Sedmá rota za úplňku

• slovenský

Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Pořád stejně vtipná tahle banda zbabělců :D.... Klidná návštěva bývalého velitele se zvrtne v neskutečné události. Vřele doporučuji:)(19.4.2011)

Všechny sedmé roty jsou přibližně stejné kvality. Tím myslím stejně dobré. Tady prospělo to, že hrdinové sundali uniformu a získali civil. Film je plný převleků, nedorozumění zkrátka typického Francouzského humoru. Spoustu humorných scén (Tassin u Chaudarda ve sklepě, převlečení v kapli za Anglické piloty, šéfova "práce" na lodi). Zkrátka série o sedmé rotě je pokaždé zárukou dobré zábavy.(11.11.2005)

• topi

Mám velice rád francouzské komedie, ale Sedmá rota mezi ně nepatří. I dříve mě příběhy roty moc nebraly a nejinak tomu je i nyní.(1.2.2016)

Ani třetí pokračování slavné francouzské bláznivé převlekové válečné komedie neztratilo glanc a v rámci tak specifického filmového subžánru patří k tomu výrazně podařenějšímu. Francouzi jsou prostě na utahování si ze svého protinacistického odboje vysazeni a i pro nefrancouzského diváka je to, byť nenáročně, zábavné...(1.9.2011)

Nejlepší díl!! Skvělé vtipy, skvělí herci, zkrátka skvělá jízda až do konce!! Ta scéná, kde omylem chytají Němce do pytláckých ok je prostě boží! Stejně jako tento film!!(6.12.2009)

• - Natáčení probíhalo převážně v okolí francouzského města Maule. (Terva)