Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ABCD Marta

Zkousnete-li prázdný a nijak zábavný začátek, budete odměněni originalitou, ožralecky zábavným a sprostým santou, v jehož oblečku se směje a válí (a to doslova) Billy Bob Thornton, malým liliputem (taktéž klejícím jedna radost), roztomilým Brettem Kellym, hrající hlavního dětského hrdinu, a mini dojákem na konci. ()

klima777

Téměř smrtící kombinace vánoční morality a drsně se tvářícího lidského otce prasátek. Vlastně je to i vtipné... A taky je tam Billy Bob Thornton. Ale na víc jak 2,49* hvězdy Bad Santa nemá. ()

Vironey

Není možný, že Ghost World a Art School Confidential natočil stejnej režisér. Chvílemi zábavná, povětšinu času ale docela otravná sprosťárna. ()

Puyi

Skvělý, opravdu skvělý Billy Bob Thornton v roli opilého, sprostého a nadrženého Santa Clause. Skvělá komedie, která určitě pobaví..:) První polovina nemá, dle mého, chybu, hodně srandy... druhá je slabší, ale ne na tolik, abych nedal 4 hvězdy. :)) ()

Ravi

Tento santa je sice úchyl, ale proč úchylnost má být předmětem zájmu ... ale dobře. Krom scén, u kterých se divák cítí nesvůj, si přijde na své při nevšedním vtipkování a suchém komentování zřejmého. Jestli máte rádi, když se tabu říkají naplno, určitě se na tohle musíte kouknout. 65% = 3/5 ()

ghatos

Ten malý kluk je super. Jede si svoje a nazdar :) . Jinak je v tom cítit ten nihilismus...prostě celkový jebex na všechno. 69%. ()

Jaro.Krafcik

Môj prvý filmový zážitok v kine, bol som síce ešte malý sopliak ale pozerať film s titulkami som hravo zvládal. Nerobí mi to problém ani teraz. Dokonca uvažujem že si pozriem pokračovanie na netflixe cez vianočné sviatky, ktoré sa blížia. Späť ale ku kinosálam, už by mohli konečne začat premietať niečo dobré, deficit je veľký. 4* ()

vyfuk

Nakonec se člověk nevyhnul ani této klasice. Film starý jako snad samotné Vánoce, které je opět ukazují s novém světle. Alespoň tedy ty svátky. Jinak to tak rozdílné není. Film je vlastně dost stejný v rámci námětu, který známe již mnoho let napříč planetou, náměty, délkami a podobně. Jde ale přeci jen o nějakou individualitu toho, jak je film pojatý i s humorem. Tam už je to asi subjektivní, jak to komu sedí. A mě docela ano. Asi ne nějak extrémně, že bych se bavil neustále, ale nějak mi to jednoduše sedlo. A to docela stačí. ()

Nepi

Opilecký Billy Bob Thornton v drsné vánoční komedii....štiplavý,místy až suchý humor je zabalen do opravdu tvrdého balení....Santa je prostě úchyl... ()

hot_spot

Prvni polovina je na 5/5. Dlouho jsem se nenasmál tak, jako při pohledu na životem znechuceného, hláškujícího cynika B.B.Thortona, který se umí jen přiživovat a věčně končí někde v kanále namol. Bohužel se to ke konci všechno zvrtne a divák si uvědomí, že schéma zpočátku originálně vypadajícího Bad Santy je pořád stejně banální jako u hromady dalších holywoodských výplodů - totiž nepravděpodobné napravení totálního burana. Nápad s růžovým sloníkem už je pro komedii totohle typu hodně špatný scénáristický obrat, závěr je potom spíchnutý dost křečovitě. Ale stejně jsem tomu všemu nemohl odolat a skvěle jsem se bavil po celý film. 80%. ()

prasacimor

Kde by sme boli bez úžasných distribučných prekladov?! Našťastie komédia to bola dobrá tak či tak. A po opätovnom pozretí tentoraz v originále ešte lepšia. Vôbec by som sa nedivil, keby bola hlavná úloha písaná B.B. Thortonovy priamo na telo. ()

BuryGol

Moc jsem od tohohle filmu nečekal, ale nakonec to byla dost dobrá komedie. Skvělej nápad, jak přijít k penězům a solidní herecký obsazení. Nejvíc mě dostal konec, zbytek filmu až tak úžasnej nebyl. Jedno veiký mínus ale dávám za postavu toho kluka. Nebejt ten tlustej blbec jenom v mým monitoru, asi bych ho uškrtil! ()

celuloid odpad!

Tenhle film není béčkový ale přímo zetkový. Fekální humor není moje parketa, moc jsem se přemáhal abych ho shlédnul do konce. ()

spikey1

Billy Bob je a vždy bude rošťákem, když se na Vás zadívá svým přezíravým pohledem ve kterém vidíte včerejší noc plnou Whiskey, cigaret a žen pochybného charakteru, jste v jeho hrsti, žerete mu i tak šílenou polohu jako je starý lupič ochlasta co si hraje na Santu. Tahle politicky nekorektní komedie padá na všem okolo Boba, protože jen on tu dominuje. Ve scénách, které nepatří jemu, je ten film podprůměrný stejně jako postavy, které nám ukazuje. Pro teenagery je to ale absolutní zábava, a odnesou si nejméně pět hlášek, za které mohou hladce na školním dvoře sbírat poznámky do žákovské. ()

andalin

Nemám moc v lásce vulgární filmy... Pokud mají nějakou pointu nebo mi ten humor sedne, tak no problem, ale tohle bylo trapný a hloupý. A nechutný. A donutilo mě to změnit názor na Lauren Graham, že se takovému filmu upsala... -_- Chtěla jsem se kouknout na nějakou pitomou vánoční komedii, ale tohle jsem zrovna na mysli neměla. :D Asi bych měla začít koukat na trailery, než si něco pustím. ()

solskjaer

Skvělá komedie plná neuvěřitelných zvratů. Thornton opět boduje. Neskutečná legrace, perfektní hlášky a trochu toho vánočního sentimentu. Veliké překvapení. BTW: Bušení golfovkou do figuríny mě úplně odrovnalo . BOMBA !!! ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)