Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vxxx
  **

  Chmmm. Je to relativně příjemný snímek. Rozhodně neurazí. Ale na to, jakou trailer sliboval hlubokou myšlenku, působí samotný film docela povrchně. Místo na Julesino manželství, se měli spíše soustředit na její vztah s matkou. (Manželství je docela ohraná písnička a náznaky s tou mámou tam byly... ) Herci samozřejmě super, komediálně taky fajn. První polovina, kde byla v hlavní roli firma, práce a kolegové, byla fajn. Ale druhá polovina, která se soustředila spíše na vztah Jules s Benem, nebyla nic moc. A to hlavně proto, že na tento vztah bylo pohlíženo ze špatného úhlu. Bývala bych dala i 3*, ale čekala jsem nějaký hezký, pořádný konec a ono to skončila tak nijak a hlavně z ničeho nic. Příjemná oddechovka? Ano. Výjimečný snímek? Ne... 2*(30.10.2015)

 • Djoker
  ***

  Meyers je až příliš velká rutinérka žánru na to, aby natočila vysloveně špatný film. Ovšem místy je to podivování se nad současnou splašenou generací a adorování staré školy už moc křečovité. Ani v jednom okamžiku se to nesesype i díky účasti De Nira, který už sice hrál nerudné dědky, ale v této poloze by ho čekal málokdo. Jeho aura vás přímo nutí uznat fakt, že film rozhodně není ztrátou času.(14.1.2016)

 • Anrie
  **

  Sentimentálně odvyprávění pohádka, která po celou dobu klade důraz na to, aby si divák uvědomil, jak je důležité mít úctu ke starším. Bohužel nejen scénář, ale i samotní herci byli hmatatelně přeslazení a jejich snaha o projev emocí byla nadmíru umělá. Musím se přiznat, že si nedokáži odůvodnit, proč si De Niro poslední dobou vybírá tak fádné charaktery.(13.5.2018)

 • heyda
  *****

  Neskutečně milý filmík, navíc výborně nadabovaný. Člověk si může říct, že takové filmy už nejsou v dnešní době příliš cool, ale já přesně takové pohodové sympatické filmy rozhodně můžu. Především tehdy, když jsem psychicky v háji a potřebuju pocítit zas trochu té lidskosti. Mohli bychom se tu hádat, jestli je to na 70% nebo 80%, ale mě Stážista potěšil, proto objektivita jde stranou. *****(12.5.2016)

 • Malarkey
  ****

  Citově naprosto lidský film, který si na nic nehraje a vypráví příběhy každého z nás. Anne Hathaway a Robert De Niro tady byli vysloveně miliónoví a i když je tenhle film víceméně hodně normální a obyčejný, povyšuje ho samotná upřímnost z postav, které právě tyto dva herci hrají. Jediný moment, který opravdu stojí za to, je scénka vloupání se do baráku kvůli smazání jednoho mailu z notebooku. To byl nářez nevýslovnej a vysloveně mi zrychlil jinak asi dvakrát tak pomalejší tep.(25.1.2016)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v americkom Brooklyne. (MikaelSVK)

 • - Když čte Ben (Robert De Niro) leták propagující stáže pro seniory, je na něm napsáno, že video musí být natočeno ve formátu mpg, mp4 nebo avi a poté nahráno na Youtube či Vimeo. To je však nesmysl a naprosto nepotřebná informace, protože Youtube i Vimeo si video převedou do jednoho formátu při nahrávání. (hansel97)

 • - Když jeden ze spolupracovníků zmíní Benovi (Robert De Niro) zpěváka Jay-Zeho, odpoví Ben, že neví, kdo to je. Když zmíní jeho manželku Beyoncé, řekne, že tu ale zná. To je narážka tvůrců na neshody herce De Nira s tímto zpěvákem, které se táhnou od roku 2012. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace