Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

cici24

Výborná parodie na americké filmy. Sheen prokazuje svoje komediální přednosti, jeho jakoby vážné herectví působí v komediálních scénách dost dobř:-))) ()

Ajay

Tak toto je matka všech parodií. Člověk se směje od začátku do konce. Všechny zde parodované filmy jsou tak profláklé, že je musí znát každý.. ()

imaginer21

Dost těžko hodnotit, zda je Topper Harley lepší jako pilot, nebo indián:-) Zajímavost: Tom Cruise jako Maverick v Top Gun i Charie Sheen jako Topper Harley tento film parodující dabuje stejný člověk - Gustav Bubník. ()

bulawaio

Neskutečná sranda, kterou mám hrozně rád. Jedna z nejlepších parodií všech dob. Pro všechny fans akčních filmů, to však může být krušná podívaná. ()

Nekdojiny

Jedná se o nadprůměrně kvalitní parodii, která však již trochu vyšuměla. Kdo neviděl by to měl napravit neb patří ke klasikám žánru a rozhodně pobaví, jen příliš nenadchne. Za mě 60% a tři hvězdy, tu čtvrtou si schovávám pro vydařenější druhý díl. ()

p.a.douch

Velmi dobrá parodie na všemožné akční i jiné filmy. Perfektní výkony od Charlieho Sheena, Valerie Golinové, Lloyda Bridgese a vlastně všech na tomto filmu pracujících lidí. Doopravdy perfektní zábava. 90 %. ()

MFJD

Moja najobľúbenejšia paródia a podľa mňa aj najlepšia aká bola natočená bez známok zbytočného sexuálneho podtextu. LIyod Bridges je bohovský, tie jeho hlášky proste nikdy nezostárnu a nikdy sa ich človek nepreje. ()

Misterioso

Jak mám Žhavé výstřely 2 rád a chlámám se u nich pravidelně od začátku do konce, tak pro změnu první díl Hot Shots nemusím. Ani sám nevím proč, ale přijde mi děsně nevtipný a dokonce jsem se nudil, což je u parodie považuji za katastrofální vizitku. Tak nevím, možná je chyba v přijímači. ()

Jack_F.

Když máte chuť se zasmát a nějakým nemožným způsobem jste to neviděli(buď je vám deset, nebo jste žil v pralese), tak rozhodně pobaví. ()

superzurda

Uklouzl jsem po rybě ..... kdo tam dal tu rybu? Žádná tam nebyla. Jaktože ne? Byly tam dvě, útočí vždy ve dvou. Copak jste nechodil do školy? ()

japekli

No a tohle je prima téma. Film by měli zhlídnout všichni předem než začnou točit akční filmy, třeba je to odradí od spousty trapných pasáží. ()

Tsuki003

Parádní parodie z dob, kdy to šlo i jinak, než trapně. Povedené vtipy se líbí a to, že se třeba několikrát opakují naprosto nikomu nevadí. Měkká Tlapička zabodovala! Moje tři nejoblíbenější scény: 1) "Byl to můj otec, jsem jeho nevlastní syn." 2) "Jo, musíš podepsat životní pojistku." "To nic,podepíšu to, až se vrátim." 3) "Všichni pozor!" "Dejte si pohov." :D Celé to sice trošku působí, jako by se sebrala banda lidí, a prostě vtipně nadabovala film (a asi to tak skoro i bylo ;) ), ale to na kvalitě zábavy moc neubírá. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí