Sedmá rota za úplňku

• slovenský

Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Sice nejslabší díl, ale pořád ještě na úrovni.(1.9.2011)

No, další z povedených francouzských komedií. Tady je to tak dobře udělané, že i z takové hnusné a odporné války se dá udělat sranda, to je největší kouzlo tohodle filmu. Kvalitní herecké obsazení, hlavně Jean Lefebvre. Tady k tomu nemám žádné výhrady. 85%(18.1.2008)

Všechny sedmé roty jsou přibližně stejné kvality. Tím myslím stejně dobré. Tady prospělo to, že hrdinové sundali uniformu a získali civil. Film je plný převleků, nedorozumění zkrátka typického Francouzského humoru. Spoustu humorných scén (Tassin u Chaudarda ve sklepě, převlečení v kapli za Anglické piloty, šéfova "práce" na lodi). Zkrátka série o sedmé rotě je pokaždé zárukou dobré zábavy.(11.11.2005)

Poslední díl je solidní slabota. Scénky jsou k sobě vyloženě poslepované a děj se tak nějak doplíží k nějakému závěru. Naši hrdinové nakonec plují do Anglie. 50%(28.9.2016)

Úžasné herecké obsazení :-) skvělé a vtipné dialogy(29.12.2011)