Lapedro

Gangsterská dráma o dvoch bratoch - dvojčatách, ktorí sa dostali z londýnskej špiny (East End) až na vrchol (West End). Kupujú kluby, autá, nehnuteľnosti, vydierajú, vypaľujú, zabíjajú, vykonávajú všetky tradičné aktivity niekdajších gangstrov. Jeden je fešák a heterosexuál, ktorý sa ale nevie vzdať gangsterského života a druhý je mierne natvrdlý, no drsný homosexuál ktorý, keď si zabudne zobrať lieky vyvádza a správa sa ako odtrhnuý z reťaze, čím narúša rodinný podnik. Snímka ako taká nemá veľa negatív, až na mierne natiahnutú stopáž, dvojrola Toma Hardyho poteší, avšak na môj vkus bol medzi skvelými pasážami (väzenie, bitka v krachujúcom klube) zvyšok vyplnený množstvom vaty, a tahať to už nedokázal ani Hardy, hoci sa naozaj snažil. ()

Yhitte odpad!

Jen kvůli tomu, že se jedná o "skutečný příběh" a Tom Hardy tam hraje Toma Hardyho před a po kastraci a mozkové mrtvici, nebudu předstírat, že se nejedná o sestřih všeho ohraného, bez koherentní myslenky ()

FIGO.K

Každým dalším filmem, kde se objevuje Tom Hardy se víc a víc ujišťuji v tom, že je to Pan Herec. Opravdu klobouček za zvládnutí tak těžké dvojrole. A opravdu jsem zvědavý, kdy si vyslouží Oscara. Miluji filmy s mafiánskou tématikou. V dnešní době se jich moc netočí, když opomenu seriály. Je škoda, že film se více naklání na stranu romantiky a očekává, že asi natáhne ženské publikum, místo toho aby udělali nějakou pořádnou řezničinu pro správné chlapy......SPOILER..... Scéna kdy psychopat v podání Hardyho vymlátí hospodu kladivama je úchvatná a hrozně jsem si přál, že uvidím nějakou další. Bohužel se to postupně začne zkratkovitě utápět v depce jeho dívky, atak se to přehoupne do žánru romantického drama. Proč plných 5 ? Film tu má ostudně nízké hodnocení a to si Hardy nezaslouží a i děj je dle mého nejméně pro 80% a ne ostudných 70%. Romantičnost ve filmu tomu odebrala těch 20%. Být to akční jízda psychopata, kde by jsme sledovali jak jeho touha po krvi rozvrací celý gang. Záchvaty a jeho nezvladatelnost se tu dala více vyšperkovat mohlo to být celkově lépe hodnocené. ()

Coumway

Napodobenina krstneho otca,mafianov a hlavne Tom Hardy sa snažil imitovať Harveyho Keitela ,,coby,,Wolfa z Pulp fictionu... a úplne zbytočne tam bol zakompovany hlas tej ,,ženy,, ... Ehm Frances .... Hlas ktory sa snažil filmu dat nejaku dramatičnosť,ale akurat to kazilo. ()

dunbar

Tak dúfam, že Tom dostal v okienku na mzdovej účtarni obálky dve. To ako bravúrne stvárnil teplého Rona sa zapíše do análov. ()

R...

Vynikajúca gangsterka z prostredia starých londýnskych ulíc plná skvelých hlášok a neskutočného výkonu Toma Hardyho, ktorý opäť nesklamal a táto dvojitá rola mu sadla ako uliata! Ja som sa vážne bavil celý film a nakoľko som fanúšikom takýchto gangsta filmov tak som si konečne po dlhej dobe prišiel na svoje. Niektoré nízke hodnotenia vážne nechápem ale sto ľudí sto chutí. Za mňa jednoznačne 5 hviezd. ()

Andrew88cz

Slušně natočený kriminální drama o dvou na první pohled povahově rozdílných bratrech. Ovšem ne vždy je vše tak, jak se zdá... Bratrské gangsterské duo se pustí střemhlav k cestě za prachama, ale vše má i svou druhou "temnější" stránku. (7/10) ()

BGH

Slovy klasika. Not great, not terrible. Dá se na to dívat, má to celkem atmosféru a zahrané je to dobře... jen to nijak nevyčnívá z průměru a občas se to táhne. Slušně udělaná gangsterka, na které není nic zapamatovatelného, a na kterou (nebýt meme z párty) do zítřka zapomenete... ()

Fakof

Spočiatku vás film vtiahne do deja dvoch bratov živiacich sa nelegálnou mafiánskou činnosťou. Tom Hardy zvláda úlohu dvoch sociopatov absolútne excelentne. No v polovici sa dej dosť roztrhne a film akoby nevedel kam smeruje, a to ho veľmi kazí. No i tak ide o priemerný film, ktorý stojí za zhliadnutie. ()

Pepa.Pepina

Dle recenzí jsem čekal více. V celém filmu se v podstaně nic takového nedělo. O tom, jak to ti dva kluci budovali své imperium tam nebyla ani pasáž ( nějaké dvě schuzky). Viděl jsem zasazení do 60 let 20 století, těšil jsem se na gangsterku ale dostal jsem v podstatě ani nevím co ale byla to nuda. ()

andy60

Film začal dobře, aby po chvíli ztratil tempo a když už jsem začal zívat, opět naskočil řemen, chvíli to bylo zajímavý a tak se to stále opakovalo. Čekal jsem taky trochu větší masakr, ale místo toho dostává až příliš prostoru romantická linka. Ale pár drsných hlášek zaznělo, což mně ke spokojenosti vlastně stačilo. ()