poster

Sedmá rota za úplňku

 • francouzský

  La 7ème compagnie au clair de lune

 • slovenský

  Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  ****

  Poslední z řady (ne)šťastných náhod ňoumovitého tria se vyznačuje především zacílenější réžií. Škála vtípků díl od dílu nezadržitelně klesá, ale na 3,5* plně dostačuje i tentokrát. Nicméně, kdybych měl možnost si pro příště vybrat jiný "Clair de Lune", než ten se Sedmou rotou natáčený ve dne, tak si raději zarelaxuji u Debussyho...:)(3.2.2008)

 • Frajer42
  ****

  Ze všech sedmých rot mi právě tohle završení celé trilogie přišlo vůbec nejvtipnější. Trojice hrdinů je klasická a vtípky stejné, ale zaujal mě mnohem více příběh o odboji, do kterého se naši milé trojce samozřejmě povede zamotat. Vzniká tak dokonalá hra na kočku a myš, kdy není zcela zřejmé kdo je vlastně kdo. Velkou shodou náhod se trojici šílených potížistů daří velmi slušně ničit německé divize a získávat tak zpět svoji zašlou slávu. Utahovat si z války. V tom jsou Francouzi mistři. Jedna z nejlepších komedií na toto téma.(26.9.2014)

 • 5150
  **

  Tohle pokračování se mi líbilo více (vtipnější), než třeba první díl a navíc zde potěší v menší roličce Jean Carmet.(19.12.2005)

 • sud
  ****

  Všechny sedmé roty jsou přibližně stejné kvality. Tím myslím stejně dobré. Tady prospělo to, že hrdinové sundali uniformu a získali civil. Film je plný převleků, nedorozumění zkrátka typického Francouzského humoru. Spoustu humorných scén (Tassin u Chaudarda ve sklepě, převlečení v kapli za Anglické piloty, šéfova "práce" na lodi). Zkrátka série o sedmé rotě je pokaždé zárukou dobré zábavy.(11.11.2005)

 • Attta
  ****

  Pořád stejně vtipná tahle banda zbabělců :D.... Klidná návštěva bývalého velitele se zvrtne v neskutečné události. Vřele doporučuji:)(19.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace