PaKo1980

Kurňa.. z takovýho námětu takhle slabej vývar? Opravdu? A proč? Hardy dobrej, ale tý romantiky je na gangsterku trochu moc.. ()

r3musko

Výkon Hardyho v dvojroli sympatický. Gangsterská línia funguje lepšie ako romantická. Keby to bolo kratšie a akčnejšie dal by som 5* ()

jeklik12

Film sám o sobě nic extra nepřináší, ale představitel hlavního hrdiny Tom Hardy povznáší film na jinou úroveň. Díky pár památným momentům hodnotím o hvězdičku lépe, než si film jako celek zaslouží. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /celej ten film je takovej průměrnej a taky ve všem standardní - v hereckých výkonech, scénáři, v tý milostní lince, i v tom konci, ničím to nepřekvapuje a nevybočuje z řady jinejch gangsterek/, + /Tom v dvojroli + retro atmosféra Londýna 60. let + to, že to není vymyšlený + postava Rona, kterážto jako největší magor byla nejzábavnější - to jsou sice 4x +, ale tu průměrnost to nevyváží/, hodnocení - gangsterka s dvojnásobným Tomem, co ale není 2x tak dobrá, ale spíš průměrná a její největší přínos je ten, že jsem objevil magorská dvojčata Krayovic, o kterejch jsem neměl ani ponětí ()

Baky88

Dvojrole Toma Hardyho, no super! Londýn, 60.léta, dvojčata, kteří hnuli žlučí fízlům ve Velké Británii. Skvostný příběh, naprosto perfektně zahrané, neskutečně silný zážitek. Další z řady filmů, které si mohu pustit několikrát za život a nebudu vůbec litovat toho že jsem to udělal. Akce, vtip, scénář, vše do sebe zapadlo jak mělo. ()

lazyman

Zajímavý snímek o historii organizovaného zločinu v Anglii. Mile mě překvapil výkon v dvojroli hlavního předstatele Toma Hardyho, kdy jeho ztvárnění Rona Kraye bylo až děsivé a vcelku přesvědčivé (oproti ztvárnění Šíleného Maxe, to byl propadák). Další herecký výkon, který mě mile překvapil, byla role ztvárněná Emily Browning a její smutný, a herecky přesvědčivě ztvárněný, tragický konec. Vcelku dobře byla vystižena i doba 60. let s dobrými dobovými kostými. I když byly některé úseky filmu vyjádřeny tvůrci nadneseně, zejména neschopnost a trapnost policistů ze Scotland Yardu - toto mohlo být reálnější. Takže film mile překvapil, ale na 5* nedosáhl a ani nedosáhne. ()

T.Khin

Gangsterky mě neberou, ale vidět idola Hardyho v podání gangsterských dvojčat a homosexuála, to nešlo odolat. Film má výborný scénář, skvěle natočeno a Hardy je prostě génius. Kromě Hardyho a Egertona všichni vyčnívali a byli jako křoví v pozadí. Drobounká Emily se mi do takového filmu nehodí. Takový film neomrzí (mě) ani po 100x shlédnutí. ()

JerryPilsen

Poměrně unylý scénář,vyhýbající se některým momentům a i tak zdlouhavý a nudný.Není úplně jasné proč se co děje,hlavním dojmem je herecký výkon v dvojroli. ()

PORTER44

Na gangsterku bych čekal víc drsnňáctví a přestřelek,na místo toho si tam hrajou na přihřátý hošany,nevím jestli tihle dva bratři opravdu takový byli ale film byl průměr chvílemi nudnější,T.Hardy herecký výkon průměr jako dementnímu gayovy mu to moc nesedlo. ()

Oxytocin

VELKÉ zklamání. Místo gangsterky vidíte věčné tlachání a životopisné vyprávění o dvou bratříčkách, kde s dobrým PR marketingem se film prodává díky dvojroli T.Hardyho. Film na mě působí "mafiánsky" tak jako když vedou malou klubovou hospůdku ala rychlých šípů kdesi v maloměstečku. Za celou dobu nebyla vůbec žádná pořádná akce, která by Vás posadila do sedačky. Žádná mrazivá atmosféra a napětí. Pokud si vzpomínám, tak za celý film byly pouze dvě vraždy (střelení do hlavy, ubodání...sebevraždu nepočítám). Nedá se to srovnávat s jinou londýnskou g. jako "Východními přísliby". ()

stuj

Pěkné, líbilo se. Bráchové v čele gangu si chtějí podmanit (a podmaňují) Londýn. Jenže jeden z nich je tak trochu cvok a působí dost problémy. Takže ten druhý, opravdový šéf, ho musí furt krotit a problémy žehlit a žehlit a žehlit. ()

pvt.Davids

Neurazí ale ani nenadchne. Fandil jsem té slečně ikdyž mi bylo jasné jak to nejspíš dopadne. Nejlepší scéna v baru ta má u mě za 5* ()

Maratonec

Tom,Hardy a Tom Hardy.Dvojitá dávka možná momentálně nejcharismatějšího herce na světě, co točí jeden úspěšný film za druhým.A mají dost dobrou kvalitu.Role gangsterů mu ušitá na míru-to už ostatně několikrát dokázal v předchozích podání. ()