Sedmá rota za úplňku

• slovenský

Siedma rota za úplnku

Komedie / Válečný

Francie, 1977, 80 min

Staří známí spojaři, nyní už váleční veteráni žijící spořádané nudné životy, se typickými zmatky, náhodami a shodami okolností dostanou v okupované Francii do víru odbojářských akcí, přičemž stihnou svým nenapodobitelným způsobem zlikvidovat půl GeStaPa... a mimo jiné pochopíte, co je na mazutu tak odporného a jak jsou cizí jazyky důležité:)(24.1.2003)

Poslední díl je solidní slabota. Scénky jsou k sobě vyloženě poslepované a děj se tak nějak doplíží k nějakému závěru. Naši hrdinové nakonec plují do Anglie. 50%(28.9.2016)

Možná nejlepší díl série, ale pořád tam není tolik kvality, abych to hodnocení posunul na 4 hvězdy. Každý díl má prostě hluchý místa a humoru nám nabízí jen po skromnu, přitom partička je to strašně sympatická :) No nic no. Opět silné 3 hvězdy.(21.11.2014)

Bláznivá vojnová komédia o popletených vojakoch ktorí chcú utiecť z vojny a niekam sa zašiť. Poctivých 85%(12.10.2008)

Úžasné herecké obsazení :-) skvělé a vtipné dialogy(29.12.2011)

• - Natáčení probíhalo převážně v okolí francouzského města Maule. (Terva)