Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

sharka.68

Jako bych viděla zpětně náš sraz po 30 letech od maturity...mnohé osudy podobné, mnohé postavy,jako by byly moji spolužáci...to zajímavé bilancování, kde najednou vycházejí na světlo věci,příhody a všechno,co by na sebe před 30 lety nikdo neprozradil...... taky zapalujeme svíčky za ty,co už nikdy nepřijdou a co vlastně nikdy nezestárli..... ()

fafejt001 odpad!

Slabé , slabé , ubohé ..... možná i trapné . . . . Kdyby Genˇa a Simona natočili 50 odstínů po česku , místo toho .... bylo by to možná lepší . . . . . Woody H . ,, máš dobrý vkus . Pecka . JO , A ŘÍCI O NĚKOM , NAD JEHO RAKVÍ , ŽE SI ANI NEZAŠUKALA -- TO JE VRCHOL HNUSU ! ! PROTO DÁM -- ODPAD . SORRY . . . . ()

TheMe

Žádný film podle knihy Michala Viewegha nikdy nemůže být trhák a tento to opět dokazuje. Nejlepší na celém filmu jsou ňadra Simony Krainové a půvabná představitelka její "mladé verze". ()

cortez

Občas se ve mě něco zmagoří (nebo jsem donucen), a ovíněn podvodnými trailery se mi stane, že prostě jdu do kina i na český film:) Možná mám asi pocit, že by bylo dobré podpořit české tvůrce tím, že zajdu do kina na ten jejich výtvor. Bohužel, ve většině případů, je odměnou blaf, nudný a plytký děj, trapnost, kostrbaté dialogy, žánrová rozporuplnost... po tom následuje akorát známé wtf :) a člověk začne litovat ztraceného času a vyhozených peněz. (neříkám že některé filmy zahraniční provenience by byly na tom jinak, ale přecejen jich je větší množství, takže si distributoři vybírají a filmy podobné těm od Uwe Bola v kinech skoro vůbec nenajdeme:)...) A přesný popis výše sedí i na Vybíjenou. Z mého pohledu, zbytečnější film jsem dlouho neviděl (teda pardon, zrovna předvčerem, 50 odstínů šedi, a to je podobně promrhaný čas). Děj nemá ani hlavu, ani patu. Neví jestli to je více komedie nebo drama. Scény někdy nelogický přeskakují, vynechávají. Tým partičky se neprojevil (nemohli nebo neuměli?). A tak je z toho ve výsledku slepenina záběrů z posezení v hospodě a z dob dávno minulých. Páteř filmu stojí asi jen na tom jestli: "měla s ním něco nebo neměla?" Krásný případ zneužití známých jmen pro filmový paskvil a zřejmě jen snahou vytáhnout peníze od naivků, kteří se lapili na ukázky (simony krajnové). Prostě, za hodně peněz žádná muzika. ()

rigby

Nečekal jsem nic zásadního a ani jsem se ničeho zásadního nedočkal. Natočeno to bylo dobře, ale obsah byl prázdný a o hereckých výkonech se v tomto případě nedá vůbec hovořit. Rádoby psychologický rozbor bývalých spolužáků je opravdu hodně vyčpělé téma. ()

Popinodan

Snímek od kterého jsem nic nečekal,který byl nejen pro mě velmi příjemným překvapením. Až na šikanu nejošklivější žačky jsem se úplně vrátil o 20let zpět na školu. Parádní byla Simona Babčáková. ()

zigy

Tohle tady ještě nebylo, je to ORIGINÁLNÍ. To oceňuji - neustálé střídání minulosti s přítomností by někomu mohlo vadit, mě to přijde jako zajímavý experiment. Druhá věc je, že je to film o depresi čtyřicátníků a je natočen extrémně depresivně, a to mi nesedlo. Třetí věc, že někdo by třeba chtěl zajímavější zápletku než historii těžkého sexuálního života ošklivky Babčákové. ()

johnnie78

No... kdybych nečetl knížku, která se mi mimochodem líbila, tak bych asi vůbec nechápal, o co ve filmu jde. Román M. Viewegha je plný introspekce, vzpomínek, střídají se tam časové linie... v knize to funguje, ve filmu vůbec. Není to žádná hrůza, pár scén mě pobavilo, občas jsem se na to koukal s dojmutím a nostalgií (brzo bude 20 let od maturity...), ale řemeslně se to prostě nepovedlo. ()

TheKLF

Film mě mile překvapil a nejradši bych mu dal hvezdy 4 :-) Vůbec jsem to nečeka, čekal jsem stupidní cosi o něčem o ničem s ničým a nikým. Dokázala sem se vžít do postav a jakobych to prožíval s nimi, to vzpomínání a situace z mládí. K tomu příjemné hudba, takže jsem spokojený ;-) ()

PatrikP4

Na české poměry velmi slušný film... Jen mě osobně vadily, jako ostatně vždy, návrat do minulosti a zase přítomnost, návrat-přítomnost... nevím tohle mě moc nebere... ()

Lucibuska odpad!

Nuda. Vyjímečně jsem se zasmála. Více k tomu napsat nemohu, protože to ve mě v podstatě ani nic nezanechalo. Škoda. ()

Saxos odpad!

"On se udělal do jeans". A co tím kdo chtěl říct. Co to vůbec má bejt. No do píp, píp. Snad Sněženky a machři na Orlíku po dalších létech alá ještě hůř. Ani za Suchoše a spol. a ani za Krainový dudlíky nic nedám. Bylo to píp, píp, píp. ()

Brodequin

Ani jsem to nedokoukal. Nic neříkající blbost, která nudila a které chyběl alespoň nějaký koncept, drama, vtip... Prostě cokoliv, co by mě udrželo u obrazovky. ()

kolly13

Nenáročné, místy mě to bavilo... a místy jsem se divil, jak to může režisér pustit. Babčáková, dokonce Krainová a Suchánek ok, zbytek slabota. Ještě že příběh nebyl špatný, zvlášť pro někoho, kdo chápe situaci. ()