi naše mazlíčky vidíme. Takže začátek filmu jednotlivé scény v průběhu byly geniální, bohužel když začal děj, tak jsem jsem částečně přestala vnímat a to trvalo skoro až do konce. Ta záležitost s pouličním gangem mi vůbec nesedla. Podruhé už to vidět nemusím. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest