Nastala chyba při přehrávání videa.
 • troufalka
  *

  Princezna nám vyrostla, místo deníku má noťas a založila si vlastní firmu. Robert De Niro si hraje na hodného taťku, dědu, strýčka, co všechno s úsměvem vyřeší a pro každého má pochopení. K tomu hraje unylý podkres bez jediného hudebního nápadu. Naštěstí neznám cílovou skupinu, pro kterou byl film určen. A nechci jí znát. Proč jsem dala jednu hvězdičku? Hrozně nerada dávám odpad, a Rene Russo vypadá i po šedesátce skvěle!(21.11.2016)

 • Pepinec
  *****

  Po Alu Pacinovi nalezl svou Druhou mízu i Robert De Niro. A já jsem z toho naměkko. Čistý a upřímný příběh, kterému nemám co vytknout, protože film tu hraje až druhé housle, a to kdo ví jestli. Ben je dědek, jakým bych jednou chtěl být a Jules holka, jakou chci mít. Na mistrovství světa ve hře očí by tihle dva rozsápali i sedmihlavou saň, dvě hodiny s nimi byl ten nejkrásnější čas strávený letos v kině, a to mi věřte, že tam jsem často.(31.10.2015)

 • Anderton
  **

  Nie žeby Stážista nemal niečo do seba, jeho kvázi nedejovosť, nevyhrocovanie konfliktov a relatívna neuzavretosť dejových línií sú dobrými krokmi. Lenže okrem hlavnej dvojice tu niet žiadneho viac ako jednorozmerného charakteru, všetci musia spĺňať charakterizáciu postáv vhodných do zameniteľného instantného lifestyle - filmu. Všetci nerdi vo firme nie sú na facku, ale skôr na "poriadnu kopačku", zle napísané postavy ani nemôžu byť sympatické a tu som nedokázal rozchodiť skoro žiadnu scénu s Julesinými kolegami. Film to mohol byť ale dobrý, pretože scenár je myslím zvládnutý a nápad je originálny, ale akési polo-instatné spracovanie, kde musí byť všetko vo vizuáli maximálne naleštené, toho veľa hatí. 50%(8.1.2019)

 • vteco
  ****

  Příjemná podívaná, která se obloukem vyhýbá žánrovým klišé a diváka zbytečně neunavuje. Celý snímek táhnou hlavní protagonisté aneb tradičně skvělý a zkušený Robert De Niro, kýmž by v důchodě chtěl být určitě každý muž a překvapivě sympatická Anne Hathaway, jenž se se svou rolí také zkušeně poprala. Příběhová linie i s důležitými odbočkami má hlavu i patu a působí velmi odpočinkově a nenáročně, na druhou stranu ale postrádá výraznější pointu. [75%] | Kino - Prom.(25.11.2015)

 • Vxxx
  **

  Chmmm. Je to relativně příjemný snímek. Rozhodně neurazí. Ale na to, jakou trailer sliboval hlubokou myšlenku, působí samotný film docela povrchně. Místo na Julesino manželství, se měli spíše soustředit na její vztah s matkou. (Manželství je docela ohraná písnička a náznaky s tou mámou tam byly... ) Herci samozřejmě super, komediálně taky fajn. První polovina, kde byla v hlavní roli firma, práce a kolegové, byla fajn. Ale druhá polovina, která se soustředila spíše na vztah Jules s Benem, nebyla nic moc. A to hlavně proto, že na tento vztah bylo pohlíženo ze špatného úhlu. Bývala bych dala i 3*, ale čekala jsem nějaký hezký, pořádný konec a ono to skončila tak nijak a hlavně z ničeho nic. Příjemná oddechovka? Ano. Výjimečný snímek? Ne... 2*(30.10.2015)

 • - Když Jules (Anne Hathaway) vypravuje svou dceru Paige do školy osloví ji zřejmě omylem "JoJo", což je skutečné jméno představitelky Paige, JoJo Kushner. (hansel97)

 • - Scéna, ve které Jules (Anne Hathaway) telefonuje s nespokojenou zákaznicí, odkazuje na snímek Rachel se vdává (2008), ve kterém Hathaway ztvárnila titulní roli. Nespokojená zákaznice se totiž také bude vdávat a řeší špatně poslané šaty pro družičky. Když se Jules se zákaznicí loučí, osloví ji: "Rachel". (hansel97)

 • - Ve filmu se vyskytl odkaz na snímek Taxikář (1976), ve kterém Robert De Niro hrál. Ben totiž vede konverzaci s někým imaginárním při pohledu do zrcadla, to samé dělala ve zmíněném filmu jeho postava Travis Bickle. Navíc i zde jeho postava pracuje podobně jako taxikář, jelikož je šoférem. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace