Sedmá rota za úplňku

• slovenský

Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Staří známí spojaři, nyní už váleční veteráni žijící spořádané nudné životy, se typickými zmatky, náhodami a shodami okolností dostanou v okupované Francii do víru odbojářských akcí, přičemž stihnou svým nenapodobitelným způsobem zlikvidovat půl GeStaPa... a mimo jiné pochopíte, co je na mazutu tak odporného a jak jsou cizí jazyky důležité:)(24.1.2003)

Pořád stejně vtipná tahle banda zbabělců :D.... Klidná návštěva bývalého velitele se zvrtne v neskutečné události. Vřele doporučuji:)(19.4.2011)

Za úplňku se "Sedmé rotě" daří o poznání líp nežli při jejím předchozím návratu. Ale na "Sedmou rotu", která se někam poděla, to ani tentokrát nestačí. P.S.: Kromě toho pořád s trochou nostalgie vzpomínám na Tassina v podání Alda Maccioneho.(6.9.2011)

Sice nejslabší díl, ale pořád ještě na úrovni.(1.9.2011)

Treti dil uz je podstatne slabsi nez treba prvni, porad se na to da ale koukat. Po Cetnikovi asi nejlepsi franc. komedialni serie.(7.9.2003)

• - Natáčení probíhalo převážně v okolí francouzského města Maule. (Terva)