• Vxxx

Chmmm. Je to relativně příjemný snímek. Rozhodně neurazí. Ale na to, jakou trailer sliboval hlubokou myšlenku, působí samotný film docela povrchně. Místo na Julesino manželství, se měli spíše soustředit na její vztah s matkou. (Manželství je docela ohraná písnička a náznaky s tou mámou tam byly... ) Herci samozřejmě super, komediálně taky fajn. První polovina, kde byla v hlavní roli firma, práce a kolegové, byla fajn. Ale druhá polovina, která se soustředila spíše na vztah Jules s Benem, nebyla nic moc. A to hlavně proto, že na tento vztah bylo pohlíženo ze špatného úhlu. Bývala bych dala i 3*, ale čekala jsem nějaký hezký, pořádný konec a ono to skončila tak nijak a hlavně z ničeho nic. Příjemná oddechovka? Ano. Výjimečný snímek? Ne... 2*(30.10.2015)

Meyers je až příliš velká rutinérka žánru na to, aby natočila vysloveně špatný film. Ovšem místy je to podivování se nad současnou splašenou generací a adorování staré školy už moc křečovité. Ani v jednom okamžiku se to nesesype i díky účasti De Nira, který už sice hrál nerudné dědky, ale v této poloze by ho čekal málokdo. Jeho aura vás přímo nutí uznat fakt, že film rozhodně není ztrátou času.(14.1.2016)

• Anrie

Sentimentálně odvyprávění pohádka, která po celou dobu klade důraz na to, aby si divák uvědomil, jak je důležité mít úctu ke starším. Bohužel nejen scénář, ale i samotní herci byli hmatatelně přeslazení a jejich snaha o projev emocí byla nadmíru umělá. Musím se přiznat, že si nedokáži odůvodnit, proč si De Niro poslední dobou vybírá tak fádné charaktery.(13.5.2018)

Neskutečně milý filmík, navíc výborně nadabovaný. Člověk si může říct, že takové filmy už nejsou v dnešní době příliš cool, ale já přesně takové pohodové sympatické filmy rozhodně můžu. Především tehdy, když jsem psychicky v háji a potřebuju pocítit zas trochu té lidskosti. Mohli bychom se tu hádat, jestli je to na 70% nebo 80%, ale mě Stážista potěšil, proto objektivita jde stranou. *****(12.5.2016)

Citově naprosto lidský film, který si na nic nehraje a vypráví příběhy každého z nás. Anne Hathaway a Robert De Niro tady byli vysloveně miliónoví a i když je tenhle film víceméně hodně normální a obyčejný, povyšuje ho samotná upřímnost z postav, které právě tyto dva herci hrají. Jediný moment, který opravdu stojí za to, je scénka vloupání se do baráku kvůli smazání jednoho mailu z notebooku. To byl nářez nevýslovnej a vysloveně mi zrychlil jinak asi dvakrát tak pomalejší tep.(25.1.2016)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v americkom Brooklyne. (MikaelSVK)

• - Když čte Ben (Robert De Niro) leták propagující stáže pro seniory, je na něm napsáno, že video musí být natočeno ve formátu mpg, mp4 nebo avi a poté nahráno na Youtube či Vimeo. To je však nesmysl a naprosto nepotřebná informace, protože Youtube i Vimeo si video převedou do jednoho formátu při nahrávání. (hansel97)

• - Když jeden ze spolupracovníků zmíní Benovi (Robert De Niro) zpěváka Jay-Zeho, odpoví Ben, že neví, kdo to je. Když zmíní jeho manželku Beyoncé, řekne, že tu ale zná. To je narážka tvůrců na neshody herce De Nira s tímto zpěvákem, které se táhnou od roku 2012. (hansel97)