Sedmá rota za úplňku

• Francie La 7ème Compagnie au clair de lune (více)

Tentokrát jsou Tassin, Pithivier a Chaudard v civilu a jejich dobrodružství začíná v roce 1942 na okupovaném území Francie. Tassin a Pithivier přijeli na návštěvu ke svému bývalému veliteli Chaudardovi. Plánují báječný společný odpočinek, který rozhodně nebude mít nic společného s válkou. Při první příležitosti se však zamotají do tajné akce a už jim nezbyde nic jiného, než se pro Francouze stát hrdiny odboje a pro fašisty nebezpečnými teroristy. Sedmá rota za úplňku je volné pokračování veleúspěšných francouzských válečných komedií Kam se poděla sedmá rota? a Návrat sedmé roty. (Česká televize)

Torgal

Stará parta troch motáckych spojárov zo siedmej roty a moje sympatie k nim výrazne zachraňuje dojmy z poslednej časti tejto voľnej trilógie. Humor je oproti predošlým častiam podstatne prvoplánovejší a celkovo až príliš okato chcený, a preto na mňa nefungoval tak ako mal. Zabaviť sa na tom stále dá, ale už je to vyslovene priemerná zábava. 6-/10 ()

Jakubik

Jo je to pořád dobré, ale tohle je pro mě nejslabší díl celé série. V uniformě jim to prostě slušelo více než v civilu… ()

tranquill

Klasická francouzská komedie ze série o nečekaných hrdinech druhé světové války. Poslední asi tentokrát znamená nejlepší... ()

kilobyte

Když máte partyzánství v krvi, tak vás nic nezastaví. Dokonce ani gestapo. Milé a zábavné rozloučení s třemi průzkumníky. ()

whisker

Maximální shoda debilních náhod dá do kupy docela zábavnou francouzkou podívanou. Neboli jak se přes noc stali tři váleční veteráni opravdovími hrdiny. ()

Enterprise

"Já mám svou síť, žena má svou síť, švára má svou síť." Po prvních patnácti minutách jsem měl chuť vypnout televizi, ale nakonec dobře, že jsem to neudělal, protože takové odbojáře jen tak svět neviděl. Stará dobra frncouzská komedie. ()

Sign

jak je tu uz receno, treti dil nema sice takove kvality jako prvni nebo skveli druhy dil, ale stale si drzi latku nad standartem a furt se na to da divat :-) ()

kyLuke

Skvělá francouzská komedie , které do plného hodnocení chybí pouze kousíček a může za to zvláště nedotažený konec . Škoda . 90%! ()

GordonCZ

Když díky policejní povolence přijedou Tassin a Pithivier na návštěvu do železářství svého bývalého velitele Chaudarda, nemůže to dopadnout jinak, než jejich poněkud nechtěným vstupem do odboje, porážkou německých okupantů ve městě a okolí a následně hrdinským útěkem do Anglie. To všechno samozřejmě jejich osobitým stylem, nyní osvěženým zasazením příběhu do období, kdy už Francie byla rozdělena na okupovanou a tzv. "svobodnou zónu". ()

Pitryx

Také dost legrace, ale už to občas ztrácelo originalitu. Přesto jsem se bavil, ale podruhé už to vidět nemusím. ()

ostravak30

Závěrečný díl trilogie mě bavil paradoxně nejvíc ze všech. Sledujeme mnohem více skutečně vtipných situací. Kvalitou rozhodně filmaři nešli dolů a ještě povýšili jednotlivými situacemi už něco velmi dobrého. ()

(fjw)

Lepší než druhý díl:) Tento humor opravdu miluju:) (a špunt je pryč:D, Já mám svoji síť. Má žena má svoji síť. A vzájemně se do toho nepleteme:D ) Opět kraje Francie, no prostě paráda:) ()