Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  ****

  De Niro po dlhej dobe vo veľmi príjemnej úlohe. Po Kingsman tiež jediný muž, ktorý vo mne vzbudil túžbu kúpiť si kapesník a hrať sa na gentlemana. V zásade ďalšia z komédií Nancy Meyers ktorá je svieža a plná príjemných momentov. Hoci sa pohybuje v hraniciach žánru. Dejové zvraty sú tam potrebné, na môj vkus trochu zbytočné, ale dali sa prekúsnuť Hlavne keď si vezmeme, že je to celé príliš rozvetvené, než aby to pokrylo všetky dejové odbočky do vítaného vyvrcholenia. Tým to možno pôsobí trochu nekonzistentne, ale je vidieť že sa všetci náramne bavili. Z filmu sála pohoda a ľahký humor. A Theodore Shapiro spravil kupodivu melodickú a príjemnú hudbu. 70%.(11.10.2015)

 • SlecnaSmilly
  ***

  Takže Stážista je pohádka a já jsem na pohádky vysloveně naštvaná, protože mi vnutily představu přešlechetného prince na bílém koni, kterej mě bude milovat až do skonání světa (I když dost přiberu a začnou se mi objevovat vrásky, což mám rozhodně v plánu). Tedy na něj čekám a už začínám být ve věku, kdy to přestává být vkusné. Tenhle film tedy není o hledání toho pravého, tak hrozný zase není, ale u některých motivačních dialogů mi vysloveně krvácely uši. Jinak samozřejmě Robert De Niro je boží a super a Anne Hathaway to tam, ač to jako správná závistivá žabka nerada přiznávám, moc sluší, nicméně jediným momentem, kdy jsem ze sebe vydala zálibný povzdech, byl záběr na Robertovu čistou šatnu, ta má není takhle naklizená ani v případě, kdy tam strávím s prachovkou dva dny. Jo, a kdo v tom filmu najde dějovou linku, tak ať mi dá určitě vědět, i přesto, že jsem příběhu věnovala všechnu svou pozornost a výjimečně jsem opustila od střílení popkornu po nesympatických lidech, tak jsem tam nenašla ani náznak zápletky, bohužel.(9.11.2015)

 • freddy
  *****

  Pohádka o tom, jak jeden nudící se důchodce přinesl jiskru do jinak sterilní firmy a do životů jejích zaměstnanců. Zajímavý nápad, který mě zaujal, už když jsem poprvé viděl trailer v kině, ale k filmu jsem se dostal až nyní. A nelituji, že jsem se na něj podíval. Bob De Niro ztělesňuje svou roli s až obdivuhodným charizmatem a věřil jsem mu každý pohyb, každé slovo, každé gesto. S ním tento film stojí a padá a jen díky němu jsem z výsledku tak ohromen. Protože, přiznejme si to bez okolků, z tohoto námětu se dal taky natočit naprosto obyčejný film, který mohl časem zapadnout prachem a stát se další tuctovkou. On ten námět je totiž tak absolutně obyčejný, že to je až překvapující. Film si prostě plyne svým tempem, celou dobu je vše zalité sluncem, vše super, optimistické, milé, bezkonfliktní, takže to může i vypadat, že se v tom filmu vlastně vůbec nic neděje. A víte co? Konečně! Říkám, konečně taky jednou nějaký kinofilm, kde nedojde k nějakému uměle vyvolanému konfliktu, jen aby se tam něco dělo. Optimistických filmů, kde je vlastně celou dobu vše v pohodě, mnoho není. A o to víc jsem si tenhle zázrak, toto zjevení užil. Jsem absolutně nadšený a neváhám udělit pět hvězd.(8.1.2017)

 • emma53
  ****

  Nancy je děvče na vztahovky a tohle je už její několikátý film, který je na to zaměřený. Nemohu napsat, že by to bylo veledílo, na které v životě nezapomenu, ale je to milý film, který má myšlenku a to je asi na tom filmu pozitivní, že není tak úplně o ničem. Generační propast, která je a bude asi čím dále větší, stojí někdy na zamyšlení. S tím naprosto souhlasím a oba protagonisté Anna i Robert zahráli oba póly senzačně, takže v podstatě nemám větších výhrad. Nicméně je ten čtvereček s odřenýma růžkama.(25.12.2015)

 • Rakosnicek77
  *****

  Na tento film nemůžu reagovat jinak než pěti hvězdami. Je jasné, že to není žádný majstrštyk, nicméně jsem dostal maximum toho, co bych od návštěvy kina očekával. Dvě hodiny byli ty tam, během pro mne strašně krátké doby, pohoda a relax z filmu sálala na celé čáře, děj zajímavý a příjemný, takže co víc si přát? Maximálně víc a víc jemu podobných odreagovaček! :-)(25.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace