poster

Sedmá rota za úplňku

 • Francie

  Septième compagnie au clair de lune, La

 • slovenský

  Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ****

  Všechny sedmé roty jsou přibližně stejné kvality. Tím myslím stejně dobré. Tady prospělo to, že hrdinové sundali uniformu a získali civil. Film je plný převleků, nedorozumění zkrátka typického Francouzského humoru. Spoustu humorných scén (Tassin u Chaudarda ve sklepě, převlečení v kapli za Anglické piloty, šéfova "práce" na lodi). Zkrátka série o sedmé rotě je pokaždé zárukou dobré zábavy.(11.11.2005)

 • 5150
  **

  Tohle pokračování se mi líbilo více (vtipnější), než třeba první díl a navíc zde potěší v menší roličce Jean Carmet.(19.12.2005)

 • Radek99
  ****

  Ani třetí pokračování slavné francouzské bláznivé převlekové válečné komedie neztratilo glanc a v rámci tak specifického filmového subžánru patří k tomu výrazně podařenějšímu. Francouzi jsou prostě na utahování si ze svého protinacistického odboje vysazeni a i pro nefrancouzského diváka je to, byť nenáročně, zábavné...(1.9.2011)

 • Hrabka
  ***

  Nejslabší z celé trilogie. Pro mě zcela jednoznačně. Už to nebylo ono, některé scénky a hlášky pořád výborné, ale už to nebyl takový odvaz jako v případě předchozích dílů. Dějově už to taky nebylo tak zajímavý, ale hlavně už mě film nedokázal tak pobavit. 65%(12.8.2014)

 • Gemini
  ****

  Staří známí spojaři, nyní už váleční veteráni žijící spořádané nudné životy, se typickými zmatky, náhodami a shodami okolností dostanou v okupované Francii do víru odbojářských akcí, přičemž stihnou svým nenapodobitelným způsobem zlikvidovat půl GeStaPa... a mimo jiné pochopíte, co je na mazutu tak odporného a jak jsou cizí jazyky důležité:)(24.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace