V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze splnit si své sny o rockandrollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se. (Falcon)

Uesbe

slabé vo všetkom okrem hercov......to nebolo prebehnutie po povrchu, ale niekoľko centimetrov nad....načo je životopis, ak nejde do hĺbky? buď súhlasím so zverejnením svojho života a súkromia alebo nie, či? ibažeby to, podľa venovania, bola a)rýchlo zlepená ,,pocta" nedávno zosnulej umelkyni, ktorá za života nedala súhlas k nakrúcaniu a toto bola iniciatíva fanúšikov....potom prečo točili tak narýchlo? b) dediči predali biografiu, v tom prípade to bolo celé pomerne neetické (keďže umelkyňa nebola ,,mommy dearest" - verejnosť nepotrebovala poznať krutú pravdu skrytú za pozlátkom)....kto toto nekvalitné, fastfoodové kvázi dojemné točil? * klik na meno režiséra* TOTO NAKRÚTIL REŽISĚR PHILADELPHIE?! normálna hanba..... ()

alpeew

Příběh řekněme tuctový, ale pojetí nesamožrské a naporosto dechberoucí Meryl Streepová. Dkupy jsem se bavila víc než při při filmech, které měly jak lepší příběh, tak hlubší myšlenky. Streepový je 66 let, ale opět dokázala na co jiné (mladší) potřebují dvojnice. Je prostě boží a neskutečná. Setaka jsem se s ní kdysi, prohodila pár frází, ale chovala se naprosto mile, nehvězně. Okamžik, na který se nezapomene. Tak přirozená nepovýšená, to se hnedtak nevidí. Je skvělá a já ji obdivuju. ()

VojtaMarek00

Neurazí. Streep is love, Streep is life. Sympatickej děj, taková oddechovka, nic duchaplnýho, i když se tak tváří. Takový dvě a půl určitě, za hezký provedení a Streepový look, ten byl geniální. ()

BardDeLune

Jediné co drží tento scénářem hodně průměrný film pohromadě je skvělá Meryl Streep, která opravdu zahraje vše možné a vždy své roli dodá něco navíc. Právě to navíc, několik dobrých coverů a sem tam nějaký povedený vtip mne přemluvil ke třem hvězdám. Ale bez Meryl by to rozhodně nefungovalo. ()

Týnidlo

Milý snímek, Streep mám ráda a celý film docela šlape, ale bojím se, že si na něj za měsíc už ani nevzpomenu --> 3,5*... Na 4* by musel být o trochu lepší děj. ()

PamelaJJK

Komedie to není a já jí v tom ani neočekával. Film o rodinných vztazích. Konvence vs. nekonvenční osobitost. Příjemné obsazení a ještě příjemnější muzika. Výsledný dojem trošku (ale jen lehounce) pošramotil happy end, který byl až příliš happy a ubral bych trochu toho amerického patosu. Ale jinak milá zábava. A kdo umí číst mezi řádky, tak se snad i trochu zamyslí... A Meryl Streep? Je prostě dokonalá a bezkonkurenční. ()

blondboss

Je zaujímavé vidieť Meryl Streep v takejto odviazanej a neriadenej polohe, ktorú si doslova užívala, hlavne, keď si strihla hlavnú úlohu spoločne s jej skutočnou dcérou. Aj napriek tomu som sa ale nudil a prišlo mi to celé ako snímok bez akejkoľvek pridanej hodnoty, ktorých sa točí nespočetné množstvo. Na jednorazové odreagovanie fajn, ale dvakrát by som si to nepustil. Priemerný film s pár hláškami. Za mňa len slabé tri hviezdy. 50 % ()

black8

Som sklamaná. Meryl Streep si pravdepodobne splnila sen, zahrala si rockerku po boku svojej dcéry, zaspievala, možno aj nejaký ten akord vyšiel, ale iný zmysel v tomto filme nevidím. To, že Meryl Streep je skvelá herečka nestačí, ak je príbeh takýto plytký. A áno, matka, ktorá opúšťa svoju rodinu, aby si splnila sen, je horšia ako otec, ktorý spraví to isté. V takej spoločnosti žijeme. Som rada, že tam zaznelo aspoň toto, ale inak si nič z tohto filmu so sebou neberiem. ()

PamPero 1

Další zápis do feel good filmů, který je naprosto zbytečný, ale naštěstí snadno zapomenutelný. Žádné zmrtvýchvstání od Demma se nekoná! Sorry, ale nebaví mě koukat "půl" filmu na to, jak Meryl Streep zpívá a ještě k tomu ne moc dobře. Tenhle teror už jsem jednou zažil s Mamma Mia! a stačilo. Tady je relativně aspoň "slušný" příběh. PS: A já vůl jsem si včera říkal, že Stážista je celkem o ničem - už si to nemyslím... ()

rigby

Nefungovalo to ani jako komedie, ani jako drama, ani jako hudební film. I když v závěru to Meryl Streep řádně rozjela, byl celý film vlastně zaplněn jen dlouhými pasážemi obsahujícími rádoby psychologický rozbor všech osob. Po celou dobu ale nedokázal diváka vtáhnout do plytkého děje, nedokázal ničím zaujmout. Kdyby v tom nehrála Streepová, ani by to nestálo za to se na to podívat. Velká škoda, ale čekal jsem od toho zkrátka něco naprosto jiného. ()

topvideo

Meryl hrá a to doslova. Inak stratená existencia, dospelá osoba na prahu dôchodku bez jediného doláru na konte...? Jej život je hudba, ale tá nevynáša. Pobabraný život, slabá náplasť na záver filmu. ()